Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Waszka ciesz się, że nie dostałeś od dostawczego Fiata Fiorino ...tak jak my z Darkiem ostatnio :D

 

Bywa :mrgreen: Nigdy więcej jazdy na OES bez odpowiednich opon.Nie polecam tego nikomu...

 

ales odkył ameryke... :biglol: ...widzisz ,jak ja sie czułem czesto hehe...brak przygotowania równa się -brak banana i brak możliwosci konkurowania...nawet takim miszczom jak My :biglol: :biglol:

 

Ale plus tego taki,że nowe doświadczenie się zebrało,wnioski wyciągnęło i następnym razem będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Regulaminowo przed 15 zaczyna się ostatni przejazd. Czyli jeśli będzie 14:50 to może być jeszcze jeden przejazd, trwający różnie, ale raczej około godziny. Z tym, że VI klasa jedzie na początku, więc parę minut po 15 zapewne możesz być po wszystkim. Potem jak już cybel napisał wyniki, błyski fleszy, autografy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o której to się kończy przeważnie, czyli o której można się zmyć do domku ? Trzeba by się w końcu wybrać, ale mam imprezę w sobotę i nie chcę za bardzo napiąć tego dnia czasowo...

P

Pamiętaj o jednym...jeśli chcesz być szybko w domu musisz jechać wolno na Superoesie...cały czas to powtarzam Bebnowi i Gpruszko ale mnie nie słuchają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...