Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem czytelnikiem forum od 2 dobrych lat i w końcu nadszedł czas na zarejestrowanie się :)

Nie jestem posiadaczem auta marki Subaru ale poważnie zastanawiam się nad jego zakupem jako auta rodzinnego.

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i miłośników marki Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem świeżo po zakupie mojego pierwszego subaru. Wybór padł na Forestera drugiej generacji po lifcie z 2.5 litrowym wolnossącym motorem. Znaczy się wersja US :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie!

 

Kilka dni temu przesiadłem się z TTtki na Forestera MY03 i obecnie "uzbrajam go" w pakiet startowy, tj. kompletny rozrząd, wszystkie płyny, filtry, świece, niektóre uszczelki. Na tę chwilę mogę napisać, że to wdzięczne, praktyczne auto, a reduktor nie do przecenienia- :) Pozdrawiam Wszystkich!

Edytowane przez Ermenegildo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Mam na imię Sławek i od dzieciaka odwracałem głowę słysząc pracujące przeciwsobnie tłoki. Nieważne czy to było NSU, Porsche, czy właśnie Japońska myśl techniczna spod znaku plejad. Ciesze się że moja obecna sytuacja pozwala mi na poszukiwania swojego wymarzonego Subaru. Narazie Legacy bądź Outback w znienawidzonyn SBD ale z upływem czasu i przeczytanych postów...kto wie.

pozdrawiam i służę pomocą w tematach związanych z 2oo bo od kilku lat w ten sposób uzupełniam zapotrzebowanie na adrenalinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, przesiaduje na tym forum już od jakiegoś czasu i nie ukrywam że od dziecka marzy mi się Subaru impreza no i nadszedł czas w końcu po ilu letnich wyrzeczeniach by kupić swoja pierwszą "świnkę" jednak zanim zakupię to jeszcze jedna bariera stoi na mej drodze :( ale to w innym dziale, jeszcze raz wszystkich witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie witam Cie [you]

 

 

ile na Ciebie ludziska czekali!!!

 

Hahahah teraz widzę jak tyś to zrobił Hahahah

Pozdrawiam serdecznei za takeigo posta modzie !

 

http://wyborcza.pl/magazyn/1,143016,17259952,Dzien_dobry__luzerzy___UGRESIC_.html

Witam wszystkich forumowiczów, przesiaduje na tym forum już od jakiegoś czasu i nie ukrywam że od dziecka marzy mi się Subaru impreza no i nadszedł czas w końcu po ilu letnich wyrzeczeniach by kupić swoja pierwszą "świnkę" jednak zanim zakupię to jeszcze jedna bariera stoi na mej drodze :( ale to w innym dziale, jeszcze raz wszystkich witam :)

 

Mi w dzieciństwie to się marzyło coś takiego jak z pimp my ride :) Ale każdy lubi coś innego.

Zato teraz mamy tą samą markę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...