Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Że ubezpieczyciele jadą po bandzie, oferta na przedłużenie ubezpieczenia 4x401,50zł. Na infolinii nic nie mogą zaoferować lepiej więc rezygnuję, a potem po sprawdzeniu innych wchodzę na stronę tego samego ubezpieczyciela (wychodził najtaniej) i kupuję nowe ubezpieczenie za 572 zł. Gdzie sens, gdzie logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał:

Że ubezpieczyciele jadą po bandzie, oferta na przedłużenie ubezpieczenia 4x401,50zł. Na infolinii nic nie mogą zaoferować lepiej więc rezygnuję, a potem po sprawdzeniu innych wchodzę na stronę tego samego ubezpieczyciela (wychodził najtaniej) i kupuję nowe ubezpieczenie za 572 zł. Gdzie sens, gdzie logika?

Przecież nie jest tajemnicą, że "stary klient" jest bez sensu w dowolnej dziedzinie. Czy to telefony, czy ubezpieczenia czy leczenie zębów. Można wymieniać kolejne miejsca gdzie nas zlewają albo naciągają bo tylko nowy klient jest coś warty.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że dziwne uczucie mijać oddział AT robiący wjazd na chatę gościowi który jakiś czas temu wynajął dom  w okolicy. Jeszcze dziwniejsze uczucie dowiedzieć się że ten typ rano zastrzelił policjanta w Raciborzu. A najdziwniejsze jest to że sytuacja ma miejsce na wsi liczącej około 1500 mieszkańców.

  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Przecież nie jest tajemnicą, że "stary klient" jest bez sensu w dowolnej dziedzinie. Czy to telefony, czy ubezpieczenia czy leczenie zębów. Można wymieniać kolejne miejsca gdzie nas zlewają albo naciągają bo tylko nowy klient jest coś warty.

Owszem, ale w zeszłym roku za to auto zapłaciłem u nich 480zł za cały rok, dawanie odrobinę mniej i liczenie że się klient nie zorientuje że 401,50 to kwota za jedną z czterech rat, a nie za cały rok to grube walenie w pręta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, skwaro napisał:

Że ubezpieczyciele jadą po bandzie, oferta na przedłużenie ubezpieczenia 4x401,50zł. Na infolinii nic nie mogą zaoferować lepiej więc rezygnuję, a potem po sprawdzeniu innych wchodzę na stronę tego samego ubezpieczyciela (wychodził najtaniej) i kupuję nowe ubezpieczenie za 572 zł. Gdzie sens, gdzie logika?

To co powiesz na sytuacje

Oc+ac w jednym roku 1480 a za rok wznowienie za 5900 zl.  Jazda bez szkodowa. Mowie na infolinii ze pogielo ich to dostałem rabat na 5200.

 

A mowa o ac i oc na 16 letnie wtedy subaru legacy warte wg ich bazy 7800zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, niebieskiultras napisał:

To co powiesz na sytuacje

Oc+ac w jednym roku 1480 a za rok wznowienie za 5900 zl.  Jazda bez szkodowa. Mowie na infolinii ze pogielo ich to dostałem rabat na 5200.

 

A mowa o ac i oc na 16 letnie wtedy subaru legacy warte wg ich bazy 7800zl

Był okres parę lat temu, że ceny ubezpieczeń poszły w kosmos i wtedy takie akcje miały miejsce. Najbardziej wtedy oberwali młodzi kierowcy, gdzie samo OC potrafiło im podskoczyć do kilku tysięcy złotych. Ale to tylko przez rok były takie podwyżki i potem się ustabilizowały ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał:

Był okres parę lat temu, że ceny ubezpieczeń poszły w kosmos i wtedy takie akcje miały miejsce. Najbardziej wtedy oberwali młodzi kierowcy, gdzie samo OC potrafiło im podskoczyć do kilku tysięcy złotych. Ale to tylko przez rok były takie podwyżki i potem się ustabilizowały ceny.

Wiem bo mama robi w ubezpieczeniach. Podwyżki byly od 2017.

 

Mam full znizki na oc

na AC miałem 20% a cene wywalili na zasadzie idz se pan

Za samo posiadanie Subaru jest zwyzka w kalkulatorach bo "auto sportowe"

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szürkebarát napisał:

... mam 999 odpowiedzi więc pierwszy(a) kto odpowie to będzie miał mnie na sumieniu bo uczyni mnie "Uzależnionym od Subaru". :yahoo:

Jesteś pewien że ktoś kto odpowie to uczyni czy uczynisz o sam odpowiadając na ten post? :D

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szürkebarát napisał:

Tak do końca nie wiem jak to działa więc go on. Zauważyłem jednak, że ględzenie w off topics licznika nie popycha. ;)

To licznik Twoich postów poza offtopem i chyba działem sprzedam.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...