Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, B-52 napisał:

 

To miniFala pokonuje takie odległości? Na luzie? 

 

;)

Nie, siedziała z mamą na północy ale mama nie wyrabia więc musiałem odłączyć się od grupy i popedałować przez góry. 

Jutro biorę ją do morza - mamy fajną żyrafę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że chwilę człowieka nie było, i spamowanie w meldunkowym od razu zamiera ;) Jak to dobrze, że wkrótce weekend - odpocznę sobie, napiję się wina, może zabiorę żonę na jakiś fikuśny obiad i po prostu sobie posiedzę w domu... na razie mam bowiem dość lotnisk, latania, podróżowania i zmian strefy czasowej :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, B-52 napisał:

wyjście we dwoje

Melduję, że to również miła perspektywa - chociaż podejrzewam, że Bartkowa małżonka będzie bardziej skupiona na wydzwanianiu do opiekuna/ki/ów Waszej córeczki, niż na doznaniach dźwiękowych, czy co tam zaplanowaliście ;)

 

15 minut temu, B-52 napisał:

 Będzie filharmonia (w której akurat nie gra slayer ;) )

Nikt nie powiedział, że życie składa się z samych przyjemności :P

 

Melduję, że jak tylko dzieciory-potwory zasną otwieram z żoną Santa Alicia, Cabernet Sauvignon, rocznik 2013 - na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że to wino jest czerwone i najprawdopodobniej cierpkie w smaku, znaczy się wytrawne :blush:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, elmo napisał:

Pij duszkiem ;)

Spokojnie, jakoś sobie z tym poradzę... w razie czego Jacek Danielewicz czeka w odwodzie. Jak nasz forumowy znawca win powróci ze swoich peregrynacji to mnie oświeci i powie, czy to niezłe wino jest, czy też zwykły jabol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak trochę en passant :

1006077_10202067294473668_1250400560_n.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmo napisał:

Wiesz jakie wino jest dobre? Dobre jest tanie wino. A dlaczego? Bo jest tanie. ;)

A co jest lepszego od taniego wina? Dwa tanie wina :P

48 minut temu, przemekka napisał:

Dobre wino to takie, które Tobie smakuje. ;)

Po takiej odpowiedzi wnioskuje, że jak nic właśnie popijam mózgotrzepa :facepalm: No, ale skoro mi smakuje, to znaczy, że to dobre wino jest :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a w opozycji - i poprzez pójście po linii najmniejszego oporu (choć źle nie jest :P)

 

 

WP_20171013_20_58_01_Pro_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że to był bardzo udany i przyjemny weekend. Niestety, powrót do rzeczywistości jest dość przykry, ale nic to, za oknem piękna pogoda, ma tak podobno być do końca tygodnia, więc mam dzielne postanowienie, że będę kończył pracę tak gdzieś około 15, żeby móc skorzystać z dobrodziejstw jesiennej aury :)

Melduję również, że mój młodszy syn czyni ostatnio ogromne postępy w mówieniu - no i super, bo można się z nim dogadać, ale z drugiej strony gęba mu się nie zamyka, co bywa dość męczące, zwłaszcza o 6 rano w niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elmo napisał:

Teściowa :P

Teściowa poza budą :blink: Pewnie się z łańcucha zerwała <_<

 

Melduję, że na dzisiaj mam dość pracy - zatem wydrukuję sobie internet, poczytam trochę o wielkich i znanych tego świata, i tak gdzieś około 15 pojadę do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...