Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blixten napisał:

Masz na myśli prąd ? Instalacja gotowa i sprawdzona,  czekam teraz na własne przyłącze. Jeszcze 13 miesięcy :dance:

 

 

Pomierzona ;). Czekasz 13 miesięcy na przyłącze, strasznie długo. Jaki przekrój i ilość żył kabla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, llkuba napisał:

 

Pomierzona ;). Czekasz 13 miesięcy na przyłącze, strasznie długo. Jaki przekrój i ilość żył kabla ?

W piątek mi założyli licznik, wniosek składałem 9.10.2020...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

 

Strasznie długo. 

Niestety obecnie to norma, przynajmniej w moich okolicach, mimo że u mnie wystarczyło postawić skrzynkę i podpiąć się do istniejącej linii w odległości 30cm od skrzynki... Kolega 4km dalej czekał prawi pół roku dłużej niż ja, bo u niego dociągali z sąsiadami 50m linii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

 

Już nie pamiętam ile policzyłem :P, a miałeś pochwalić się :P. Dobrze, że masz to już z głowy ;).

Łazienka i kuchnia były gotowe przed sezonem, teraz czas na dokończenie izolacji i boazerii w pozostałej części domku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał:

Niestety obecnie to norma, przynajmniej w moich okolicach, mimo że u mnie wystarczyło postawić skrzynkę i podpiąć się do istniejącej linii w odległości 30cm od skrzynki... Kolega 4km dalej czekał prawi pół roku dłużej niż ja, bo u niego dociągali z sąsiadami 50m linii...

 

To jest to o czym pisze @Blixten pandemia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, llkuba napisał:

 

To jest to o czym pisze @Blixten pandemia.  

Z tego co słyszałem raczej boom na rynku budowlanym, którego pandemia jest pośrednią i nie jedyną przyczyną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blixten napisał:

Łazienka i kuchnia były gotowe przed sezonem, teraz czas na dokończenie izolacji i boazerii w pozostałej części domku... 

 

Powoli do przodu :), takie dłubanie samemu jest bardzo czasochłonne, a jak robi się dla siebie to wiadomo musi być elegancko ;). Chociaż w mieszkaniu mam najmniej estetycznie złożoną rozdzielnie elektryczną w moje karierze :biglol:. Jak to mówią "szewc w dziurawych butach chodzi".

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, B-52 napisał:


Ale to znaczy, że co? Nie wiesz, którego wpisu dotyczy moja odpowiedź?

Wiem. Chodzi o to, że napisałeś nick z błędem, ale niepotrzebnie zwróciłem na to uwagę... sorki :blush: To takie zboczenie zawodowe i bagaż doświadczeń.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, B-52 napisał:


Zauważam to też. Starałem się, ale niestety nie umiem wywołać niepolskich znaków na telefonie.

A cóż to za telefon, że ma z tym problem? Na większości telefonów da się to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, skwaro napisał:

Nic mi nie mów, od wiosny musiałem zwiększyć budżet o 150k...

 

5-6 lat temu w stanie deweloperskim były bliźniaki za około 250 tys zł 30-40 km od Poznania. W tamtych czasach na działce spokojnie za 100 tys zł wybudował bym i wykończył domek parterowy, oczywiście większość prac wykonanych w własnym zakresie. Dzisiaj nie jest to realne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...