Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

…w sobotę po południu coś mnie dopadło. W niedzielę zrobiłem test… po raz drugi COVID :( (teraz już po trzech dawkach szczepionki). Siedzę w domku. Nie jest to fajne, ale bez walki się nie poddam…

Uważajcie więc na siebie i swoich bliskich, bądźcie zdrowi, nie kasłajcie (na innych). ;)

PS. Mam nadzieję, że nikt mnie nie „wyloguje” z Forum Subarum za to, że nie umieściłem tej informacji we właściwym wątku? :P
 

Edytowane przez RedSasza
  • Trzymaj się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aga napisał:

BTW, fajna mapa, @Blixten, patrz gdzie było molo w Brzeźnie :mrgreen:

 

https://mapa.trojmiasto.pl/#/map/-152.68,19.2,0,h,0;1;24;37

…molo w Brzeźnie, molem w Brzeźnie, ale…

Na tej mapie widzę swój dom rodzinny, przedszkole, pierwszą szkołę, miejsce, gdzie powstała po wojnie moja druga szkoła, trzecią szkołę, pierwsze moje miejsce pracy (i jedyne jak na razie), miejsce, gdzie po wojnie powstał mój drugi dom, drugie moje miejsce pracy (już niebawem), trzy moje parafialne kościoły, miejsce, gdzie po wojnie powstała pierwsza szkoła mojego syna, druga szkoła mojego syna (od czwartku). Ufff… 

I wszystko to we Wrzeszczu! :yahoo:
Jedynie miejsce spoza, to to, gadzie po wojnie powstała moja czwarta szkoła jest po sąsiedzku czyli w Oliwie.

 

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RedSasza napisał:

…w sobotę po południu coś mnie dopadło. W niedzielę zrobiłem test… po raz drugi COVID :( (teraz już po trzech dawkach szczepionki). Siedzę w domku. Nie jest to fajne, ale bez walki się nie poddam…

Uważajcie więc na siebie i swoich bliskich, bądźcie zdrowi, nie kasłajcie (na innych). ;)

PS. Mam nadzieję, że nikt mnie nie „wyloguje” z Forum Subarum za to, że nie umieściłem tej informacji we właściwym wątku? :P
 

3maj się, oby na drugim się skończyło. Pewnie wszyscy przejdą 2-3 razy, tylko nie zawsze jest "ochota" do testowania. U nas w domu ciężkie powikłania zatok (już 4 punkcje) po zakażeniu w kwietniu.

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Saloniki :)

 

IMG_20220829_175047.jpg

 

IMG_20220829_185209.jpg

 

IMG_20220829_190812.jpg

 

 

IMG_20220829_191304.jpg

 

IMG_20220829_191415.jpg

 

IMG_20220829_191831.jpg

 

IMG_20220829_192436.jpg

 

IMG_20220829_192510.jpg

 

IMG_20220829_192456.jpg

 

IMG_20220829_192449.jpg

 

IMG_20220829_194802.jpg

 

IMG_20220829_200027.jpg

 

IMG_20220829_200314.jpg

IMG_20220829_191058.jpg

To jakieś świeżo postapokaliptyczne krajobrazy, skoro z zoosfery tylko kot przeżył?! Jedyne antropoidalne stworzenie widoczne na jednej z fot uznaję, za androida obcych. ;) .

 

Po za tym - bajeczne, zazdraszczam. W szczególności braku obecności organizmów, jak nasz gatunek nazywa moja manżelka.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aga napisał:

Mamy tu też od lat łabędzie, dźwięk ich skrzydeł podczas lotu to jeden z najpiękniejszych dla mnie dźwięków  ;)

 

Jest w tym swoista monumentalność, jak w ciszy wnętrza gotyckiej katedry. Ja lubie patrzeć jak startują lub lądują na wodzie - jest moc.

 

10 godzin temu, RedSasza napisał:

…molo w Brzeźnie, molem w Brzeźnie, ale…

Na tej mapie widzę swój dom rodzinny, przedszkole, pierwszą szkołę, miejsce, gdzie powstała po wojnie moja druga szkoła, trzecią szkołę, pierwsze moje miejsce pracy (i jedyne jak na razie), miejsce, gaździe po wojnie powstał mój drugi dom, drugie moje miejsce pracy (już niebawem), trzy moje parafialne kościoły, miejsce, gdzie po wojnie powstała pierwsza szkoła mojego syna, druga szkoła mojego syna (od czwartku). Ufff… 

I wszystko to we Wrzeszczu! :yahoo:
Jedynie miejsce spoza, to to, gadzie po wojnie powstała moja czwarta szkoła jest po sąsiedzku czyli w Oliwie.

