Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekowac za tak liczne powitania,mam nadzie ze kiedys gdzies w Pl sie spotkamy:)

Zyczycie zeby auto sluzylo i  sie nie psulo,ja kupilem juz popsute ,dlatego jeszcze nie przedstawialem Scooby'ego.

Pozdrawiam


Pewnie nie tan dzial ,ale przyjac krytyke tez czasem milo  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

Jestem Arek, chociaż szczęśliwym posiadaczem Subaraka jestem od sierpnia 2k15, to dopiero teraz zebrało mi się na powitania.
Nic szczególnego, ot zwykły blob 2.0 n/a 125km, ale sprawia uśmiech na twarzy!  :rolleyes: 
Białystok, czasami akalice ;)

Pozdrawiam! 

 

post-22926-0-85287900-1461788231_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Subaru podróżuję już prawie od 10 lat, na początku jako pasażer, potem początkujący kierowca, a teraz jako szczęśliwy właściciel. Przejąłem 160 konną wersję Imprezy, ale w naszym rodzinnym garażu mieszka jeszcze jedno cudeńko ;)

 

Pozdrawiam

Mateusz.

post-25774-0-07975500-1461831556_thumb.jpeg

Edytowane przez matias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów marki subaru jak i innych japońskich aut. Postanowiłem spełnić swoje marzenie i kupić prawdziwe auto z napędem 4x4. Za dzieciaka oglądało się rajdy WRC gdzie subaru zawsze było na górze stawki. Jeśli prawdziwy sportowy samochód to tylko subaru. Trafiłem tutaj by się dokształcić z tematyki mechaniki, usterek oraz obeznania się z rynkiem sprzedaży. Uważam że każda generacja ma swój niepowtarzalny urok. 

Widzę że poziom modów  w waszych autach jest naprawdę bardzo wysoki. Jeśli kupie to będę implementować dobre pomysły do swojej rajdówki. Do zobaczenia na trasie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Oczywiście przed zakupem pierwszego Forka (2006, 2,5X - Ameryka) przeczytałem już połowę tego forum, więc prawie się znamy;) Od prawie roku jestem szczęśliwym właścicielem i absolutnie nie żałuję wyboru. Do zobaczenia na drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Marcin. Z internetu można mnie kojarzyć z nicku ZdanoG6 i filmów z niebieskiego kaszlaka. Posiadam w garażu także Hondę Civic która jest moim dupowozem oraz Corollę G6 którą raczej robię zerowe przebiegi. 
Dlaczego zarejestrowałem się na forum? Dlatego, że Subaru Impreza 2.0T będzie kolejnym moim samochodem. Jaki rok, generacja, kolor totalnie nie mam pojęcia. Auto będzie moją zabawką na tor, nie będzie wychuchana ale zadbana mechanicznie. Odkładając pieniądze w takim tempie jak teraz postaram się zakupić Subaru w okolicach lata 2017r. Rejestracja na forum nie jest bierna. W miarę możliwości będę się edukował w temacie boxera. Nie ukrywam, że o mechanice mam pojęcie może nie wielkie ale też nie jestem laikiem, ale układ boxer jest mi zupełnie obcy, a moja styczność z Subaru to przejażdżka 1,5km takim autem i to bez wyjścia poza 3000obr. Nigdy nie zagłębiałem się w ten temat układu cylindrów, ale chciałbym już teraz wieczorami pogrzebać na forum i poedukować się. Nie chcę zrobić false startu i kupić padaki oraz wkładać w nią mega pieniądze. Pewne jest, że gdy wydam ~15000zł na pierwszą generację w dobrym stanie, to muszę mieć od razu w dni zakupu kolejne 15000zł na klatkę, zawieszenie, fotel, felgi+slicki i ewentualną eksploatację. Nie interesuje mnie kupno auta i potem odkładanie drobnych co miesiąc aby coś podłubać. Poczekam niestety dłużej, (a dorosłem do cierpliwości) i jak ruszę ostro z kopyta. Ostatnie zdanie: To nie są marzenia czy plany. To się po prostu stanie, a czy za rok czy dwa? W życiu niczego nie można zaplanować, tego się nauczyłem, ale prawie 'dwójak' co miesiąc ląduje na koncie, więc działam :P Pozdrawiam, ale się rozpisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...