Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Aga napisał(a):

A ja się zastanawiam, czy nie zamienić takiego forka na coś innego. Czym się przejechać, żeby mi przeszło? :P

 

Toyota Camry. Ale może zadziałać odwrotnie :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał(a):

Nie wiem, jak może ten pojazd na kogoś zadziałać. Koszmarna nuda, po półgodzinnej przejażdżce człowiek 10 lat starszy wysiada...

Chyba ominął Cię temat z peanami na cześć Camry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Niższa cena czy szybsze połączenie w tej samej cenie?

Prawie to samo w niższej cenie. 

Chciałam mieć tylko internet, a mam ten sam internet 1G i 131 kanałów tv za połowę tego, co płaciłam. Zrezygnowałam z dekodera z nagrywarką i z drugiego tzw. multi room, bo i tak nie korzystałam. Nastawiałam się na sam internet w tej cenie, tak że tv mam gratis. Może zacznę oglądać  :mrgreen:

Umowa na 12 mcy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał(a):

Prawie to samo w niższej cenie. 

Chciałam mieć tylko internet, a mam ten sam internet 1G i 131 kanałów tv za połowę tego, co płaciłam. Zrezygnowałam z dekodera z nagrywarką i z drugiego tzw. multi room, bo i tak nie korzystałam. Nastawiałam się na sam internet w tej cenie, tak że tv mam gratis. Może zacznę oglądać  :mrgreen:

Umowa na 12 mcy.

Może w takim razie i ja im podziękuję? :) ile płacisz za taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Może w takim razie i ja im podziękuję? :) ile płacisz za taki pakiet?

Zawsze warto po upływie umowy ją wypowiedzieć. Dzwonią później z ofertą. Mi nie zależało na zmianie na innego operatora, tylko na rezygnacji z części usług. 

Poprzednio też wypowiedziałam umowę, jak tylko ustaliłam gdzie i jak to zrobić  ;) wtedy dostałam więcej za tę samą cenę. 

Oferta od działu utrzymania klienta jest lepsza od tej dla nowych klientów, która jest na stronie upc :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał(a):

Wczoraj wypowiedziałam umowę UPC, dzisiaj już mam nową na akceptowalnych warunkach :mrgreen: 

 

45 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Może w takim razie i ja im podziękuję? :) ile płacisz za taki pakiet?

Dołączam! Wiele miesięcy już podchodzę do tego i ciągle nie mam czasu zająć się tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Myślę, że w tym miejscu warto byłoby zadać sobie pytanie "ale jak?" Zorze polarne to zjawisko, z którymi zwykle do tej pory mieliśmy doczynienia co najmniej pod kołem podbiegunowym :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Myślę, że w tym miejscu warto byłoby zadać sobie pytanie "ale jak?" Zorze polarne to zjawisko, z którymi zwykle do tej pory mieliśmy doczynienia co najmniej pod kołem podbiegunowym :huh:

Jako, że to zjawisko atmosferyczne niezależne od woli człowieka (HAARP pomijam) to tylko globalne ocieplenie je tłumaczy. Po za tym to wina Tuska, który się boi i uciekł do Brukseli a jego dziadek był z Wechrmachtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...