Skocz do zawartości

Ban dla użytkownika Guma


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czasem wynika to z tego, że dane osoby się znają i wiadomo czy ktoś robi sobie jaja, czy jest impulsywny.

 

Nie uważasz, że to jest niesprawiedliwe wobec osób, które "się nie znają" ? Pewnie gdybym poznał kilka osób osobiście to bym nie miał ostrzeżenia, a że możliwości nie mam... :roll:

 

Sam pamiętam jakie było zamieszanie jak nie wiedziałem kim jest TJ i sobie zażartowałem odnośnie jego dialogu z bodajże WiSem, w którym TJ sam mówił, że ma piekarnię... Wtedy chyba tylko dzięki interwencji w mojej obronie, ALEXa i jeszcze kilku osób sprawa ucichła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, ale taka jest ludzka natura, to nie komputery tu rządzą, co mają kilka warunków logicznych do spełnienia i są bezduszne - zresztą takie traktowanie też by się ludziom nie spodobało - za owy brak bezduszności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pamiętam jakie było zamieszanie jak nie wiedziałem kim jest TJ i sobie zażartowałem odnośnie jego dialogu z bodajże WiSem, w którym TJ sam mówił, że ma piekarnię... Wtedy chyba tylko dzięki interwencji w mojej obronie, ALEXa i jeszcze kilku osób sprawa ucichła.

 

tego nawet nie pamietam - wiem tylko, ze cala historia z bulkami byla wyjatkowo smieszna :mrgreen:

 

Co do bana - sluszna decyzja 8) Odrazu mi sie przypomnialy komentarze pod koniec ostatniego spota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko że bany w przeciwieństwie do ostrzeżeń moge usuwać.

 

Przetlumacze to:

"Guma, zrob jakis krok, a dostaniesz druga szanse ;)"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić użytkownika Guma na Forum :!:

Moderator Azrael ma "szczególny" dar przyglądania się i oceniania nowych Forumowiczów - "Kruk-Azrael" można powiedzieć :mrgreen: Guma młody człowiek trochę pisał "głupot" na początku, potem trochę się rozpędził ostrzeżenie w zupełności by wystarczyło, a nie jakieś sądy kapturowe.

Ta dyskusja to trochę czasy ZMS, ZSMP- tata mi mówił, że podobne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić użytkownika Guma na Forum :!:

Moderator Azrael ma "szczególny" dar przyglądania się i oceniania nowych Forumowiczów - "Kruk-Azrael" można powiedzieć :mrgreen: Guma młody człowiek trochę pisał "głupot" na początku, potem trochę się rozpędził ostrzeżenie w zupełności by wystarczyło, a nie jakieś sądy kapturowe.

Ta dyskusja to trochę czasy ZMS, ZSMP- tata mi mówił, że podobne.

 

Pozdrawiam

te tramwajarz ty lepiej tem swoim szynowcem jezdzij a nie w sedziego sie zabawiaj :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu,

stary, ja tez sie wysiliłem i przeczytałem wszystkie jego posty i jakos nie widziałem, żeby do kogoś się tak odezwał.

W takim razie może wis też powinien się klasyfikować do wylotu??

Ludzie, gdzie wy to chamstwo widzicie??

Przeglądnijcie swoje posty!!

Niektórych z was powinno tu od paru miesięcy nie być- jesli by była sprawiedliwość!!,

nie będę przytaczał, bo to nie ma najmniejszego sensu.

Znacie to?:

"kto jest bez winy, niech pierwszy weźmie kamień i rzuci..." wy w większości tu obecnych bez winy nie jesteście, a zasypaliści gume kamieniami.

 

A Ty kto jego mama? Anioł? :shock:

 

 

 

Przywrócić użytkownika Guma na Forum

Moderator Azrael ma "szczególny" dar przyglądania się i oceniania nowych Forumowiczów - "Kruk-Azrael" można powiedzieć Guma młody człowiek trochę pisał "głupot" na początku, potem trochę się rozpędził ostrzeżenie w zupełności by wystarczyło, a nie jakieś sądy kapturowe.

Ta dyskusja to trochę czasy ZMS, ZSMP- tata mi mówił, że podobne.

 

Pozdrawiam

 

Kolejny... Nie można płakać nad rozlanym mlekiem.

 

Uważam, iż Az może zbytnio za szybko zapodał banem, aczkolwiek wiem po sobie, że jeśli Gumie by zależało na powrocie to na bank by odnalazł namiary na Az....

 

Jak to mówią w WIELKIM świecie "shit happens" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...