Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów i Koleżanki kochających Japońską motoryzację a w szczególności subaru. Sam jestem uzytkownikiem japońskich marek.

1. Subaru legacy 94rok 2.0

2. Mitsubishi sigma 93rok 3.0v6

Mam na imię Mariusz jestem z łódzkiego a dokładnie z Pabianic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, obecnie jeżdżę nie-subaru, kiedyś Forester 2.0 N/A 2000r., forum przeglądam od czasu do czasu, obecnie częściej bo planuję wrócić do tej marki - na razie szukam Forestera dla żony, pewnie za 3-4 lata jak mi się już wieśwagen rozsypie to i dla siebie... choć na razie moje 1.9 tdi ma lekko ponad 300 tkm ledwo dotarte ;) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! 

 

 Jakoś dopiero teraz dotarło do mnie, że warto by się przywitać ;) 

 

Mam na imię Michał i GTekiem jeżdżę od lipca 2013. Na samym początku podchodziłem do tego auta dość sceptycznie (sam nie wiem dlaczego), ale po pierwszej jeździe próbnej się zakochałem :) 

Skrzynia już mi się posypała i ją wymieniłem i teraz jest ok i mam nadzieję, że z poważniejszych rzeczy nic więcej się nie posypie. 

 

 

I dzięki wam Forumowicze za pomoc przy naprawie stukającej panewki. Wszyscy panowie 'eksperci' mechaniki mówili, że to panewka, a okazało się, że to luźna świeca :) 


Witamy Cie bardzo gorąco [you]

 

Jesteś wyjątkowym użytkownikiem bo kupiłeś supary, tylko żeby Ci sie nie popsuł :yahoo:

 

A o co chodzi z tą moja wyjątkowością, jeśli można wiedzieć? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń Dybry :)

"Poszukujący" jestem....

Jak mi nie pomożecie to z rozpaczy kupię Grand Cherokieego ;)

S.

 

I będziesz żałować do końca życia że takiego wyboru dokonałeś a nie kupiłeś Subaru

 Wiem co mówię ;) rozglądaj się za odpowiednim egzemplarze w dziale Spredam-pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Od jakieś czasu jestem posiadaczem Niebieskiego Impreziastego ;P wolnossaka 2.0 RS udającego mocniejszego ... hahaha

rejon najczęstszego pojawiania się na drogach to  okolice Krakowa (Niepołomice)

pozdrawiam wszystkich zarażonych wirusem Subaru ...

ja już zapadłem na tę chorobę ... i zaczynam się rozglądać za WRX... 

ehh, a trzeba było szukać od razu :D

 

post-25684-0-55205600-1461202970.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem z pogranicza Małopolski i Śląska. Udało mi się dorwać wreszcie Forestera (głównie dla żony), mam nadzieję, że zostanie w rodzinie na lata.

2008 rok, silnik EJ20FLVZMB, gaz AG SGI, aktualnie przebijam się przez forum i przygotowuję do pakietu startowego.

 

pzdr

Marcin, Dibua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam. Przy okazji zapytam, jako iż młokos jestem i rozglądam się za Imprezą 2.0D (woj, warminsko-mazurskie). Jak to w końcu jest z tymi dieslami? Bo wszelkie usterki wynikające na tym forum (a wertuje uważnie) dotyczą głównie forków (pękający wał i sprzęgło), a tego wolałbym uniknąć i zastanawiam się, czy imprezy wychodzą na dieslu lepiej.  :)

Edytowane przez Bachal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich subaru maniaków i szyderców, rozbawiliście mnie do łez na tym forum już pierwszego dnia .Jestem tu nowy więc jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje spotkać z wami na tegorocznych plejadach .

PS Nie mam zbyt dobrego rozeznania na forach bo z nich nie korzystam ,praktycznie jest to moje pierwsze forum więc jak coś spiernicze to musicie mi wybaczyć.Naprawdę nie jestem dobry w te klocki, bo za miast siedzieć przy kompie wole gdzieś wyskoczyć.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...