Skocz do zawartości

Jeśli jesteś ojcem......


bendi

Rekomendowane odpowiedzi

coraz więcej młodych rodziców uważa że najlepiej dać dzieciakowi gumkę w wieku 13 lat niż wpoić mu pewnie zasady i wartości.

 

no tak,to dośc dramatycznie beznadziejne :lol::(

Widzę że nie ma sensu z Tobą dyskutować poważnie. Dalej masz do mnie jakiś problem, pewnie z wątku sportowego za to ze nie kocham Twojej niemieckiej drużyny. :biglol: :biglol: Nie odpisuj już lepiej nic. :biglol:

 

Ale nie wiem o co Ci chodzi,naprawdę zgadzam sie z Twoim poprzednim postem :(

Mam sie przysiądz czy co? :huh:

Kompletnie nic do Ciebie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo cenny filmik. Niektórym tatusiom trzeba by go chyba puszczać codziennie. Cóż....., ale wiemy, że są i takie typy, którym puszczanie go co godzinę nic nie da.

Nic mnie tak nie boli, jak widok ojca, czy matki, swobodnie bluzgających przy dzieciach. I nie są to wcale ludzie z jakiegoś marginesu, ale zwyczajni, mający dobrą pracę i jakiś tam status społeczny, nawet wyższe wykształcenie, i w dodatku mający o sobie niesamowicie dobre mniemanie.

A jednak puste prymitywy....

Co wyrośnie z takiego dziecka? Kolejny, jeszcze bardziej pusty prymityw?

Ja usłyszałem z ust mojego ojca pierwszy wulgaryzm, jak miałem koło 40stki (w sumie zdarzyło się to 3 razy), i to w sytuacji dość nerwowej. Lekko mnie to zszokowało. A to prosty robotnik ze wsi był...

Ojciec prawie ze mną o życiu nie rozmawiał, ale swoim życiem pokazał baaaardzo dużo. Wystarczyło, żeby nauczyć się uczciwości, solidnej roboty, podejścia do ludzi, ale też i nie poddawania się złu, głupocie i gonitwie za kasą.

Ojciec pokazał mi NORMALNOŚĆ. Dzięki temu, w dzisiejszych czasach, kiedy czarne nazywa się białym, a białe czarnym, bez wahania wybieram właśnie tą pokazaną przez ojca NORMALNOŚĆ.

Bo bycie zwyczajnym, normalnym człowiekiem jest przepiękne! :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Wszystkim ojcom wytrwałości i cierpliwości życzę, a czasami chwili oderwania ;)

 

Tak a propos:

moja najmłodsza córka przyniosła ostatnio z przedszkola połamaną opaskę do włosów swojej koleżanki, bo stwierdziła, że nikt tak nie naprawia połamanych rzeczy jak jej ojciec.

No cóż, nie mogłem jej zawieść i skleiłem i to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...