Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czegoś tu nie łapie :) albo jest dwóch użytkowników TomekStunt albo zaszła jakaś pomyłka. Nic nie wiem o Bełchatowie, a w Łodzi bywam towarzysko.

 

Witaj miło [you] :roll:

Witaj,witaj,czy możesz mi coś opowiedzieć o tych waszych plejadach.Czytałem że następna jest w Bełchatowie w ten weekend.

A ,i jeszcze jedno ,czy macie jakieś regularne spotkania w łodzi?Typu pod halą sportową czy gdzieś?

Pozdrawiam

 

 

 

Oficjalne powitanie:

 

Witam serdecznie, od dłuższego czasu przymierzam się do kupna Forestera. Moje aktualne auto to Scenic 1.9 DCI 2001r. Pracuje jako kaskader i przyda mi się auta które podjedzie pod mała górkę albo nie zakopie się w lesie. Celuje w silnik bez turbo ( słyszałem że bez turbo są nie do zajechania ), benzyna, docelowo w gazie. Nie zależy mi na skórzanej tapicerce ale np. ESP byłby mile widziany. Mam nadzieje że dzięki forum lepiej poznam świat Foresterów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej całej ekipie SUBARU :) chce wejść w skład posiadaczy SUBKA OUTBACK :) myśle że dorwe jakiś fajny egzęplarz dodam wątek na forum i proszę o wasze porady :) pozdrawiam

 

-- Wt cze 05, 2012 5:53 pm --

 

Dzięki za przywitanko chłopaki hehe :) wyrzeźbiłem ten wątek dla was :P poradzicie???

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=154947&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiedziałem, że towarzystwo sobie poużywa. Nie ukrywam uśmiałem się. Forum widzę PRAWIE tak fajne jak Jeep'owe, ale na swą obronę powiem tylko tyle, że po sprzedaży Forestera przejechałem się imprezą, stwierdziłem iż auto jest bardziej "kulturalne" Forester i zapragnąłem kolejnego Subaru. Padnie raczej na pierwszą generację po lifcie, aaaale... zanim znajdę coś nadającego się do jazdy jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...