Skocz do zawartości

external wastegate


spawacz

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa. To troche jak z tym gosciem, co chcial sie obrzezac, ale powiedzial, zeby go wykastrowali.

 

Chodzi Ci raczej o zawor upustowy - ale tak czy inaczej, biorac pod uwage, ze raczej nie bardzo jeszcze wiesz co i po co, to lepiej, zebys jezdzil autem i nie zmienial w nim nic bez potrzeby.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da. Poczytaj forum najpierw to dowiesz sie jak sie to nazywa i co niesie za soba montaz. Jakbys poczytal to sie dowiesz, ze kazdy odradza montaz, a jak bedziesz na spocie to zobaczysz, ze prawie kazdy go ma zamontowanego. Taki urok forum. Ale to za kilka lat:p

No chyba, ze pod haslem z tematu czai sie cos innego niz blow off. Bo patrzac na swoj waste gate wydaje mi sie, ze jest w standardzie external;)

 

 

Edytowane przez bzyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje tylko dźwięku... raczej nic więcej, do tego pozwala na robienie wydechu o mniejszej średnicy - powietrze z waste gate'a idzie w atmosferę a nie przelatuje przez cały wydech.

 

co nie zmienia faktu, że mogę nie mieć racji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, a co sądzicie o screamer pipe?

wg mnie bez sensu... huk startującego odrzutowca przy każdym odrobinę mocniejszym wciśnięciu gazu... średnio fajnie... pozatym full nielegal, smród spalin w kabinie i coś pewnie jeszcze by człowiek znalazł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, a co sądzicie o screamer pipe?

No screamer pipe, to ta krótka rurka wydechowa z WG, która ryczy zaraz pod maską. Miałem kilka miesięcy takie cudo w niesubaru i ryczało niemiłosiernie. Ludzie uciekali z chodników i takie tam skargi osiedlowe...

Dźwięk extremalny, ale w subaru nie wiem jak to miałoby brzmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...