Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak waszka pisal, udalo sie wyjac subaraki i 4 gen ze stosunkowo niewielka strata do pudla

 

Początek był szalony. Jechaliśmy po lodowisku z platami asfaltu. Makabra, nie mogłem sie odnaleźć w tych warunkach. Częściowo moze ze względu na typowo letni setup z negatami, deska w zawiasie oraz kosmiczna nadwyżka mócy nad potrzebami w takich warunkach. Poza tym ja NIE UMIEM jeździć jak to FITNES mówi na taś taś, w związku z czym wypluwalo mnie zbyt często. Efekt to 10 m w klasie Evo/Subaru i ............ 38 w generalce :). Im dalsze nr startowe tym tor przesychal, ostatni zawodnicy jechali pełna pi...a tam gdzie my toczlismy sie 5 na godzinę :) Wyprzedzilo mnie kilka cc, uno, volvo itd.

 

Dalej było już tyllko lepiej. Na 2 os wszyscy przeszli na lato/slicki i zaczęła sie jazda. Na 2 byłem 4, 3 os wygralem !!! , na 4 os 3 miejsce.

 

Wniosek Jest taki ze Evo i na suchym można delikatnie nadgryzc ale potrzebne są bardzo szybkie, równe 4 przejazdy. Moze kiedyś ........ :)

 

Pierwsze oesowe zwycięstwo zaliczone i to mnie w sumie najbardziej cieszy :)

 

 

Na koniec oczywiście mega podziękowania dla Fitnesa za pozyczenie kół zimowych, bez tego pewnie bym nie wystartował . Stary jesteś przegość.

 

Towarzystwo jak zwykle doborowe, nie sposób sie nudzić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też będę dziękował :D

Wielkie dzięki dla Bartka - Barteza bo dzięki niemu sobie dzisiaj pojeździłem.

Swoim autem niestety przejechałem tylko zapoznanie i potem strzeliła mi ( chyba ) cewka i auto paliło na 2 gary...a więc na lawetę i o 9 godzinie byłem już wolny :D

Wtedy Bartek zaproponował mi użyczenie swojego EVO. I tak sobie pojeździłem .

Auto jest zajebiste ale nie będę tu pisał o zaletach EVO :)

Zaliczyłem niestety szykane i +5 sekund oraz jeden oberek i kolejne sekundy.

8 miejsce w klasie VI i wyprzedziło mnie tylko jedno Subaru :D..... bebenek.

Bardzo miły dzień mimo awarii i docinek kolegów z forum ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły dzień mimo awarii i docinek kolegów z forum ;D

 

od tego przecież masz kolegów z forum ;):D :D

 

 

Wyprzedzilo mnie kilka cc, uno, volvo itd.

 

a Fiata Fiorino nie było dzisiaj :rolleyes::mrgreen:

 

 

 

pierwsze pudlo w kielcach w klasie subaru , position 2 . Gratki dla : Beben 1 i Dario 3

 

gratki dla Was za podium :puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@EVAN, mam nadzieję że Ci się nie spodobało zło. :P:biglol:;)

Jakby to powiedzieć i zacytować naszego mistrza Kubicę.....gdyby ktoś zaproponował mi zamaine auta na takie EVO jak ma Bartek......nie zastanawiałbym się nawet przez sekundę :D

Jeśli taka noga jak ja, wsiada do takiego auta i kręci czasy ( jeśli nie popełniam byków :) w granicach 4-5 miejsca w klasie EVO/SUBARU to auto ma olbrzymi potencjał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj,tam.....nad wysokoscia ceny za wynajm sie zastanowie... :biglol:

 

Nigdy więcej piątków ! :angry::wacko::biglol:

Ale szydery nie brakowało,alesmy sie pośmiali.....i nawet wygrałem klase 4prawie... z odkreconymi dwiema zwrotnicami w seby civicu,szok,oba koła latały,,,,,,,,,dlatego tak poniewierało autem,a myślałem ze to ja daje dupy.

No wesoło było !!!!!!!!!............do zobaczenia next raz...slicki teraz Wam przygotować?.......hihi. :biglol:

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Filmowe Podsumowanie moich sobotnich wypocin :)

 

ależ zmienne warunki, bez 2-3 kompletów opon w amatorskim os-ie nie co marzyć o podium ;):D

 

I to w żadnej z klas. :D

 

Noooo wiem coś o tym :mrgreen: Do czego to dochodzi,że subaru na zimówkach dostaje od osiek na mediach,deszczach itd

Trzeba się zaopatrzyć w odpowiednie oponki jak nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka ciesz się, że nie dostałeś od dostawczego Fiata Fiorino ...tak jak my z Darkiem ostatnio :D

 

Bywa :mrgreen: Nigdy więcej jazdy na OES bez odpowiednich opon.Nie polecam tego nikomu...

 

ales odkył ameryke... :biglol: ...widzisz ,jak ja sie czułem czesto hehe...brak przygotowania równa się -brak banana i brak możliwosci konkurowania...nawet takim miszczom jak My :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...