Skocz do zawartości

Moje auto to....


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można dojść do wniosku, że jeśli ktoś nie ma Subaru, to siłą rzeczy nie ma samochodu, chyba, że jest to jakiś Lancer EVO, Nissan Skyline czy Porsche

 

Jest to słuszny wniosek, do tej listy można jeszcze dodać Cosworthy, GT4, i Integrale. Reszta samochodów się nie liczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasztetgate

 

Przypominam tylko, że prawa autorskie na to określenie mam ja 8).

 

Ale ja rozpętałem! Wiec dzielimy się fifty-fifty! :wink:

 

Umowa stoi 8). Podaj tylko na PW numer konta - jak zrobię jakiś szmal na tych prawach autorskich, odpalę połowę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest prawie w 100% do przewidzenia, ponieważ nikt prawie nie bierze subaru na firme woli skode czy inny syf...

Nowych jest kilka (bo drogie), i najwiecej jest używanych .

Jak na każdym forum jest też dużo co poprostu lubią pisać (spamować :twisted: )

Ostatnią i 4 kategorie można by z sumować uzurpatorzy :twisted::mrgreen: 4 kółek :wink:

 

Tak chyba w najprostrzy sposób można opisać forumowiczów :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest prawie w 100% do przewidzenia, ponieważ nikt prawie nie bierze subaru na firme woli skode czy inny syf...

 

Oj, zdziwiłbyś się - "na firmę" może faktycznie nieczęsto się to zdarza, ale sam znam 2 firmy (w obu pracowałem :twisted:), gdzie pracownikom sponsorowany jest leasing samochodów, oni sami wybierają markę i w BARDZO WIELU przypadkach wybór pada na subaru. Oczywiście kupowane są głównie legacy/outbacki 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest prawie w 100% do przewidzenia, ponieważ nikt prawie nie bierze subaru na firme woli skode czy inny syf...

 

Oj, zdziwiłbyś się - "na firmę" może faktycznie nieczęsto się to zdarza, ale sam znam 2 firmy (w obu pracowałem :twisted:), gdzie pracownikom sponsorowany jest leasing samochodów, oni sami wybierają markę i w BARDZO WIELU przypadkach wybór pada na subaru. Oczywiście kupowane są głównie legacy/outbacki 8).

 

 

 

Ale chyba nie ma za dużo takich firm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ukaże się wersja ankiety 1.1 ? W tej nie będę głosował i w ramach protestu zacznę pisać 25,5 posta dziennie.

 

 

huzar105, trochę osób kupuje Subaru na firmę...

 

 

 

arno, czemu dorośli mają tendencjędo komplikowania spraw prostych ? Pogubiłem się z tymi motylkami... Nie ważne...

 

To jak w końcu ma się plaża, przypływy i seniority do kubańskich cygar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ukaże się wersja ankiety 1.1 ? W tej nie będę głosował i w ramach protestu zacznę pisać 25,5 posta dziennie.

 

 

huzar105, trochę osób kupuje Subaru na firmę...

 

 

 

arno, czemu dorośli mają tendencjędo komplikowania spraw prostych ? Pogubiłem się z tymi motylkami... Nie ważne...

A tys dziecko, Wiciu, czy dorosly?

HUZAR - pisanie duzo to spamowanie? Jak widze nalezysz do sekcji morderczoleberskiej.

Czytanie duzo meczy. To w zasadzie po kiego hrena wchodzic na forum i slepic w ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ukaże się wersja ankiety 1.1 ? W tej nie będę głosował i w ramach protestu zacznę pisać 25,5 posta dziennie.

 

 

huzar105, trochę osób kupuje Subaru na firmę...

 

 

 

arno, czemu dorośli mają tendencjędo komplikowania spraw prostych ? Pogubiłem się z tymi motylkami... Nie ważne...

A tys dziecko, Wiciu, czy dorosly?

HUZAR - pisanie duzo to spamowanie? Jak widze nalezysz do sekcji morderczoleberskiej.

Czytanie duzo meczy. To w zasadzie po kiego hrena wchodzic na forum i slepic w ekran.

 

Nie należe do żadnej frakcji!

 

Ale czasem męczy jak ktoś pisze (bez przykładu) coś co już było kilka razy nawet 2-3 linijki niżej :? Czy to nie jest spamowanie?

Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, tu powinienes zastosowac wiekszy przedzial czasowy... wydaje MIĘ sie, ze ten okres w ktorym teraz sie znajdujesz jest epizodem, ktory pojdzie w zapomnienie - dlatego swobodnie mozesz zaznaczyc c) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...