Jump to content

external wastegate

spawacz
 Share

Recommended Posts

Taaa. To troche jak z tym gosciem, co chcial sie obrzezac, ale powiedzial, zeby go wykastrowali.

Chodzi Ci raczej o zawor upustowy - ale tak czy inaczej, biorac pod uwage, ze raczej nie bardzo jeszcze wiesz co i po co, to lepiej, zebys jezdzil autem i nie zmienial w nim nic bez potrzeby.

• Upvote 1

Wszystko sie da. Poczytaj forum najpierw to dowiesz sie jak sie to nazywa i co niesie za soba montaz. Jakbys poczytal to sie dowiesz, ze kazdy odradza montaz, a jak bedziesz na spocie to zobaczysz, ze prawie kazdy go ma zamontowanego. Taki urok forum. Ale to za kilka lat:p

No chyba, ze pod haslem z tematu czai sie cos innego niz blow off. Bo patrzac na swoj waste gate wydaje mi sie, ze jest w standardzie external;)

Edited by bzyq

dodaje tylko dźwięku... raczej nic więcej, do tego pozwala na robienie wydechu o mniejszej średnicy - powietrze z waste gate'a idzie w atmosferę a nie przelatuje przez cały wydech.

co nie zmienia faktu, że mogę nie mieć racji..

no ok, a co sądzicie o screamer pipe?

wg mnie bez sensu... huk startującego odrzutowca przy każdym odrobinę mocniejszym wciśnięciu gazu... średnio fajnie... pozatym full nielegal, smród spalin w kabinie i coś pewnie jeszcze by człowiek znalazł

no ok, a co sądzicie o screamer pipe?

No screamer pipe, to ta krótka rurka wydechowa z WG, która ryczy zaraz pod maską. Miałem kilka miesięcy takie cudo w niesubaru i ryczało niemiłosiernie. Ludzie uciekali z chodników i takie tam skargi osiedlowe...

Dźwięk extremalny, ale w subaru nie wiem jak to miałoby brzmieć.