Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mogę już wracać, moje dokonania na dwóch pierwszych próbach to 3 oberki i 2x po 5 sek za opony :)

 

Na dwóch kolejnych będę walczył o wbicie sie do pierwszej 40 :)

 

Dobranoc :)

 

Objawieniem imprezy jest Cybel, płynnie przeszedł z ustawki łódzkiej w superoes i moim zdaniem jest tuż tuż przed wybuchem uszczelki :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apaczowi uwaliło wszystkie 5 śrub :( felga śmietnik, opona śmietnik, błotnik i zderzka lekko uszkodzony.... ale jaka akcja ratunkowa była :D

Mi udało się wypełnic plan w 100% ...objechałem Lalusia Dario :D ................ i chyba wszystkie pozostałe Subaru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Pan stojący na starcie stwierdził, że przed ruszenie na próbe nie było już 2 śrub...ale czy to prawda...czy te dwie też były ściętę czy wyleciały...tego nie wiadomo. Ale sytuacja dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynym wytlumaczeniem jest ze sie po trochu odkrecaly i w końcu zrobił sie luz i poszło. Dobrze ze na zamkniętym obiekcie, na odkrytym terenie bez barierek, a nie podczas grzania opon na zewnątrz !!!

 

Zaraz coś wystrugam o oesie bo był dla mnie chyba najdxiwniejszym w historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arku skoczyłes pięknie w klasie Subaru.... :D Dziwie się , że Dario i Grzesiek tak wolno pojechali ostatnia próbę....stawiam na zimne sliki bo deszczu przecież dużo nie było....

Gratki jeszcze raz, walka w Waszej klasie była strasznie zacięta.

Szkoda, że tyle EVO było przed Wami :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Subarowa ekipa jakaś taka pozytywna, więc Wy dostajecie pierwsze zdjęcia. :P Wiem, że nie ma tu pewnie wszystkich, ale to już potem...

 

Evo driver:

 

dsc7077f.jpg

 

Full trotil:

 

dsc7081e.jpg

 

Mam nadzieję, że nie rozproszyłem specjalnie 5 sekund przed startem:

 

dsc7137.jpg

 

Podium:

 

dsc7820m.jpg

 

A kto nie jeździ, ten bawi się najlepiej! :D

 

dsc7132n.jpg

 

cybel nie było filmiku od razu po treningu, to jest fotka od razu po OESie. :D

 

Pozdro Panowie! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka .... Cybel nie zasnął ...Cybel ładował akumulator :D

Romku "miszcz" jesteś :D

 

Piękne zdjęcie Michał :D;)

Próbowałem Cię trafić na parkingu w czasie rozgrzewki...ale znowu mi uciekłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arku skoczyłes pięknie w klasie Subaru.... :D Dziwie się , że Dario i Grzesiek tak wolno pojechali ostatnia próbę....stawiam na zimne sliki bo deszczu przecież dużo nie było....

Gratki jeszcze raz, walka w Waszej klasie była strasznie zacięta.

Szkoda, że tyle EVO było przed Wami :D;)

No Arek cfaniak wystartowal przed kolejnoscią bo pewnie wyczuł deszczyk potem jedno kolo urwane Apacza i potem jeszcze ktos urwal, deszczyk lekko zmoczyl, slik juz taki cieply nie byl... Zobacz nawet Grzesinski o ile slabiej pojechal a startowal przede mną.

Pierwszà probe dostales lanie leszczu.. :))) poczekaj az zawias wrocina swoje miejsce to jeszcze Cie klepne Evanku!

 

Moj pierwszy start na sliku i powiem ze trzeba sie tego nauczyc bo albo trzyma albo nie takie moje doswiadczenie bo troche tez zwiedzalem pobocza hehehe

 

Pozdrowionka dla was wszystkich i Cybla też hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na wyniki to aż się nie chce wierzyc że Evo aż tak strasznie zlalo naszych forumowiczów.Czasy sa po kilkanascie sekund lepsze a przeciez to dosyc krótki tor.jednak Evo ma to coś w sobie niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka .... Cybel nie zasnął ...Cybel ładował akumulator :D

Romku "miszcz" jesteś :D

 

Piękne zdjęcie Michał :D;)

Próbowałem Cię trafić na parkingu w czasie rozgrzewki...ale znowu mi uciekłeś :D

 

Byłem parę minut na placu rozgrzewkowym, ale jakoś właśnie się nie zgraliśmy widać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waszka .... Cybel nie zasnął ...Cybel ładował akumulator :D

Romku "miszcz" jesteś :D

 

Piękne zdjęcie Michał :D;)

Próbowałem Cię trafić na parkingu w czasie rozgrzewki...ale znowu mi uciekłeś :D

 

Byłem parę minut na placu rozgrzewkowym, ale jakoś właśnie się nie zgraliśmy widać. ;)

 

Widzę nowe szkło się spodobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh ROMUŚ MISZCZ DZISIEJSZEJ IMPREZY!!!!!!!!! :biglol: :biglol: :biglol:

 

3ci gpruszko...
Dementuję :) gratki dla Piotrka Woźniaka ( jest na forum ale nie pamiętam nicka :( )

 

 

Ale sie działo....... 5 próba przewróciła wszystko do góry nogami.....Apacz jechał już pewnie po "złoto" aż tu nagle... :( :( Potem działy się juz tylko dziwne rzeczy :)

 

Niesamowita walka między nami, takiego SuperOesu w klasie nie pamiętam :), w końcu trzeba porządnie zapracować na dzbanek! :)

 

Beben, szacun i gratki! Szczęście po prostu sprzyja lepszym ;)

 

Lalusia Dario
:D :D Subaruś, widzisz i nie grzmisz...?? :biglol: Mateusz, opony na wystygły i totalna bryndza... jak na lodzie.. :(

 

@@Kwapcio23, dziękuję za słitfocia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...