Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! pare dni temu spontanicznie zakupiłem Legacy z 1990 roku :) 2.2 kombi.

nie jestem fanem japońskiej motoryzacji ale napęd na cztery koła i cena mnie przekonały ;)

jak na razie jestem miło zaskoczony i nie żałuje!

Witamy na forum. Pokaż dziada :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Od zawsze marzyłem o subaraku. Zawsze to był STI blobeye. Niestety rodzinka się zrobiła i trzeba czegoś bardziej ucywilizowanego.

Tak więc szukam Outbacka/Legacy 3.0 lub Forester 2.5XT.

Jak kupię, to chętnie się pochwalę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  :) 
Zarejestrowałem się na forum gdyż od czwartku będę / mam nadzieję  :P  / szczęśliwym posiadaczem nowego FXT i będę miał możliwość dzielenia się zebranym doświadczeniem z innymi użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Miałem już dużo różnych samochodów, od kilku maluszków do zabaw zimowych, przez zwykłe auta do przemieszczania się na co dzień czy bmw do driftu na hondzie civic 1.8 VTEC kończąc aktualnie. Od zawsze Subaru mi się podobało i przyszedł czas, żeby przejść od masz fajne Subaru do wreszcie ja mam fajne Subaru :)

Szukać będę Subaru Imprezy kombi około 2006 2.0 160km bo na 2.0T trzeba chyba zarabiać więcej niż ja teraz :P

pozdrawiam

redbull998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! pare dni temu spontanicznie zakupiłem Legacy z 1990 roku :) 2.2 kombi. 

nie jestem fanem japońskiej motoryzacji ale napęd na cztery koła i cena mnie przekonały ;) 

jak na razie jestem miło zaskoczony i nie żałuje! 

Widzę w logo amerykańskie klimaty ,a stunt-czyli co? Moto wariacje ? Gratuluje kupna dziada,auto będzie ganiac po wszystkim i będziesz zadziwiał nowoczesne pseudoterenówki gdzie zechcesz :D

Jak kupiłeś to to , to ogólnie OK i ciesz się z jazdy Subarakiem :) Mój jedyny minus? Jakaś przekombinowana lotka.Masz dwie opcje : Wywalić to w cholerę ,lub jak się chce i ma finanse to wrzucić jakies skrzydło , bo kolega ma NA i razem z kurnikiem ładnie to wyglada :) 

Pod warunkiem,ze liczy sie dla własnej satysfakcji o "turbo look",czyli GT/WRX , a nie,ze będzie sie gadac,ze ma sie  GT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

przyszedł czas na zmianę auta. Miesiąc temu zacząłem się rozglądać za rodzinnym, bezpiecznym autem. Ale nie jakimś dupowozem szarym, ani skrzypiącym błyszczącym plastikowym samochodzikiem. Chciałem samochód "z duszą".

Sentyment do Subaru mam od lat jako fan WRC. Dość szybko nakręciłem się na Forestera i tak sobie Was czytam i w międzyczasie Forka szukam. A łatwo nie jest (szukać, nie czytać ;) )

 

Jeśli ktoś z Was ma namiary na zadbanego, pewnego Forestera III 2.0 benzyna (może być LPG) to będę wdzięczny za info. Budżet 40-50k

 

Pozdrawiam,

Paweł alx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...