Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

 

Rozpoczął się u mnie proces poszukiwania Subaru, więc obecnie zajmuję się lekturą forum i zdobywaniem nowych informacji.

 

Pozdrawiam i w przyszłości (oby) do zobaczenia na drodze.

Kupuj z głową i z fachowcem. Bez emocji, Pojeździj, potestuj:) powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam. Witałem się już wcześniej ale teraz już mam swoje subaru (XV My16 2.0 MT myślałem o Levorgu ale wyszło inaczej, nie gorzej ale...inaczej) więc plan wykonany i wymarzone auto 4x4 od Subaru zakupione. Mam nadzieję że nie zawiedzie mnie i dłuuugo posłuży;-) dzięki za wszystkie informacje wyczytane na forum. Zbyt krótko się znamy z moim XV ale coś czuje że będzie to przyjaźń na lata. Mamy w domu jeszcze jedno auto mercedesa w202 i tak samo jak on nasz nowy nabytek ma to "coś" w sobie, to coś co sprawia że ufasz że cię nie zawiedzie. Przyznam się że rozglądałem się za innymi autami także np. Skoda Superb 1.4 4x4, ale jakoś tak nie w moim stylu, jakoś tak beznamiętnie, jakoś tak po wolksvagenowsku...nie, nie było źle po jeździe próbnej ale po wszystkich jazdach okazało się że XV najbardziej pasuje do charakteru mojej rodziny. Będę tu często zaglądał bo lubię sobie poczytać. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Hola!

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj jestem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Outbacka, Szuwarek bez trudu pokonał trasę powrotną 150km. Auto komfortowe, posiada klimatronik, również podczas jazdy nie czuć prędkości z jaką się jedzie, oraz nie czuć pokonywanych zakrętów. Auto spełnia moje wymagania, gdyż chciałem coś z napędem jak i również komfortowe. Moje poprzednie auto to Daewoo Nubira 2.0, którą będę dobrze wspominał. Czy jest tu ktoś może z powiatu drawskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!!


 


Od niedawna jestem w posiadaniu 


Forestera III 2.5 XT TOURING, MY11 US, EJ255 DOHC Turbo  :yahoo:


Oj żeby mi się tylko za szybko nie popsuł...


:angry: co ja gadam, przecież już stoi w Katowicach i czeka na rozkodowanie sterownika  :angry:


- to juz chyba 4 miejsce gdzie podjęte zostało wyzwanie... :(


... nie miał chłop kłopotu - kupił sobie Forka   :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od 5 miesięcy jestem posiadaczem Subaru Forester z 98 roku 2.0

 

nie wiem czy jestem szczęśliwy - ogólnie zadowolony.

 

Od wczoraj jestem na formu - mam nadzieję że będę mógł podzielić się z Wami moją wiedzą ale przede wszystkim uczuć się od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ....zaczęłam się rozglądać za autkiem...a szukam Forestera 2003-2005 ;)

 

Dzień dobry wszystkim ;)

 

I pytanie na powitanie, czy znalazłby się jakiś miły entuzjasta z Trójmiasta z w/w autem ? :) 

( celem...takim bym miała porównanie przy kupnie) ;) 

 

Pozdrawiam

 

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

na forum zarejestrowałem się jakiś czas temu z racji, że jestem fanem marki Subaru i chce zrealizować swoje marzenie czyli poruszanie się Imprezą Wrx Sti z wydobywającym się pięknym bulgotem z wydechu. Wreszcie nastał moment kiedy po przeczytaniu wielu postów wydaje mi się, że stać będzie mnie na utrzymanie takiego samochodu jak i jego zakup. W każdym razie jestem na etapie szukania swojego Najchętniej Blob'a jednak inne generacje też biorę pod uwagę. Mam nadzieje, że znajdę swój egzemplarz i będę mógł otworzyć wątek ze swoim nowym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...