Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Nazywam się Krzysztof ale brać motoryzacyjna zna mnie jako - van

Większość aut jakie do tej pory miałem było spod znaku Forda chociaż zdarzały się odchyły które najczęściej były spełnieniem jakiś tam młodzieńczych marzeń.

Jednym z nich jest też dzisiejsze bo kupiłem GieTka czyli auto znane tu też podobno jako wanna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Subaru jeszcze nie mam, od paru lat się przyymierzam i chyba nadszedł czas na kupno Imprezy (do tej pory chciałem legaciaka, jako zastępstwo za A6, którego mi żona zabrała).

Jestem fanem pojazdów 4x4. Od 15 lat jeżdżę głównie Audikami Quattro, a teraz mam też VW T4 Syncro.

Zarejestorwałem sie, bo zakup chyba blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Subaru jest moim marzeniem i po swojego Forestera jade po świętach. Wierzę że z taką ekipą jak Wy uda się rozwiązać każdy problem z samochodem spod znaku plejad, choć podejrzewam że największym problemem auta będzie właściciel :)

 

Życzę wszystkich samych zakrętów i dróg na których Subaru radzi sobie najlepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

nie mam jeszcze Subaru, ale bardzo poważnie zastanawiam się nad Foresterem 2,0D z lat 2008-2011.

Od jakiegoś czasu śledzę forumowe wpisy w tym zakresie, a ponieważ myśl już dojrzała, zatem postanowiłem się przywitać.

 

Za wszelkie informacje w temacie jw, jestem wdzięczny.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

od zawsze kochałem imprezy, ten dźwięk silnika, ten wygląd nowszych subaryn.. Mmmm, aktualnie jeżdżę motongiem, zimą też nie raz ;) auto raz jest, raz nie ma, więc chyba czas swoje nabyć

mam nadzieję, że niedługo sprawię sobie takie cacko, zarejestrowałem się w celu poznania tych samochodów i może nabycia nowych informacji co do polepszenia ich.

Zaczynam czytać, liczę na spory zasób informacji na forum

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Kamil pochodzę z Wisły małej wsina na śląsku nie daleko Katowic, jestem mechanikiem i choruje na ta samo chorobę co wy a mianowicie na dźwięk boxera, dzisiaj po dlugich oczekiwaniach dojechalo do mnie drugie auto tej marki WRX 2003 rok 2.0T, wcześniej miałem przez poł roku impreze kombi TS w potężnym silniku 1.6, które teraz będzie mi służyć jako dawca części do wrx. O przekładce, zdjeciach i remontach na pewno będe pisał na forum i dzielił sie tym z wami. Na dzisiaj życzę udanego wieczora i pozdrawiam. Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kamilos1919 !!!!! Zapraszam do naszego tematu

 

http://www.forum.sub.../page__st__9525

 

Żeby lepiej zrozumieć język forumowy zapraszam do lektury tego tematu

 

http://www.forum.sub...gow-subarowych/

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...