Skocz do zawartości

Jeśli jesteś ojcem......


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ojcem nie jestem ale filmik ma ogromne przeslanie! Sam bedac brzdacem bardzo obserowowalem swojego tate i nasladowalem go w tym co robil. Teraz mu dziekuje ze jest i bul wspanialym ojcem dzieki ktoremu jestem jaki jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy naprawdę potrzebujemy amerykańskich filmików żeby to czuć i zrozumieć?

 

moim zdaniem nie chodzi o to kto go nakręcił ale o treść. Wiem że jestem po części jak mój tata co sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko czy naprawdę potrzebujemy amerykańskich filmików żeby to czuć i zrozumieć?

 

 

Smutne to, ale w bardzo wielu przypadkach, niestety tak. @Bendi, dzięki za filmik. Łapie za serce. Mam dwóch synów (12 i 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

junior niedawno skończył 13 lat.

ciekawe czy to juz dobry moment na męską rozmowę? :huh:

 

Znaczy się gumki i te sprawy ? :P

 

Bez urazy ale nie wiem co się z ludźmi dzieje w dzisiejszych czasach. Znajomi mnie ostatnio zabili tekstem że jak ich syn będzie miał 12-13 lat to będą mu już prezerwatywy dawali, żeby nie wpadł. To jest dla mnie chore. Trzeba tak wychowac dziecko żeby wiedziało, że taki wiek to nie jest czas na te sprawy. Chore czasy nadchodzą. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior niedawno skończył 13 lat.

ciekawe czy to juz dobry moment na męską rozmowę? :huh:

 

Znaczy się gumki i te sprawy ? :P

 

Bez urazy ale nie wiem co się z ludźmi dzieje w dzisiejszych czasach. Znajomi mnie ostatnio zabili tekstem że jak ich syn będzie miał 12-13 lat to będą mu już prezerwatywy dawali, żeby nie wpadł. To jest dla mnie chore. Trzeba tak wychowac dziecko żeby wiedziało, że taki wiek to nie jest czas na te sprawy. Chore czasy nadchodzą. :huh:

 

rozumiem że masz spore doświadczenie w wychowaniu dzieci :)

 

Nie chodziło mi o gumki i te sprawy,raczej o to "skąd i jak sie biorą dzieci ;) " ,jeśli potrzebujesz precyzji w mojej wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm troche jakby z innej beczki :)

 

Jakis czas temu zapisalismy nasza corke w przedszkolu na zajecia baletowe, znaczy to byl pomysl mojej kolezanki malzonki ja tylko wykonalem czynnosc "zapisu" Przy okazji zobaczylem, ze mozna tez zapisac na np judo :P wiec zapisalem i na judo ( ja trenowalem 5 lat ) Oczywiscie w domu lekka awantura, dlaczego ?? jak to? to jest judo mozna sobie reke zlamac itp itd. Ale nasz cora chodzi i jest wszystko ok.

 

Pare dni temu uslyszalem cos takiego od mojej corki " Tatus a wiesz, ze mi BARDZIEJ podoba judo od baletu"

 

I'm the WINNER!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm troche jakby z innej beczki :)

 

Jakis czas temu zapisalismy nasza corke w przedszkolu na zajecia baletowe, znaczy to byl pomysl mojej kolezanki malzonki ja tylko wykonalem czynnosc "zapisu" Przy okazji zobaczylem, ze mozna tez zapisac na np judo :P wiec zapisalem i na judo ( ja trenowalem 5 lat ) Oczywiscie w domu lekka awantura, dlaczego ?? jak to? to jest judo mozna sobie reke zlamac itp itd. Ale nasz cora chodzi i jest wszystko ok.

 

Pare dni temu uslyszalem cos takiego od mojej corki " Tatus a wiesz, ze mi BARDZIEJ podoba judo od baletu"

 

I'm the WINNER!! :)

 

no to gratulacje :)

 

tylko uważaj,jeśli masz,lub będziesz miał syna żeby Ci go żona w odwecie nie zapisała na balet :biglol:

 

Z moją córką problemu nie było,chyba wcześniej tańczyła niż chodziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior niedawno skończył 13 lat.

ciekawe czy to juz dobry moment na męską rozmowę? :huh:

 

Znaczy się gumki i te sprawy ? :P

 

Bez urazy ale nie wiem co się z ludźmi dzieje w dzisiejszych czasach. Znajomi mnie ostatnio zabili tekstem że jak ich syn będzie miał 12-13 lat to będą mu już prezerwatywy dawali, żeby nie wpadł. To jest dla mnie chore. Trzeba tak wychowac dziecko żeby wiedziało, że taki wiek to nie jest czas na te sprawy. Chore czasy nadchodzą. :huh:

 

rozumiem że masz spore doświadczenie w wychowaniu dzieci :)

 

Nie chodziło mi o gumki i te sprawy,raczej o to "skąd i jak sie biorą dzieci ;) " ,jeśli potrzebujesz precyzji w mojej wypowiedzi :)

 

Jak na razie moje doświadczenie wynosi rok czasu i nie narzekam B)

O gumkach nie pisałem do Ciebie tylko ogólnie, że coraz więcej młodych rodziców uważa że najlepiej dać dzieciakowi gumkę w wieku 13 lat niż wpoić mu pewnie zasady i wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej młodych rodziców uważa że najlepiej dać dzieciakowi gumkę w wieku 13 lat niż wpoić mu pewnie zasady i wartości.

 

no tak,to dośc dramatycznie beznadziejne :lol::(

Widzę że nie ma sensu z Tobą dyskutować poważnie. Dalej masz do mnie jakiś problem, pewnie z wątku sportowego za to ze nie kocham Twojej niemieckiej drużyny. :biglol: :biglol: Nie odpisuj już lepiej nic. :biglol:

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...