Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

 

szuszu ma ubaw czytając te posty

ee gdzie skad. ;)

 

Ważne żeby [you] wiedział, że gorąco go witamy ! :yahoo:

Już wiem ale jak bym zapomniał to szuszu z całą pewnością mi przypomni ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

witam się jako szczęśliwy, (póki co ;) ) posiadacz Subaru Legacy 2.0 165hp '07. Wcześniej przez 5 lat jezdzilem swoim pierwszym samochodem, którym był Passerati B5 1.6. Nieuniknione będą porównania obydwu samochodów ;)

nie ma co porównywać, bo i tak wyjdzie Ci, że Skoda lepsza od Subaru ;)

btw. witamy na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Łukasz, na forum od kilku lat, ale nie miałem okazji się jeszcze przywitać co niniejszym nadrabiam. Z Subaru jestem związany od kilkunastu lat, a cała rodzina jest zarażona tym wirusem. Obecnie jestem w posiadaniu Forestera 2.5XT z 2007r. po grubszych modyfikacjach modo STI (325KM/450Nm, turbo, IC, wydech, zawias, hamulce, 6mt z DCCD, itd.). Pozdrawiam!

 

 

e2fec7ae8f6aef3bd421de86d995d997.jpg

58abea219529267595fee175952cc5b0.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów i tym samym fanów Subaru.

 

Od lutego 2015 jestem posiadaczem pierwszego samochodu marki Subaru, t.j. Forestera 2.0D Platinum. Liczę na wyrozumiałość w temacie Subaru.

Mam nadzieję dzięki Wam poznać dużo "ciekawostek" związanych z subaru a szczególnie z Foresterem i aktywnie uczestniczyć w wymianie myśli. :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Lech-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzień dobry Chłopcy i Dziewczęta, choć powinienem powiedzieć dobranoc, bo jest 1 w nocy. Ale... już któryś dłuuuugi wieczór psuje sobie oczy czytając posty... To dlatego, że od roku i trochę jeżdżę Forestrem 2,0 LPG SG 2007 i nie narzekam, tylko ze 43 tyś w minionym roku po południowo-wschodnich powiatowych drogach to trochu jest, a że nie jest to tylko jazda rekreacyjna i myśleć trzeba, to kusi mnie zamiana na Outba... bo wygodniejszy...może cichszy i myśleć można po podróży i w czasie... Nawet myślałem o innej marce...Alfa 159 3,2 4x4 ale nie chce wszystkich oszczędności wydawać na palifko :/ Jest jeszcze parę innych...ale...

No i teraz ślepnę czytając Outback H6 3,0 czy wystarczy 2,5...

Pozdrawiam Wszystkich i każdego z osobna... zwłaszcza takich pogiętych co to po nocach czytają zamiast spać...

Adam S

ze Skierbieszowa koło Zamościa (no bliższe namiary jakby ktoś nie wiedział: Roztocze, Starówka Zamojska, Szpital św. Jana Pawła II)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów i tym samym fanów Subaru.

 

Od lutego 2015 jestem posiadaczem pierwszego samochodu marki Subaru, t.j. Forestera 2.0D Platinum. Liczę na wyrozumiałość w temacie Subaru.

Mam nadzieję dzięki Wam poznać dużo "ciekawostek" związanych z subaru a szczególnie z Foresterem i aktywnie uczestniczyć w wymianie myśli. :)

Pozdrawiam

Witaj, 

zapraszamy tu --> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/

oraz tu --> https://www.facebook.com/SubaruKlubPodkarpacie/

:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeszcze się nie przedstawiłem, a już widzę, że burzliwa dyskusja o mnie ruszyła :) o co chodzi? :)

 

Jestem nowym właścicielem Forestera 2 litry benzyna rocznik 2007. Przejechałem na razie 300 km i o dziwo nic się nie zepsuło :)

Edytowane przez PrezesKrecina
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...