Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

pomuka możesz dostać, od autora danego wątku z dziale technicznym, jeżeli dobrze temu komuś doradzisz itp.

na ten temat możesz pogadać z Elkiem :mrgreen: (emotorsport) - on ma w tym spore doświadczenie :mrgreen::twisted: :wink: :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=2&t=121922&p=1399302#p1399302

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.. Jestem tu całkiem nowy i przyznaje sie że w dużym stopniu zielony na temat tego ciekawego autka. Mam nadzieje że z waszą pomocą dowiem sie istotnych informacji:D Od razu proszę o pomoc w wyborze najlepszej opcji dla mnie, a mianowicie interesuje mnie Subaru Impreza. Tylko nie wiem sam jeszcze czego szukać i na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego egzemplarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby nie ale jak dla mnie za mlode

:shock:

ja nie wiem... co oni wszyscy tak się czepiają tego wieku... :? :roll:

 

Witam świeżynki :D:twisted:

Może mają córki w tym wieku i coś im nie robi :?:

 

Córki nie mam :P

 

wyrosłem już z małolatek i wolę 18+ przynajmniej można po piwo wysłać do sklepu :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

WITAM NOWYCH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich posiadaczy i milosników Subaru.

 

Niestety nie jestem posiadaczem Subaru, moze kiedys...kto, natomiast reprezentuje firme Quasar Electronics , nowego dostawce do SIP ( czujniki parkowania przód/tył , moduł doswietlania zakretow, kierunkowskazów autostradowych i modułu domykania szybaredachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imie Tomek jestem z Koszalina i od 4 dni jestem szczesliwym posiadaczem srebrnego subaru WRX 2003. Mam nadzieje ze bede mogl liczayc na wasza pomoc w tysiacach pytan ktore pewnie zadam i ze wspolnie gdzies posmigamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Już dziesiątka minęła (postów), więc czas najwyższy się przywitać.

Fajnie, że tylu nas tu subaro-wariatów!

Moja subaro-przygoda jest całkiem długa:

Foryś MY00

Foryś MY04

WRX już nie pamiętam :oops:

o mały figiel Tribeca

OBK MY10

 

Najfajniejsza jazda - WRX

Najlepszy sex - Foryś MY00

Najbardziej wyczekane - OBK

Największe rozczarowanie Foryś MY04

Największy sentyment Foryś MY00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Po kilku latach oczekiwania ($$), trzech miesiącach czytania tego forum i dwóch miesiącach poszukiwań mojego autka, nadszedł czas na zalogowanie się na Forum.

Co prawda, "mechanikowaty" to ja nie jestem - dlatego od czasu do czasu będę się Was pytał.

 

PozdrOi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Na chwilę obecną nie jestem jeszcze posiadaczem Subaru, a rejestruję się na forum, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o moim wymarzonym autku przed dokonaniem zakupu. Od jakiegoś czasu studiuję sobie wasze zapiski i wiem coraz więcej o aucie, które mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości stanie u mnie w garażu. Obecnie choruję na Forka 2,5 XT MY 05 lub 06. Mam nadzieję, że niedługo przestanę chorować jak już zakupię ten pojazd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...