Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim! Od dzieciaka siedzę w japońcach, była już Toyota, Mitsu, 3 Hondy, Nissan, Lexus, Mazda... więc przyszedł czas na bardziej egzotyczne Subaru. I stało się, od kilku dni jestem właścicielem zdrowego gc8. Pozdro boksery!

Edytowane przez arnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim! Od dzieciaka siedzę w japońcach, była już Toyota, Mitsu, 3 Hondy, Nissan, Lexus, Mazda... więc przyszedł czas na bardziej egzotyczne Subaru. I stało się, od kilku dni jestem właścicielem zdrowego gc8. Pozdro boksery!

Hej! Koneserom egzotyki polecałbym przebrnąć przez wątek "Esteci..." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Niedawno stałem się posiadaczem Legacy MY05 2.0 (wcześniej chwilę była Impreza i Forester też 2.0). Poza Legacy mam jeszcze jedno 4x4, czyli Nissana Patrola GR ( lekko dłubniętego w teren :P )

Edytowane przez miki4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na Forum trafiłem za namową kolegi (dosłownie) leśnika z tradycjami, bo ma szczęście mieć dwa Forestery w rodzinie ;) 

Poczytam trochę, pobuszuję i liczę, że się czegoś dowiem o Forkach.


ps -> @@ADK90 - znana sztuczka z różnych for... niemniej: czołem!  :drinks: 

pozdrawiam

Edytowane przez alcedo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [you] dobrze ze w końcu tutaj się zjawiłeś bo czekaliśmy dłuuuuuugo na Ciebie! ;)

 

Dziękuję za powitanie. W sumie to powinienem pierwszy się odezwać co niniejszym spróbuję nadrobić ;)

 

Witam wszystkich serdecznie. Jako nowy użytkownik auta z plejadą na masce muszę przyznać, że po dotychczasowym "małżeństwie" ze Szwedkami z gryfem na kierownicy pierwsze chwile "romansu" z "Japonką" są dość ekscytujące. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj [you] dobrze ze w końcu tutaj się zjawiłeś bo czekaliśmy dłuuuuuugo na Ciebie! ;)

 

Dziękuję za powitanie. W sumie to powinienem pierwszy się odezwać co niniejszym spróbuję nadrobić ;)

 

Witam wszystkich serdecznie. Jako nowy użytkownik auta z plejadą na masce muszę przyznać, że po dotychczasowym "małżeństwie" ze Szwedkami z gryfem na kierownicy pierwsze chwile "romansu" z "Japonką" są dość ekscytujące. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej.

Do zobaczenia na trasie.

 

Witaj w zwariowanym świecie chrząkających! ;)

Skoro Szwedki się znudziły, zapraszamy do podzielenia się odczuciami: dlaczego kupiliście swoje subaru?

Kurde, coś mi się chrzani forum, nie przypominam sobie, żebym się w ostatnim czasie witał, a wyświetla mi, że mnie witają.

Nie wiem o co chodzi ; p

Skoro cię [you] tak pięknie witają to chyba fajnie? :D

Tutaj możesz o tym "zameldować" ;)

Pozdr.

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witałem się już wiele razy, bo troszkę ponad dwa lata już tu jestem drodzy forumowicze ; P

Ale już wiem o co chodzi, zapomniałem o tej sztuczce ale już wiem wszystko haha. 

Zdziwiłem się w pierwszej chwili, czemu mnie witają, jak ja już tu dawno nie zaglądałem w ten wątek.

Ale niemniej pozdrawiam i witam wszystkich ! ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam icon_wink.gif

 

PS.może i swoją Magdę namówie żeby zaczęła zaglądać na forum icon_cool.gif

Właśnie ! Niech każdy forumowicz zachęci co najmniej jedną przedstawicielke płci pięknej do zarejestrowania się i późniejszego udzielania na forum. Będziemy mieli największy współczynnik feminizacji ze wszystkich for w internecie, no i będziemy jeszcze fajniejsi. ..

 

PS.Tylko uwaga ! Pod groźbą bana nie sprowadzamy teściowych !

 

 

Hahaha, największy współczynnik feminizacji, ale zapomniałeś dodać, że wśród forów o tematyce motoryzacyjnej.

Bo to jednak utopia wierzyć, że kiedykolwiek forum subaru będzie liczyło więcej bab, niż jakieś "netkobiety" etc.   :P 

 

A tak w ogóle to Cześć wszystkim!  ;) 

I pierwszy post na tym forum za mną...

 
Edytowane przez Paradise
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów Subaru!

Od kilku lat jestem zafascynowany subaru (forek s-turbo w rodzinie) i niedługo będę się przymierzał do kupna zadbanego forestera:)- liczę na pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...