Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich!

 

 

Juz troszke poklikalem po forum, czas sie przedstawic. Nazywam sie Piotrek, mieszkam w Warszawie i jestem... znaczy się ten, no... zachorowałem na nieuleczalną chorobę, ktorej głównym objawem jest żądza posiadania subaru forester :-)

 

Poprzednio chorowałem na volvo (było 850 i 240) oraz SAABa (była 900 NG w robocie). Teraz turlam się (wstyd przyznać) toyotą corollą...

 

Pewnie pomęczę Was różnymi mniej lub bardziej głupimi pytaniami w temacie tego modelu.

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrek vel zamieszanie

 

Ja też "nowy" i też szukam skutecznego leku na "zespół Forestera" :)

Jak zdążyłem zauważyć, to jest takich "chorych" na tym forum całkiem spora liczba.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukam skutecznego leku na "zespół Forestera" :)

 

ja znam skuteczny sposób kup dwa :mrgreen:

 

na razie spróbuję z jednym jako lek pierwszego rzutu i poczekam na jego działanie :)

 

PS: widzę że koledzy bardzo pomocni i służą dobrymi radami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :lol:

Od tygodnia spełniłem jedno ze swoich marzeń i zakupiłem Subaru imprezę:), 1.6 z 1995r - w końcu od czegoś trzeba zacząć:). Jestem z Gliwic i chciałbym sie dowiedzieć gdzie najlepiej sie zaopatrywać w cześci, na co należy w czasie eksploatacji zwracać szczególną uwagę.....dziękuje z góry za odpowiedzi.

Pozrawiam: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

 

Pozdrawiam fanów Subaru!

 

Bartek :lol:

 

Ja tez chcialem raz jeszcze pozdrowic wszystkich forumowiczow. Moze ktos mi odpowie szerzej na pytanie, co lepsze: Forester 2,5 X czy Outback 2,5 X, poza tym, ze do Forestera lepiej sie wsiada (mam piwny brzuszek) oraz jest latwiejszy do manewrowania, bo krotszy, z drugiej strony Outback to ten sam silnik i podwozie, ale nowsza konstrukcja.

Moze ktos jezdzil obydwoma samochodami? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem,

 

Poczułem się członkiem grona „plejadowego” i postanowiłem do Was dołączyć.

Od 1,5 roku uprzyjemniam sobie życie jazdą Forsterem s-Turbo MY’00. Jest on dla mnie podstawowym środkiem transportu i narzędziem pracy, ale przede wszystkim fantastycznym brzydalem o możliwościach, o które go nie podejrzewałem w momencie zakupu. I nie wyobrażam sobie dziś lepszego samochodu dla moich potrzeb.

Mam nadzieję że dowiem się tu sporo o moim towarzyszu podróży, a także będę mógł coś wnieść od siebie.

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich subarowych szczęściaży,

Na formu po raz pierwszy - wczoraj stałem się właścicielem STI. Pełna radość w sercu :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam i od miłego,

 

sharky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...