Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy i pozdrawiamy! :D

 

galtom: całe Forum jest do Twojej dyspozycji, polecam szczególnie dział techniczny Outback.

 

adamski: pamiętaj, że praktyka bez teorii rzemiosłem jeno jest, więc nie zaniedbuj odwiedzin na Forum!

 

zapisałem i podkreśliłem wężykiem :D:D

dzięki! będę pamiętał!

 

-- Pn sty 23, 2012 11:12 pm --

 

ciekawe co o tym wszystkim myśli [you] :?:

 

A ja na to jak na lato :D

 

I'm in heaven!!!

 

-- Pn sty 23, 2012 11:14 pm --

 

Cześć Wszystkim :D

 

Pogoda do D... Autko w garażu, gdzie ta Zima? :(

 

 

Zima w górach- przyjeżdżaj :):)

 

-- Pn sty 23, 2012 11:16 pm --

 

czy sa tu jakies nowe Swiezynki :?:

bo chcialam je przywitac 8)

 

witajcie :mrgreen:

 

jest jedna: [you]

 

Witamy :)

 

dzięki wielkie :D

już czuje się jak w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dzyndzel!

Tosia na razie nie wie co o tym myśleć, bo Tosia jeszcze nie należy do tego elitarnego grona posiadaczy Subarynek. Tosia na razie przymierza się do zakupu i ma nadzieję, że operacja się powiedzie i wkrótce będzie szczęśliwą posiadaczką czterech kółek spod znaku plejad. A tymczasem pozdrawiam wszystkich forumowiczów (zwłaszcza Dzyndzla :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Już niedługo - mam nadzieję jak najszybciej - będę przemieszczać się własnym Foresterem... Przez ostatni rok jeździłem Jeepem, wcześniej Mitsubishi i muszę powiedzieć, że zdecydowanie tęskni mi się do japońskiej myśli technicznej, stąd też pomysł na Subaru. ;)

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

PS Okazało się, że w dziale "sprzedam/kupię" ze względu na swoją "świeżość" nie mogę jeszcze założyć wątku, dlatego po krótce tutaj ładnie proszę o pomoc: szukam Forestera 1999-2001, 2.0 (z turbiną lub bez), w bogatszej wesji (szyberdach, pogrzewanie foteli), zdrowego i bezwypadkowego... Mam nadzieję, że Moderator się gniewać nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie, niestety na razie pozostanę w grupie sympatyków marki - ktoś był szybszy ode mnie :cry: i Forester znalazł już nowego właściciela. Trudno, czekam na kolejną okazję (a taki był fajny :( )

A tymczasem uprzejmie donoszę, że ustalono w końcu datę kolejnej edycji Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - 11 marca (oczywiście w Wieliczce).

Zapraszam wszystkich pozytywnie zakręconych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam czas się przywitać. Witam serdecznie wszystkich szczęśliwych posiadaczy szuwarków.

To była miłość od pierwszego przeczytania specyfikacji - niestety nie od miejscowego dealeraani importera lecz na stronie producenta. Po burzliwej histroii zakupu MAM. I po pół roku wiem, że innego auta nie chcę. Paliwa nie produkuje jak twierdzą posiadacze aut niemieckich, ale wiru w baku też nie ma przy normalnej eksploatacji.

Teraz ma 15 tys. i niemiłą wizytę w serwisie :twisted: . Ale o tym w innym miejscu.

Pozdrawiam :D

 

-- Śr sty 25, 2012 8:40 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...