Skocz do zawartości

Ban dla użytkownika Guma


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aflinta, jest jakaś szansa, że taka pomylona klawiatura się nie przyjmie ?

Może jak logitechowi spadnie sprzedaż to się wycofają z tego idiotyzmu, ale oni robią klawiatury na rynek motłochu komputerowego wychowanego na windowsach bezmyślnie klikającego we wszelakiej maści wizardy bez czytania i rozumienia komunikatów pojawiających się na ekranie, gdzie mało kto używa klawiatury w sposób zaawansowany - windzine klawisze nikomu niepotrzebne, a od 8 lat zaśmiecają wszystkie klawiatury świata. Na szczęście sa inni producenci i logitech obecnie mnie nie obchodzi, byle myszy robił normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, nie wiedziałem, że jeszcze tak zamotali z przyciskami żeby były w pionie :shock: moja miała normalny układ, tylko insert ustąpił przytyciu delete'a (a wszystko pewnie po to, żeby łatwiej było wciskać tak często wykorzystywaną kombinację trzech najsłynniejszych w windzie klawiszy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, z bezprzewodowych zestwaów u Logitecha wszystkie mają już skopany układ, ostały się jeszcze chyba ze 3 modele przewodowe, z czego jedna to jakiś kosmiczny mutant dla graczy. Ale zawsze można technologii logitecha poszukać pod nazwą Labtec - tam jeszcze sporo modeli ma układ normalny, no i tak jak wspomniałem BTC, chyba najlepsze klawiatury za małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, ja to sobie zawsze ceniłem kształt i egonomię w tych klawiaturach - mogę pisac teksty godzinami i nic mnie nie boli jak na zwykłej, coś podobnego ktoś robi?

Na codzień używam kilku klawiatur: Logitech Cordless Desktop, jakaś ergonomiczna łamana/wygięta chicony - to po przesiadce na nią ustąpiły problemy z nadgarstkiem, BTC5107 (taka zupełnie standardowa) i jeszcze jdna BTC z klawiszami jak w notebooku. W zasadzie co do wygody pisania to pierwsze miejsce bezaplecyjnie chicony za swój kształt - wymaga przyzwyczajnia, ale potem rewelacja. Niestety jest już stara, ma duże klawisze, kontynuatorów niewielu na rnku (logitech miał coś podobnego ale chyba zniknęło). Na drugim miejscu BTC z klawiszami notebookowymi - bardzo szybka klawiatura i pewna, łączy zalety klasycznego układu klawiatury z niskimi klawiszami notebooka, jakby jeszcze ztboili taka wygiętą jak chicony, to bym kupił za każde pieniądze. Trzecie miejsce pod względem wygody to logitech + BTC, standardowe dobre klawiatury, z tą różnicą, ze Logitech jest 30 razy droższy (ale to był zestawa bezprzewodowy z myszą), na obu pisze się tak samo. Jakbym miał wybierać kupić BTC czy Logitecha na kablu to kupiłbym BTC :) Moje typy jak wyżej wynikają z wielogodzinnego siedzenia przy komputerach oraz walki z kontuzją nadgarstka (tutaj swoją droga pmagają też inne ćwiczenia) :)

 

EDIT:

Jednak logitech ciągle produkuje fajna klawiaturę:

839.gif

Szkoda, ze tewn blok nad strzałkami jest obrócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, ja miałem jakiś zespół cieśni lewej nadgarstka czy jakoś tak (najprawdopodoniej od długotrwałego klepania w zwykłą klawiaturę), neurolog kazał wziąć sobie taką wygiętą + kilka ćwiczeń i mi przeszło :) Czasem nie ma wyboru, a przyzwyczajałem się kilka dni, teraz ze względu na pracę szybko klepię po wszystkich klawiaturach, notebookowych, wygiętych, prostych :) kwestia przyzwyczajenia :) Ta klawaitura Microsoftu przez logitcha była robiona (zresztą jak wiekszość myszy i klawiatur M$)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta klawaitura Microsoftu przez logitcha była robiona (zresztą jak wiekszość myszy i klawiatur M$)

 

To nie zmienia tego że jej nie znosiłem. ;-)

 

 

Czasem nie ma wyboru, a przyzwyczajałem się kilka dni, teraz ze względu na pracę szybko klepię po wszystkich klawiaturach, notebookowych, wygiętych, prostych kwestia przyzwyczajenia

 

Pewnie tak ale jak mam mieć jedną i sporadycznie pisać na innych to chciałbym taką która jest zbliżona do zwykłej, a równocześnie zapewnia mi komfort, sensowne, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, w takim razie polecam coś takiego: http://www.btcpolska.pl/2-7-07keyboard.htm#6300

http://www.btcpolska.pl/pdf/6300.pdf

 

Polubisz ją już po pierwszym wklepanym zdaniu :) Chyba, że nie cierpisz klawiatur notebookowych (ale takich ludzi raczej nie ma, a gatunek lubiący wielkość i skok klawisza jak w maszynie do pisania już chyba wymarł) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie cierpisz klawiatur notebookowych (ale takich ludzi raczej nie ma, a gatunek lubiący wielkość i skok klawisza jak w maszynie do pisania już chyba wymarł)

 

Chyba nie przeczytałeś co napisałem :evil:

 

 

Nie znosze notebooków. Jak działam na jakimś to mam do niego myszkę i klawiaturę normalną. Nie znosze też klawiatur z za miekkimi klawiszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, widocznie nie macałeś tej klawiatury, nie jest miękka, czuć wyraźnie czy się wcisnęło czy nie, jest cicha. Ale jak lubisz utykać palcami pomiędzy wysokimi klawiszami, to jestem pewein, że znajdziesz coś wygodnego dla siebie, klawiatur jest sporo na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź na Plejady :mrgreen:

 

aj, ja chce , tylko nie ma jak, chyba ze pociąg ale nie...

małkersem nie pojade no bo jak, a u mnie w 100 tysięcznym miescie nie ma chyba nikogo kto jedzie(w ogole subaraków tu nie ma, no moze kilka starszych), tak to bym się z kims zabrał, a tu lipa....

 

P.S. zmieniła sie zawartosc Twojego garage? :D (obrazek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewie że nie. Moderatorzy też są złośliwi i wredni. Nie będzie ostrzeżeń dla tych którzy chcą uzyskać ostrzeżenie chyba że przekroczą granicę, a to osądzimy sami wg. sobie znanych kryteriów.

 

Tajemnicze kryteria karania uzytkownikow to jest jeden z powodow balaganu na tym forum, nad ktorym moderatorzy nie moga zapanowac... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...