Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Wita Was Piotrek z Rzeszowa, obecnie jeszcze nie posiadam Subaraka jednak planuję w niedługim czasie zakupić Forka 2.0XT. Być może to nie miejsce ale jeśli ktoś z forumowiczów wymienia swojego na nowszy to chętnie zapoznam się z jego starszą maszynką najlepiej 2004 r.

 

Pietrek witaj,

zapraszamy do nas --> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/38849-podkarpackie-spoty-subaru/page-134

oraz tutaj --> www.facebook.com/SubaruKlubPodkarpacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie  ;) jestem posiadaczem imprezy gt turbo 98r w pełni seryjnej  :P  powoli będę się starał uczestniczyć w różnego rodzaju dyskusjach na forum, muszę jednak zapoznać się z zasadami jego działania, jak ktoś byłby chętny mi w skrócie wszystko wytłumaczyć byłbym bardzo wdzięczny  :)  Z góry zapraszam wszystkich z okolic Wałbrzycha do polubienia nowej strony na fb https://www.facebook.com/plejadysubaru/  ;) miło by było organizować wspólne spotkania w gronie subaru  :D        Życzę wesołych świąt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Impreza wrx 2004 wagon . Od razu zapytam czy w sprawie kupna części mogę pisać na głównym forum czy jest osobny dział z tymi tematami? Pozdrawiam!


Jak się popsuję to go naprawię, póki co się nie psuje , bo dbam o Niego, na szczęście benzynowe udane motory są trwałe :) proste.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

- Tato , tato czy ten silnik się popsuł?

- Nie córeczko to diesel :)

post-17237-0-83222900-1458997818_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin Cichocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Pozdrawiam i przy okazji Spokojnych Świąt życzę!


Niestety przeczytałem następujące info : "Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 100 postów lub więcej." 

Zatem może ktoś z użytkownikiem z większym stażem by mi pomógł stworzyć post z zapytaniem ? Dziękuje!

 

"Kupię felgi ( z serii lepszych jakościowo)  17-tki do wrx-a 2004 . Chcę założyć na nie opony letnie 225/45. Czy może ktoś ma na sprzedaż jakieś ciekawe felgi  bądź felgi z dobrymi oponami w tym rozmiarze? Z góry dzięki za odpowiedzi. Podaję maila : cichockipiano@tlen.pl ,  pozdrawiam! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Pozdrawiam i przy okazji Spokojnych Świąt życzę!

Niestety przeczytałem następujące info : "Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 100 postów lub więcej." 

Zatem może ktoś z użytkownikiem z większym stażem by mi pomógł stworzyć post z zapytaniem ? Dziękuje!

 

"Kupię felgi ( z serii lepszych jakościowo)  17-tki do wrx-a 2004 . Chcę założyć na nie opony letnie 225/45. Czy może ktoś ma na sprzedaż jakieś ciekawe felgi  bądź felgi z dobrymi oponami w tym rozmiarze? Z góry dzięki za odpowiedzi. Podaję maila : cichockipiano@tlen.pl ,  pozdrawiam! "

można napisać, ale za zgodą moda.

 

Ale moim zdaniem lepiej by było gdybyś pobył troche na forum poczuł atmosfere i sam to zrobił.

 

No chyba że zarejestrowałes sie tylko w celach handlowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem to etap szkoły podstawowej :P

 

Dział kupię:

Tworzenie nowych wątków jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników mających 1 post lub więcej.

 

Wątek przeniosłam w odpowiednie miejsce.

 

Witam wszystkich na The Forum :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki ;)

Na Imię mam Janek i tydzień temu kupiłem Subaru Legacy 2006rok. Silnik 2.5l 173KM, amerykański sedan w automacie :) 

Przesiadłem się z Volvo V40 1.9Di 102KM 

Aktualnie studiuję forum aby jak najwięcej się dowiedzieć o tym autku :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...