Jump to content

Bart81

Nowy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Bart81

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. Zwinne palce i śrubokręt. bez szczypcy tez się da wymienić
 2. Tam gdzie strzałka to jest poziom płynu w dyfrze. W manualu jest zborniczek wyrównawczy (z prawej strony plastikowej obudowy)
 3. Z tego co wiem to tam nie strefy płatnego parkowania... magia telewizji
 4. doskonale wiem o tym... wyrazilem swoją opinię. widzę, że i tu wyrażanie swojej opinii jest niemile widziane...
 5. komfort jazdy w Toyocie nieporównywalnie lepszy niż w Subaru
 6. Bart81

  Ranking ASO Subaru

  Dla przykładu - jeden przegląd - płyta nie była zdejmowania, olej ściekał tak, że pojawiła się plama na ulicy. na drugi dzień poprawka. Drugi przegląd - płyta zdjęta i zero problemów. każdy sam może wyciągnąć wnioski bez konieczności rekomendacji a odrobiny zdrowego rozsądku
 7. Z doświadczenia powiem ze jako sprzedający nie podpisalbym takiej umowy. Raz miałem propozycje takiej umowy i zrezygnowałem biorąc pod uwagę fakt, że kupujący nie chcial sprawdzic w aso czy w jakimkolwiek garażu. A najlepsze jest to ze przy braku weyfikacji stanu technicznego (do którego nie miałem najmniejszych zastrzeżeń ) oczekiwał ode mnie rękojmi...
 8. Mam identycznie biorąc pod uwagę obrazek "PRZÓD"
 9. Zb tego co wiem to u Kopera o dzinnych porach możesz zostawić auto do naprawy/przeglądu okresowego. A czy do przeglądu przed zakupem to już nie wiem.
 10. Może nie powinienem pisać ale to zawsze można się dogadać. Zawsze można dojść do porozumienia a jak pisze Dyrekcja sobota tez jest dobrym dniem.
×
×
 • Create New...