Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Elvisiak napisał:

No i widzę, że tutaj co rano tylko kawa i kawa więc... Yerba ! :D

Zapomniałeś o przepisie na loda, konkursie i spamowaniu ^_^

A co tam wystaje ze słoika słomka ?

9 minut temu, Elvisiak napisał:

Śniadanie - pancake'i z serków wiejskich (przepis: https://www.darebee.com/recipes/cottage-cheese-pancakes.html), polecam

Naleśników w pracy jeszcze nie robiłem, hmm good idea :pstryk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Elvisiak napisał:

No i widzę, że tutaj co rano tylko kawa i kawa

No to dla odmiany, kawa:

 

8e117b4ca0da32fcb940e19729f240f5.jpg

 

Melduję, że w Szczecinie pogodny, ale chłodny poranek. Znalazłem też jedną, zdecydowaną zaletę wyjeżdżania o 6 rano do pracy - mały ruch na drogach, dzięki czemu można nieco przegonić Torebunię B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, B-52 napisał:

Melduję, że jeżeli dotrwam do popołudnia, to później, przez kolejne dni aż do 7 maja (włącznie) nie skalam się pracą zawodową, a także postaram się bardzo nie skalać czymkolwiek, czego nie lubię :).

Ależ Ci zazdroszczę - ja niestety będę w pracy, poza rzecz jasna 1 i 3 maja :facepalm: Wprawdzie wmawiam sobie, że pewnie pogoda będzie nędzna, jakieś przymrozki, gradobicie, śnieg i powódź, ale sam nie do końca wierzę w to, co sobie wmawiam, a tutaj piszę :(

No nic, kawa i wracam do pracy:

7c473400779cc79bbcd1b8a37c7ef49e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, B-52 napisał:

Melduję, że jeżeli dotrwam do popołudnia, to później, przez kolejne dni aż do 7 maja (włącznie) nie skalam się pracą zawodową, a także postaram się bardzo nie skalać czymkolwiek, czego nie lubię :).

Oby pogoda była ładna :) też będę miał długi weekend ^_^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sluf @elmo chłopcy, ja doceniam grafikę, jaką tu wrzuciacie, ale zostawcie estetów na to. Ja na przykład, estetów zostawiam sobie do przeczytania w domu. Kiedy przeglądam inne wątki (od meldujeża zaczynając) i się przewinie taka jedna z kawą, to ktoś w pracy może zadać niewygodne pytanie, czy na pewno przeglądam takie strony, jakie powinienem ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przemekka napisał:

Jeden z moich byłych szefów mówił, że urlop nie zwalnia z obowiązku chodzenia do pracy. 

To  nic, ja kiedyś usłyszałam, że jak mam nienormowany czas pracy, to mam być do dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu...

 

Odpowiedziałam mu, że nie pracuję w burdelu ;) (nie pamiętam tylko, jak głośno to powiedziałam) :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rosaskc napisał:

@sluf @elmo chłopcy, ja doceniam grafikę, jaką tu wrzuciacie, ale zostawcie estetów na to. Ja na przykład, estetów zostawiam sobie do przeczytania w domu. Kiedy przeglądam inne wątki (od meldujeża zaczynając) i się przewinie taka jedna z kawą, to ktoś w pracy może zadać niewygodne pytanie, czy na pewno przeglądam takie strony, jakie powinienem ;)

 

Oj tam, zawsze możesz powiedzieć, że siedzisz na kropce a nie na kresce, albo, nie daj Latający Potworze Spaghetti, na forum Skody :P ergo: skoro jesteś na The Forum, to każda strona tegoż forum jest właściwa.

 

q.e.d. ^_^

 

Ale... skoro wrażliwość na estetyczną kawę bywa dyskusyjna (nie @rosaskc ino jakiegoś bliżej nieokreślonego ktośa) to proszę, oto kawa w wersji poprawnej politycznie:

 

coffeecreditshutterstockcom.jpg

 

btw. @elmo proszę w to nie mieszać, to moja asystentka i moja sekretarka ;) Elmo, poza tym nawet z wrzucania kucyków zrezygnował :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluf to bardzo zła droga, nie idź w tym kierunku <_<

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Skończy się tak, że będę musiał przestać czytać meldujeża, to wieczorem w domu będę miał kilka stron waszego marudzenia do nadrobienia

Nie łatwiej zmienić prace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...