Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

cholercia. Jak umiescic zdjecie (zdjecia) w poscie, I w avatarze?

Musisz wejść w swój profil, po prawej masz przycisk "edytuj mój profil" i dalej dodaj zdjęcie i moja sygnaturka. Avatar wgrywasz "z pliku", a do sygnaturki  jako link zdjęcia udostępnionego gdzieś w sieci. Ja robię to w ten sposób, że udostępniam zdjęcie na googleplus, a następnie kopiuję adres obrazu i wstawiam poprzez przycisk Obrazek (w edytorze w drugiej linii jedenasta ikonka ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

udostępniam zdjęcie na googleplus, a następnie kopiuję adres obrazu i wstawiam poprzez przycisk Obrazek (w edytorze w drugiej linii jedenasta ikonka ;) )

ja sygnaturke zawsze wrzucam do picasa google, bo te wszystkie rzekomo darmowe strony z hostingami zdjęć sa nic nie warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie.

 

Po czytaniu Forum jako zwykły niezalogowany pasożyt postanowiłem dołączyć do zacnego grona fanów marki Subaru. Jako że mojego wymarzonego wrxa jeszcze nie mam (mam nadzieję że już niebawem zamieni się to na coś w stylu "no kurka, wreszcie!") to sam na razie wiele nie pomogę, ale chętnie skorzystam ze skarbnicy wiedzy jaką jesteście Wy współforumowicze :-).

 

Może jak na powitanie trochę przydługo ale mam nadzieję że zostanie mi to wybaczone.

 

Witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich - Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

Po dlugich rozwazaniach stalem sie posiadaczem Subaru XV 2.0i MT a wlasciwie stane sie bo auto odbieram w tym tygodniu. Do tej pory użytkowałem raczej samochody niemieckie, glownie stare mercedesy a ostatnio bmw z napedem 4x4. To wlasnie bmw sprawilo, ze naped awd stal sie dla mnie priorytetem.

Skoro awd, to Subaru samo przychodzi na mysl i tak oto jestem tutaj....

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Jarek i w najbliższej przyszłości mam zamiar dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy Subaru. Jako, że w garażu obecnie stoi zaklatkowana rajdóweczka oraz jakiś naked KTMa Subaru z założenia ma "robić" za auto rodzinne, po wstępnej selekcji wychodzi na to ze będzie to GB (hawk) lub GH (lanos) w wersji 2.0 Benzyna N/A. Na razie jako niezarejestrowany użytkownik wertowałem działy ogólnie dostępne, przede wszystkim techniczny, ale jako, iż decyzja o zakupie jest już podjęta na 100% to postanowiłem się zarejestrować na forum. Przy okazji bardzo proszę o podsuniecie działów (oprócz technicznego który wertuje usilnie), które mogą być pomocne osobie poszukującej auta - z konkretnymi ofertami sprzedaży lub opisem aut, które ktoś z forum już oglądał i dzielił się spostrzeżeniami na ich temat. Za wszelką pomoc z góry dziękuję :) Dobrej niedzieli dla Wszystkich! 

Edytowane przez jarek-malopolska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Dzisiaj zaczynam przygodę z Forum Subaru :) Słyszałam o nim wiele dobrego i że można tu spotkać wspaniałych ludzi. Nie mogę się już doczekać Zlotu Plejad, w którym będę uczestniczyć po raz pierwszy  :yahoo:

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Dźwirzynie!

wika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...