Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

A tak patrząc na wczorajsze sondażowe wyniki, to PiS zyskał m.in. na głosach młodych wyborców. No, ale jak ostatnio PiS rządził, to oni mieli po 10-13 lat, więc pewnie nie pamiętają. ;)


A tak BTW dzisiaj siedziałem cały dzień w USG i badałem dzieci. Większość z nich, mówiąc oględnie, była "niespokojna" przy badaniu.  :unsure:  Przypadek?  :huh:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak patrząc na wczorajsze sondażowe wyniki, to PiS zyskał m.in. na głosach młodych wyborców. No, ale jak ostatnio PiS rządził, to oni mieli po 10-13 lat, więc pewnie nie pamiętają. ;)

 

Dokładnie tak :)

Chociaż nie zabrakło wyborców z innych grup wiekowych głosujących na PIS.

Trzeba też przyznać,że PO popełniła wiele błędów bardzo rażących nawet jej zwolenników,w końcu ja sam tym razem zagłosowałem na Petru.

Mimo wszystko,uważam że po 8 latach rządów utrzymanie 24% poparcia to bardzo dużo i jest to sukces.

 

Ale zobaczcie jak mało brakuje,żeby sytuacja zmieniła się radykalnie kiedy Korwin i ZL weszłyby jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tym razem zagłosowałem na Petru.

Też mi się zdarzyło, wolałem umacniać rzeczową stronę, ewentualną koalicję, niż umacniać drugą, przegraną siłę. Zresztą PO bez Donka, to już nie to. Poznałem go osobiście... i zwyczajnie go polubiłem :)

 

Wiecie co, nie musimy utożsamiać się z tym rządem, przetrwajmy to, śmiejąc się i łapiąc za głowę przy ich wariactwach, patrzmy na to przez palce... i więcej wina pijmy wtedy ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj otworzyłem Śliwowicę i popijam z herbatką :) Tym sposobem da się żyć :P


Podobno już obowiązuje nowe powitanie:

Niech bedzie błogosławiony Jarosław zawsze dziewica.....


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Zapomniałeś dodać "....zbawca Polski" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stachu, Twoje słowa:

Widocznie trzeba było przegrać bitwę,żeby wygrać wojnę.

W to wierzę.

Myliłeś się wtedy, mylisz się dziś. Odpuść sport, politykę też.

 

 

Nie Tobie sądzić co będę odpuszczał a czego nie.Ty za to odpuść sobie "ad personam",bo sobie nie życzę.

"w to wierzę"-pojmujesz co to znaczy?Wiesz co to wiara?Denerwuje Cię,że są ludzie myślący inaczej niż Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do diagnozy przegranej PO to w sumie się zgadzam.

Tyle,że nie ma na świecie partii w normalnych demokracjach które rządzą bez przerwy.

W końcu nikt tyle razy nie przegrał ile PIS.

Zmiana rządów to normalna sprawa,oby tylko skręty nie były zbyt duże.

 

Co do życzeń zmian w PO to w sumie też miłe.

 

Środek tego artykułu jest dla mnie kontrowersyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do diagnozy przegranej PO to w sumie się zgadzam.

 

Że nie miał ich kto za mordę trzymać, to zaczęli rozrabiać ? No, trochę racji w tym jest.

 

 

Nie tylko.Bezsensowne przyjmowanie przypadkowych ludzi od SLD po PIS,wyjazd Tuska do Brukseli w momencie kiedy trzeba było się poświęcić,odpuścić lukratywne stanowisko,wysokie zarobki i zostać na te ciężkie czasy,choć nie mam pewności czy to coś by zmieniło,pozbywanie się ludzi wartościowych jak Rokita.

 

 

Ciekawy jestem jak to wszystko się dalej potoczy.A ciekawość miesza mi się z obawami....może i lękiem..

 

 

Melduję,że trzeba iść spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to własnie zgubiło PO - pycha :P jestesmy fajni, mamy Komorowskiego od Żyrandola, 70% ludzi go lubi- wygramy

jak się skończyło ? widzieli wszyscy

no i to- na nas głosują wszyscy a Polska wschodnia to tłumoki, zostały przy PO 2 województwa

 mityczni młodzi z 2011- nie zagłosowali kolejny raz na PO -słaba pamięć :biglol:

plus Kopacz i Kamiński - Misio wykonał kawał dobrej roboty, straszenie PiSem i kościołem przyniosło efekty

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...