Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak czytam i czytam... @@Apacz, wiem, że mądry Polak po szkodzie ale kup sobie assistance w dawnym PTU obecnie Gothaer -> http://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/komunikacyjne,58298/assistance-plus/

Kosztuje toto chyba 120 pln i działa na terenie Polski zapewniając holowanie do 700 km.

 

Jeszcze nie korzystałem i mam nadzieję, że nie będę musiał ale na obu swoich autach wykupiłem :) Zgodnie z prawem Murphyego -jak masz, to nie skorzystasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apacz, wiem, że mądry Polak po szkodzie ale kup sobie assistance w dawnym PTU obecnie Gothaer -> http://www.gothaer.p...ssistance-plus/

Kosztuje toto chyba 120 pln i działa na terenie Polski zapewniając holowanie do 700 km.

Zgodnie z prawem Murphyego -jak masz, to nie skorzystasz ;)

 

O, dzięki za namiar, bo to wygląda na świetną opcję. Wykupię i obym nie musiał jej nigdy wykorzystać B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do mniej więcej 4 min jest instruktaż jak stracić szanse na dobry wynik :) bardzo lekko licząc tylko te podstawowe błędy uciekło min 20 sek czyli to co mówiłem ok 6 m w generalce. To jest oczywiście dyskusja czysto akademicka, ale pokazuje ile można stracić nie zaliczając wszystkich czystych przejazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:55 - ale miota

powiem szczerze że dawno mi się taka ryba nie przytrafiła , nie mam pojęcia co ja zrobiłem. Prawdpodobnie szkoda mi było odpuścić gaz, aby stracić jak najmniej i liczyłem że z tego wyjdę :lol:

 

a 3.35 min miało wyglądać jak 8.20 min ale wyszło jak wyszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak wszystkie subaru w tyle :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Gdyby nie zapomnieli ci doliczyć tych 20 sek kary to byłbyś gdzieś w okolicach 40 m i jednak 7 subarakow byłoby przed tobą także nie jest tak z nami zle :lol: :lol:

 

;) ;) ;)

 

Poza tym jednym , ale jak widac bardzo kosztownym błędem tempo miałeś , musze to przyznać, całkiem zacne !!! Na pewno masz papiery zeby walczyć o wysokie lokaty

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i tak wszystkie subaru w tyle :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Gdyby nie zapomnieli ci doliczyć tych 20 sek kary to byłbyś gdzieś w okolicach 40 m i jednak 7 subarakow byłoby przed tobą także nie jest tak z nami zle :lol: :lol:

 

;) ;) ;)

 

Poza tym jednym , ale jak widac bardzo kosztownym błędem tempo miałeś , musze to przyznać, całkiem zacne !!! Na pewno masz papiery zeby walczyć o wysokie lokaty

 

Całe życie w handlu to i sędziów przkupiłem ...:-)

 

Uczę sie dopiero auta, slicków itd. Nie byłem w Kielcach prawie rok ... Nastepnym razem to zabiorę ciężarówkę opon tak jak Ty :-)

 

Poza tym , cóż rzec, Evo samo jedzie ... Miałem 3 Subaraki i kazdego kochałem bardziej niż kobiety hahahah ... Nie ma rady na Evo !!!

 

ani moich fotek ani przejazdów ani krytyki

 

Fotka jest .............na półtora miejsca parkingowego :D;)

 

image1366488392066170.jpg

 

 

No wiesz Grzesiu , posiadanie Evo zoobowiązuje ... do buractwa hahah :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze pierwszy raz byłeś Evo na Kielcach i dlatego jestem lekko w szoku ze takie czasy kreciles. Nauczysz sie slickow i auta i będzie wynik !!!

 

O 20 sek ci napisałem bo jesteśmy na forum Subaru i musiałem bronić honoru marki :);)

 

Wiem wiem, spoko spoko ...

Jak widac sercem wciąz przy subaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...