Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieskiultras, ale byłeś tam? Mierzyłeś (że co chwila)? Czy to tylko takie tam pitu pitu w ramach powielania klisz, uprzedzeń i innej "mitologii"?

wystarczy poszukać w innych mediach niz reżimowe tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dba o państwo a ze o społeczeństwo juz nie to juz inna inszość

To jest z natury sprzeczne, gdyż funkcją państwa jest zapewnienie społeczeństwu warunków socjalnych, kultury, oświaty, bezpieczeństwa itd. Zatem dbanie o państwo oznacza tranzytywnie dbanie o społeczeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niebieskiultras, ale byłeś tam? Mierzyłeś (że co chwila)? Czy to tylko takie tam pitu pitu w ramach powielania klisz, uprzedzeń i innej "mitologii"?

wystarczy poszukać w innych mediach niz reżimowe tv

Czyli nie byłeś, nie widziałeś, nie liczyłeś. A skąd wiesz, w których masmediach prezentowana jest prawda, a w których nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niebieskiultras, ale byłeś tam? Mierzyłeś (że co chwila)? Czy to tylko takie tam pitu pitu w ramach powielania klisz, uprzedzeń i innej "mitologii"?

wystarczy poszukać w innych mediach niz reżimowe tv

Czyli nie byłeś, nie widziałeś, nie liczyłeś. A skąd wiesz, w których masmediach prezentowana jest prawda, a w których nie?

 

Wystarczyło chociażby poczytać na The Forum co Legacy96 pisał o sytuacji w Niemczech, niestety wątek jest w lochach po tym co się w tym wątku działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rozmowa typu "mgła", to taka sobie rozmowa. Proszę o dowody na rzecz tezy, że co chwila jest mordobicie, zamieszki, zgwałcenia i inne bezeceństwa. Wobec tego XV CVT, skoro jesteś po sąsiedzku, podaj proszę chociaż 40 przykładów z wczoraj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ja twierdzę, że tak jest? Nie, ja wątpię, a Ty (Wy) twierdzisz (twierdzicie). To dlaczego ja mam szukać potwierdzenia Twojej tezy, w którą wątpię? Poza tym nie mówię po niemiecku, czego akurat żałuję.

Edytowane przez bartosz51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się lekko pomieszało :) 

Ja nic nie twierdzę. Podałem nazwę miejsca w Dreźnie oraz sposób znalezienia informacji lokalnych o problemach z imigrantami.

W odróżnieniu od Niemców nie nazywam ich uchodźcami (die Flüchtlinge) tylko imigrantami. Skróty: Fl. - uchodźca, vgt. - zgwałcenie.

 

 

 

Poza tym nie mówię po niemiecku, czego akurat żałuję.

 

 Nie bierz tego absolutnie do siebie, ale da liegt der Hund begraben. czyli tu leży pies pogrzebany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, czego dotyczyło to pytanie?

 

 

A gdzie tak jest?

 

 

Zapraszam w okolice Zeltlager w Dreźnie :)

Miejsca, gdzie "co chwila dochodzi do zamieszek, zgwałceń i innej przemocy". To jakie miejsce podałeś w okolicy Drezna? Takie, o jakie pytałem, czy jakieś trochę inne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta postawa to histeria i o to właśnie chodzi mozlemom.Tylko słabi i ...... ulegają histerii.

 

Całe szczęście, że można tu również przeczytać mądre głosy rozsądku.

Dziś cały cywilizowany świat jest solidarny z francuzami i ja również.

 

A poza tym to dopiero wychodzę z pracy.

 

 

 

Niebieskiultras, ale byłeś tam? Mierzyłeś (że co chwila)? Czy to tylko takie tam pitu pitu w ramach powielania klisz, uprzedzeń i innej "mitologii"?

 

wystarczy poszukać w innych mediach niz reżimowe tv

Czyli nie byłeś, nie widziałeś, nie liczyłeś. A skąd wiesz, w których masmediach prezentowana jest prawda, a w których nie?

Wystarczyło chociażby poczytać na The Forum co Legacy96 pisał o sytuacji w Niemczech, niestety wątek jest w lochach po tym co się w tym wątku działo...

Zapewne zwiał do Polski lub na Węgry szukać lepszego jutra!!! Buehehehehehejehhhhhhaaaa :D

 

PS.Zdaje się, że jednak firmy Stylovemeble nie ma w Warszawie na Górczewskiej a co za tym nie ma również biblioteki za którą zapłaciłem przelewem :( w pon. składam zawiadomienie na policję.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko słabi i ...... ulegają histerii.

 

Pisze to ktoś, kto kieruje się emocjami, niekoniecznie logiką.

 

 

Zapewne zwiał do Polski lub na Węgry szukać lepszego jutra!!! Buehehehehehejehhhhhhaaaa :D

 

No rzeczywiście beka jak jasna cholera, może wpadnie tu Legacy96, napisze co u niego i się pośmiejemy. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, opisywał swoje doświadczenia i obserwacje oraz obawy. A jak sam pisał, był wolontariuszem w ośrodku imigracyjnym.

Przemek doskonale pamiętam ten wątek i śmiem twierdzić że to ściema.Czy uważasz że tak wyglądają Niemcy w całości? Czy Niemcy uciekają że swojego kraju?!!

Nie dajmy się paranoi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko słabi i ...... ulegają histerii.

 

 

Pisze to ktoś, kto kieruje się emocjami, niekoniecznie logiką.

Zapewne zwiał do Polski lub na Węgry szukać lepszego jutra!!! Buehehehehehejehhhhhhaaaa :D

 

 

No rzeczywiście beka jak jasna cholera, może wpadnie tu Legacy96, napisze co u niego i się pośmiejemy. :facepalm:

Wierzysz we wszystko co napisane w internecie?Winszuje.Ty widać kierujesz się dziecinną naiwnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.Zdaje się, że jednak firmy Stylovemeble nie ma w Warszawie na Górczewskiej a co za tym nie ma również biblioteki za którą zapłaciłem przelewem :( w pon. składam zawiadomienie na policję.

 

 

xd9p3n.jpg

Dziękuję.

Wychodzi na to że tym razem to ja byłem łatwowierny.

No to jestem ugotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, trudno mi ocenić czy ściema czy nie.

Wiem, że nawet w polskich miastach są takie dzielnice, gdzie strach mieszkać.

 

A w Niemczech czy Francji muzułmanów jest dużo więcej niż u nas i nie wszyscy, jak twój przyjaciel lekarz czy sprzedawca kebabu, mieszkają tam po to żeby być "Europejczykami". U nas na szczęście nie ma jeszcze takiego socjalu, który by ich przyciągał.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...