Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

PS. Mieszkać blisko jednocześnie z emerytowanym partyjnym betonem/ ZOMO to wyczyn. Bo i jednych i drugich w sumie nie było wielu.

 

Może i nie było wielu ale upodobali sobie moja wspólnotę mieszkaniową. Zebrania tejże są tak pełne paranoi, że wyczyny polityków przy nich to działania przesycone logika i troska o dobro publiczne.

:facepalm:

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

Może i nie było wielu ale upodobali sobie moja wspólnotę mieszkaniową. Zebrania tejże są tak pełne paranoi, że wyczyny polityków przy nich to działania przesycone logika i troska o dobro publiczne.

:facepalm:

Przykład idzie z góry a tam hasa quasi bolszewizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szürkebarát napisał:

okna umyłem.

Też mnie to czeka, ale odwlekam :lol:

 

Niestety, przegapiłam stan licznika, który chciałam uwiecznić. Miało być 155555, ale już mam sporo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aga napisał:

Też mnie to czeka, ale odwlekam :lol:

 

Niestety, przegapiłam stan licznika, który chciałam uwiecznić. Miało być 155555, ale już mam sporo więcej. 

:ok: ja nie mogłem zarejestrować, znaczy przegapiłem, 60000. Zasadzam się na 66666 :evil2: .

 

PS. Mycie okien polecam - trwa to krótko a nagroda w postaci efektu jest natychmiastowa.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aga napisał:

Niestety, przegapiłam stan licznika, który chciałam uwiecznić. Miało być 155555, ale już mam sporo więcej.

Ja w zeszłym miesiącu przegapiłem 111111, to dopiero boli. Do 222222 droga daleka, zwłaszcza że to w milach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Niestety, przegapiłam stan licznika, który chciałam uwiecznić. Miało być 155555

 

Niedawno, nawet w tym wątku taki wkleiłem....to mnie zjechali, że zdjęcie podczas jazdy. Tak więc...wiele nie straciłaś ;) 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szürkebarát napisał:

No co? Pisałem o myciu samych szyb, nie z ramami i ościeżnicami. :biglol:

Domyśliłam się :P

Ja mam szyb wystarczająco dużo, żeby ich umycie nie trwało krótko ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

Domyśliłam się :P

Ja mam szyb wystarczająco dużo, żeby ich umycie nie trwało krótko ;)

 

Przelicytował bym @Aga, bo to co dzisiaj umyłem to ułamek tego co mam jeszcze do umycia gdzieś indziej ;) . Dodatkowo - myłem okna skrzynkowe, nie takie śliczne nowoczesne, że robi im się tylko miziu miziu po jednej i drugiej stronie albo nawet tylko po jednej.

 

Może rozwińmy wątek mycia wewnętrznej powierzchni przedniej szyby naszych Subaru? Nienawidzę tej roboty :cry: !

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał:

Przelicytował bym @Aga, bo to co dzisiaj umyłem to ułamek tego co mam jeszcze do umycia gdzieś indziej ;) . Dodatkowo - myłem okna skrzynkowe, nie takie śliczne nowoczesne, że robi im się tylko miziu miziu po jednej i drugiej stronie albo nawet tylko po jednej.

Kto bogatemu zabroni :mrgreen:;)

 

2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Może rozwińmy wątek mycia wewnętrznej powierzchni przedniej szyby naszych Subaru? Nienawidzę tej roboty :cry: !

O to ja wolę to od mycia okien w domu :lol:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aga napisał:

Kto bogatemu zabroni :mrgreen:;)

 

O to ja wolę to od mycia okien w domu :lol:

Chętnie pobiorę nauki od @Aga, które pozwolą mi nie nienawidzić mycia przedniej szyby od wewnątrz. W zamian mógł bym umyć jakieś zwykłe okno w domu. Z obu stron.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Szürkebarát napisał:

Chętnie pobiorę nauki od @Aga, które pozwolą mi nie nienawidzić mycia przedniej szyby od wewnątrz. W zamian mógł bym umyć jakieś zwykłe okno w domu. Z obu stron.

 

Zgadzam się! A co do mycia okien to kiedyś sporo okien myłem. Swego czasu to nawet na jednym z najwyższych budynków w Łodzi...właściwie to mycie szyb bardziej a nie okien ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że syn mój właśnie zaczął, podobnie jak 0,5 mln innych młodych ludzi, egzaminy ósmoklasisty, a dzięki temu, że wcześniej się postarał i został laureatem olimpiady przedmiotowej, to zaoszczędził niepotrzebnego stresu sobie, a jeszcze bardziej swoim rodzicom. ;) Pomimo tego jego rodzice chcieliby, żeby... nie przyniósł wstydu swoim rodzicom. To jest od nich silniejsze... :)

  • Super! 1
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...