Skocz do zawartości

Pierwsze rozczarowanie: nawigacja


amglad

Rekomendowane odpowiedzi

a właściwie to praktycznie jej brak. Odebrałem nowego OBK 3.6 za nie małe pieniądze, ale bez mapy PL. Obiecano mi, że postarają się "załatwić". Czy to normalne praktyki, czy ja jestem za bardzo wymagający? Gdzie mogę sobie to dokupić?

Żona mówi mi, że zapominam gdzie żyję, ale proszę wybaczyć, po ośmiu latach jeżdżenia Hondą jestem rozpieszczony.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postarają się "załatwić"

Ehm... A koła dali z oponami czy bez?

Ale poza tym, że powyższe w pale się nie mieści, to H6 jest baaardzo fajnym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaka jest aktualna wersja map dla Subaru tzn. z którego roku? Jak obierałem swojego (w 2010) nie było map w zestawie, za to nie było problemów z zamówieniem ich w ASO - co prawda instrukcji do nawigacji już się nie doczekałem :-).

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Odebrałem nowego OBK 3.6 za nie małe pieniądze, ale bez mapy PL

OBK 3.6 sprzedawane w naszej sieci są wyposażane w mapę Polski.

 

Jestem przekonany, że dealer sprawę szybko załatwi - za problemy przepraszam.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaka jest aktualna wersja map dla Subaru tzn. z którego roku? Jak obierałem swojego (w 2010) nie było map w zestawie, za to nie było problemów z zamówieniem ich w ASO - co prawda instrukcji do nawigacji już się nie doczekałem :-).

 

Ja tez w 2010 w obk 3.6 nie mialem instrukcji przy odbiorze z salonu (ani do auta ani do nawigacji). Wystarczyl telefon do Krakowa i wytlumaczenie dwom osobom,

ze przy zakupie auta za 200kpln przydalaby sie instrukcja (chociazby po angielsku, bo niektore funkcje musze przyznac byly ukryte :P) i przyslano mi instrukcje po 2 tygodniach poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jaka jest aktualna wersja map dla Subaru tzn. z którego roku? Jak obierałem swojego (w 2010) nie było map w zestawie, za to nie było problemów z zamówieniem ich w ASO - co prawda instrukcji do nawigacji już się nie doczekałem :-).

 

Ja tez w 2010 w obk 3.6 nie mialem instrukcji przy odbiorze z salonu (ani do auta ani do nawigacji). Wystarczyl telefon do Krakowa i wytlumaczenie dwom osobom,

ze przy zakupie auta za 200kpln przydalaby sie instrukcja (chociazby po angielsku, bo niektore funkcje musze przyznac byly ukryte :P) i przyslano mi instrukcje po 2 tygodniach poczta.

 

 

ja czekam prawie dwa i pół roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie GDDKiA nie zawiadomiła dostawcy map o dopuszczeniu autostrady do ruchu...... :rolleyes:

 

W wersji dla Volvo jest (co prawda wg. niezrealizowanych planów) , zdaje się A1 też jest wiec nie koniecznie zapomnieli powiadomić. Jaka jest teraz wersja map dla OBK MY10 chętnie bym zrobił aktualizację i wsparł SIP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie GDDKiA nie zawiadomiła dostawcy map o dopuszczeniu autostrady do ruchu...... :rolleyes:

 

W wersji dla Volvo jest (co prawda wg. niezrealizowanych planów) , zdaje się A1 też jest wiec nie koniecznie zapomnieli powiadomić. Jaka jest teraz wersja map dla OBK MY10 chętnie bym zrobił aktualizację i wsparł SIP :-)

\

 

 

jest wersja v.3. Z tego co pamiętam to niecałe 2k pln i może być Twoja,. Ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie GDDKiA nie zawiadomiła dostawcy map o dopuszczeniu autostrady do ruchu...... :rolleyes:

 

W wersji dla Volvo jest (co prawda wg. niezrealizowanych planów) , zdaje się A1 też jest wiec nie koniecznie zapomnieli powiadomić. Jaka jest teraz wersja map dla OBK MY10 chętnie bym zrobił aktualizację i wsparł SIP :-)

\

 

 

jest wersja v.3. Z tego co pamiętam to niecałe 2k pln i może być Twoja,. Ale mogę się mylić.

 

Przy okazji jest jakiś widoczny update softu do Navi? Popytam się w ASO jak będę w jego okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie GDDKiA nie zawiadomiła dostawcy map o dopuszczeniu autostrady do ruchu......

A nieprawda :P Moja mapa pokazuje, że A1 od Kowala do Torunia już istnieje. Złości się nawet, że ignoruję sugerowane wjazdy z "jedynki" na A1. Ja jej mówię, że to dopiero nasyp i tylko Caterpilary tam chodzą, a ona, ta j..a nawigacja znaczy się, cały czas swoje. To głupia blondynka jest, ot co :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda :P Moja mapa pokazuje, że A1 od Kowala do Torunia już istnieje. Złości się nawet, że ignoruję sugerowane wjazdy z "jedynki" na A1. Ja jej mówię, że to dopiero nasyp i tylko Caterpilary tam chodzą, a ona, ta j..a nawigacja znaczy się, cały czas swoje. To głupia blondynka jest, ot co :angry:

 

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem na bocznych drogach wspieram się AUTO MAPA z telefonu , ale tylko czasami

Hmmm... Mnie się wydawało, że navi właśnie na bocznych drogach jest potrzebna najbardziej (no i w mieście dodatkowo). Główne drogi z reguły są dobrze oznaczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...