Jump to content

mik99

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About mik99

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 02/11/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  z lasu :)
 • Zainteresowania
  Rower, Góry, Narty
 1. Bajka: ależ entuzjazm, wręcz zaraźliwy (bo mi się udziela). Rok z Bagien: koniecznie się przejedź, najlepiej w terenie ... wrażenia są i niepozostaniesz z wątpliwościami. Podobnie, jak TY "wyszedłem z Forestera" poczytałem/pojeździłem i "doszedłem do Outback'a", jak sporo jeździsz to Subaru Diesel, będzie dobrym dopełnieniem. PS. też miałem to miłe uczucie po przeczytaniu tych 150-ciu paru stron .
 2. Odebrałęm z serwisu narty i za namową znajowego na przyszły weekend, do CZECH, się wybieram. Czy Ktoś z WAS: Czerwonohorskie sedlo, miał okazję rozpoznać? M.
 3. Cholera z WAMI!!! Czytam to (a, śnieg za oknem, jak puder, kryje wszystko od rana) i wracać już na narty, mi się chce. Miłego dnia. pozdrawiam M.
 4. Tak coś właśnie słyszałem o Evicie, ale i tak słotwiny mają swój urok, a TY masz za domem od razu pierwszy z azotowych wciągów, to piękne jest dla mnie bardzo. Polecam Ci TYLICZ, pojedż na cały dzień, to kwestia jedynie kilku km od ronda przed Krynicą. Cześć!
 5. Jak w Evicie jest? Bo słyszałem, że na sprzedaż i że tak powiem "bez rewelacji"...
 6. No! " i będzie Pani zadowolona". Szerokiej drogi!
 7. Krynica, Krynica.... polecam, jednak na ul Słotwińskiej dom "Sielanka". Do wyciągów można pieszo 10/12 minut, więc auto stoi i odpoczywa ( w ypożyczakniach za 2zł od pary przechowają sprzęt na noc, ajk ktoś nie lubi nosić). Obok jest pzrystanej autobusowy i do Czarnego Potoku czyt. Jaworzyna za 2.5zł można dojechać w 30 minut, a ceny za 25 od osoby + kolejne za śniadanie i obiadokolację. Pewnie można taniej, ale smaczniej raczej nie.
 8. Naprawdę dobra opona w super cenie, warto póki są w rozmarze.
 9. Wybór marki zależy do Ciebie, Bajka. Producneci zmieniają/udoskonalają swoją ofertę co sezon, więc może czasem trudno znaleźć rekomendowane opony z ubiegłego sezonu. Każda z tych propozycji zasługuje na uwagę. M.
 10. Bajka: Jeśli to nie problem, to wrzuć kilka zdjęć swojegp Outbacka. Adam 12: o lie pamiętam wcześniej też miałeś Outbacka. Czy duże rożniece między obecnym (oprócz stylistyki), a poprzednim były? Pytam o Twoje doznania subiektywne: przestrzeń w śrdoku, jakość wykonania, silnik, prowadzenie, koszty ekspoloatacji, trwałość...
 11. Bajka, w temacie opon http://www.conti-onl.../summer_pl.html i wybieraj w zależności od potrzeb i budżetu, ale te powinny być w sam raz http://www.conti-onl...contact_pl.html pozwodzenia, w razie potrzeby pomogę w zakupie miłego dnia M.
 12. Tyr, zawsze ... buja w obłokach. ale musisz przyznać że to wygląda, co najmniej jak ze śmigłowca:
 13. Czyli bez rewelacji, a już myślełem, że SUBARU daje w Niemczech, jak w POLSCE np. Hyundai pełne 5 lat.
 14. Z tamtego rynku pewnie jest, ale tylko taki znalazłem, na szybko.
 15. A co, Panie Andrzeju, mówi instrukcja w przpadku auta z Niemiec w trakcie awarii w na terenie POLSKI w np. czwartym roku (zakładam, że gwaracja jest 5-cio letnia)? może taki?
×
×
 • Create New...