 

 

Tak się zastanawiam, czy w związku z faktem, że swego czasu dosyć często bywałem we Wrzeszczu a jeszcze za dziecka na Żabiance...to może jakimś cudem - realizm magiczny - mineliśmy sie na ulicy...skoro udało mi się jechać w tramwaju razem z jednym z "Blendersów"...ja wysiadłem na przystanku przy Miszewskiego a on pojechał dalej ^_^

Dawno nie byłem tam...a powinienem. -_-

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Neutrino33 napisał:
22 godziny temu, Aga napisał:

Mamy tu też od lat łabędzie, dźwięk ich skrzydeł podczas lotu to jeden z najpiękniejszych dla mnie dźwięków  ;)

 

Jest w tym swoista monumentalność, jak w ciszy wnętrza gotyckiej katedry. Ja lubie patrzeć jak startują lub lądują na wodzie - jest moc.

Na mnie kiedyś jesienią zrobił wielkie wrażenie klangor klucza dzikich gęsi. Lecących bardzo wysoko, prawie ich nie było widać, klangor dotarł do mych uszu. To była cicha, księżycowa noc ze 30 lat temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Ja lubie patrzeć jak startują lub lądują na wodzie - jest moc.

Widuję czasem, przez okno ;)

 

A na Żabiance bywałam kiedyś codziennie, w stajniach i na torze wyscigowym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aga napisał:

Widuję czasem, przez okno ;)

 

A na Żabiance bywałam kiedyś codziennie, w stajniach i na torze wyscigowym :)

 

 

Ja zazwyczaj jako nastolatek, w wakacje wyżywałem się na  ścianie przy pomocy piłki i rakiety tenisowej, na AWF...na kortach na Żabiance nie mieli takiej ściany, a tam miałem ciutkę bliżej.

Będąc już nieco starszym przebiegłem po raz pierwszy 1km na bieżni na AWF-ie...potem codziennie biegałem próbując poprawiać czas.

W latach 90-tych natomiast dobrowolnie pomagałem wykończyć ścianę wspinaczkową na AWF-ie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

może jakimś cudem - realizm magiczny - mineliśmy sie na ulicy

Kto wie, kto wie? B)
Koło przystanku na Miszewskiego to mieszkała dziewczyna, w której podkochiwało się pół pobliskiej podstawówki, czyli… wszyscy chłopacy. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RedSasza napisał:

Kto wie, kto wie? B)
Koło przystanku na Miszewskiego to mieszkała dziewczyna, w której podkochiwało się pół pobliskiej podstawówki, czyli… wszyscy chłopacy. ;)

Na Miszewskiego mieszkała też taka, w której ja też się kochałem...i to było już po liceum -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Blixten napisał:

I jak tam zdrówko @RedSasza ? Gorączka i katarek czy gorzej ? 

A podziękować. :) Na szczęście nie gorzej, chociaż gorzej niż przy pierwszym razie. Dostałem L4 i jakiś antybiotyk, więc siedzę w domu i… oglądam US Open. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… :coffee:
 

37 minut temu, Neutrino33 napisał:

Na Miszewskiego mieszkała też taka, w której ja też się kochałem...i to było już po liceum -_-

To może ta sama? Czy jej młodszy brat był członkiem zespołu Flapjack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał:


Ach, jak Ty lubisz przesuwać granice dzielnic Gdańska. ;) 
Przeca hipodrom jest w Sopocie. 

Nie tylko te granice :mrgreen:

 

BTW, stajnie były jeszcze po stronie Gdańska, trudno, żebym z Wyścigów tam chodziła... :rolleyes:

Teraz tamtędy, gdzie stało część stajni, jeździsz do i z pracy :P

 

 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szürkebarát napisał:

I organizmów nie ma...

Koniec wakacji to też nie ma się co dziwić. Ciężko powiedzieć jak wygląda ruch turystyczny w tej części Grecji, bo wszyscy myślą o morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie zaczęli mi tu kręcić w odległości rzutu rowerem kolejny odcinek mojej ulubionej serii :)

https://poranny.pl/u-pana-boga-w-krolowym-moscie-w-supraslu-ruszyly-zdjecia-do-nowej-czesci-kultowej-serii-zdjecia/ar/c13-16807387

Trza się kiedy może pofatygować pozaglądać jak im tam idzie i po poganiać żeby się streszczali.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, eurojanek napisał:

No wreszcie zaczęli mi tu kręcić w odległości rzutu rowerem kolejny odcinek mojej ulubionej serii :)

https://poranny.pl/u-pana-boga-w-krolowym-moscie-w-supraslu-ruszyly-zdjecia-do-nowej-czesci-kultowej-serii-zdjecia/ar/c13-16807387

Trza się kiedy może pofatygować pozaglądać jak im tam idzie i po poganiać żeby się streszczali.

To jeszcze napisz, w którym odcinku będzie można Cię oglądać:D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...