Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Z racji tego, że dopiero dziś wróciłem ze Szwajcarii z upragnioną Bestią, chciałbym wszystkich oficjalnie przywitać (mimo,iż jako anonim od dłuższego czasu korzystałem z Waszej pomocy przeglądając forum i posiłkując się Waszym doświadczeniem - za co teraz oficjalnie dziękuję).

Nie jestem zbyt wprawnym użytkownikiem internetu (to moje pierwsze,lecz z całą pewnością najważniejsze forum ;-),proszę więc o wyrozumiałość. Przyjmuję chętnie rady od bardziej doświadczonych, w związku z tym nie obrażę się na konstruktywną krytykę. Z całą pewnością będę w przyszłości potrzebował Waszej pomocy więc proszę także o cierpliwość.

Pozdrawiam wszystkich.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na forum jestem od maja ale posiadaczem Forka jestem od kilu dni. Kupiłem w Niemczech , co czas pokaże. Przyjechał na kołach 1300km. Na razie raczej ok choć chyba po drodze padła mi klima. Dalsze info i pytania na forum. Jeszcze raz pozdrawiam i z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc jak będą "głupie" pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) 

 

Od 6 lat śmigam Audi A4 B6 1.9 Quattro ale mam nadzieję, że już niedługo zmienię markę na Subaru  :D

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...