Skocz do zawartości

Upalanie - głupota czy zabawa?


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mikki a gdzie to?????

Odcinek, powiedzmy, off roadowy to Lipków-Stanisławów,

a szutrowy to Mariew-Buda.

Wszystko w odległości ~25km od centrum Warszawy (podobnie z Ursynowa) - pod 'Kampinosem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Graf, zamieniles tego fajnego nowego Sporta na to Subaru??? :shock:

No jasne :mrgreen: mam je juz dwa miesiace i dalej jestem w szoku ile ono wytrzymuje, choc przyznam sie ze jak wyszlo slonko i zrobilo sie cieplo to mi sie del sol zamarzyl 8) bo uwielbiam auta bez dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty z trasy

...

Początek trasy jest trochę off road'owy, ale można go ominąć i dojechac do miejscowości Mariew asfaltem. Tam zaczyna się bardzo fajny i niestety krótki "OeS".

 

Offroadowy kawalek to moje klimaty, ja bym raczej asfalt omijal, szkoda ze daleko od kraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fotki z takiej jednej szutrowej, całkiem przyjemnej drogi... ;)

Narazie 2, może sie uda wrzucić coś jeszcze ;)

 

kopiapict00775xi.th.jpg

 

kopiapict00786ae.th.jpg

 

 

I jeszcze musze sie podzielić z Wami pewną historyjką apropos upalania :mrgreen: . Jade sobie dzisiaj przez wieliczke, wlasciwie to juz w nocy prawie. Jade sobie i jade, i nagle widze przed sobą że droga jest zamknięta... No to skręcam na parking który akurat był obok, w celu zawrócenia. Akurat na tym parkingu były odpowiednie warunki, no to zawracając, zamiast zawrócić o 180 stopni to zawróciłem o 540 :D. Wyjezdzam z owego parkingu, i nagle wyskakuje w moją strone jakiś burak, zaczyna walić w szybe... nie bede opisywał przepychanek z nim bo nie o to chodzi, w każdym razie w końcu przyjezdza policja. Okazuje się zniszczyłem facetowi parking, widocznie kurz się krzywo poukładał na podłożu, bo nic innego stać się nie mogło. Mówię gościowi, ze jak tak strasznie mu zależy, niech da miotłe, to pozamiatam :mrgreen: Ale on twardo komóre wyciąga, dzwoni po smerfy, krzycząc do słuchawki ze jakiś wariat pijany i pod wpływem narkotyków mu coś tam na parkingu zrobił, juz nie pamietam co... W każdym razie po przyjeździe pan ambitny_niedowartościowany_w_pupe_kopany policjant, po 15 - 20 minutach wnikliwego wertowania taryfikatora stwierdził że dopuściłem się "używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osób znajdujących się w pojeździe lub poza nim" (chodziło o mojego qmpla który jechał ze mną, bo nikogo innego w promieniu 500 metrów nie było :lol: ). W dodatku dowiedziałem się, że normalnie nie dałby mandatu, ale że było wezwanie to musi coś zrobić bo inaczej będzie sie tłumaczyć gdziestam czy coś... Jak sie pytam co takiego zrobiłem że mnie za kryminaliste biorą, to mówi że znalazłem się w złym miejsciu w niewłaściwym czasie. Eh, ręce opadają... W każdym razie wolałem już przyjąć te 200 plnów kary, niz potem sie szlajać po sądach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wolałem już przyjąć te 200 plnów kary, niz potem sie szlajać po sądach...

 

 

Akurat w takim wypadku twardo odmawiaj - policjant będize miał jeszcze więcej papierów do wypełnienia, a w sądzie się może gęsto tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceman, gdzie taki fajny szuterek co bokiem idziesz znalazłeś?

 

Jedziesz z Krakowa do Bochni, kilka km przed bochnią po prawej jest taka żółta stacja benzynowa (nie pamiętam jaka :oops: ). Kawałek za stacją jest most, tuż za mostem skręcasz w prawo na taką drogę wyłożoną płytami. Tam sie zatrzymujesz, wyjmujesz bezpiecznik od abs-u i jazda :mrgreen: (płyty za pierwszym zakrętem się kończą, i zaczyna się szutrowy odcinek, niestety krótki, ale za to równy).

 

Wcześniej, na wysokości stacji benzynowej w lewo też jest niezła szutrowa droga, ale niestety dziurawa, a pozatym przed zakrętem nie widać czy z naprzeciwka ktoś nie idzie / nie jedzie, więc nie można zbytnio ogniować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iceman, gdzie taki fajny szuterek co bokiem idziesz znalazłeś?

 

Jedziesz z Krakowa do Bochni, kilka km przed bochnią po prawej jest taka żółta stacja benzynowa (nie pamiętam jaka :oops: ). Kawałek za stacją jest most, tuż za mostem skręcasz w prawo na taką drogę wyłożoną płytami. Tam sie zatrzymujesz, wyjmujesz bezpiecznik od abs-u i jazda :mrgreen: (płyty za pierwszym zakrętem się kończą, i zaczyna się szutrowy odcinek, niestety krótki, ale za to równy).

 

Wcześniej, na wysokości stacji benzynowej w lewo też jest niezła szutrowa droga, ale niestety dziurawa, a pozatym przed zakrętem nie widać czy z naprzeciwka ktoś nie idzie / nie jedzie, więc nie można zbytnio ogniować ;)

Wiem gdzie to jest :) Dzięki Iceman za info (też miałem zapytać) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jeszcze raz wybrać się na ten parking i zrobić kolesiowi na złość :twisted:

Nienawidzę takich dupków.... w tym mojego sąsiada.

 

Miałem niedawno podobna historię pod swoim domem. Jacyś ludzie chcieli już dzwonić po Policję, bo zawracałem na ręcznym, a później lekkim bokiem wjechałem na podwórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie ze mnie rolnicy nie zlapali jak im po polach hasalem pewnie chceli by mnie zlinczowac :mrgreen: przykra sprawa z tym mandatem, nie wiem czy nie lepiej bylo by isc do sadu, kolega by zeznal razem ze toba za na parkingu zarwacales i tyle (sposob zawracania wazny nie jest) przeciwko wam bylby wlasciciel bo policji nie bylo w momencie zdarzenia. Jesli sad grocki podtrzymal by mandat to koszty sadowe sa dodatkowo chyba 40zl przynajmniej ja tyle dostalem w zeszlym roku.

Ps. super bok na fotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
takie upalanie to jest glupota, chodz podziwiam goscia za odwage

dlaczego glupota??? kupilem tanie auto zebym sie wogule nie przejmowal nim (to moje pierwsze subaru musze sprawdzic czy nie zawodzi w warunkach bojowych) - jak sie rozwali to plakac nie bede kupie sobie nastepne 2.0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...