Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tatra w muzeum.

 

Czuje się szczęśliwy i spełniony bo wbrew woli niektórych osób pokazaliśmy że sentyment i wartość muzealna jest więcej warta niż wartość materialna

20180119_160053.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2018 o 19:50, elmo napisał:

Tylko kto wtedy będzie meldował? :huh:

A czy ja mogę?:unsure:

 

Melduję, że po tygodniu wywczasów bohatersko wróciłem do Szczecina, który przywitał mnie malowniczym widokiem śniegu wymieszanego z błotem pośniegowym, brudem i czymś jeszcze (ale wolę się nie domyślać, czym konkretnie).

Melduję, że ku mojemu zdziwieniu Volvo w górach daje sobie radę całkiem nieźle, napęd, nawet jeżeli jest jakimś Haldexem czy czymś podobnym, zdecydowanie poradził sobie ze śniegiem, błotem pośniegowym i lekkim lodem:blink: Generalnie było ok :) Co zabawniejsze, nie tylko wciągnąłem pod górkę Forda Mondeo, ale i Skodę (tak, wiem, że to niemalże niemożliwe, ale jednak...). W trakcie całego wywczasu spotkały mnie tylko dwie przykre sytuacje (związane z motoryzacją) - Volvo ma przednią szybę do wymiany :angry: znowu jakaś cholerna ciężarówka w okolicach Kłodzka tym razem, oraz z przykrością stwierdzam, że nie każdy właściciel Subaru to gentleman - pewien woźnica Guźca na blachach WF powinien wiedzieć, że trąbienie i wygrażanie pięścią nie spowoduje, że Ford Mondeo w cudowny sposób wykopie się ze śniegu i ruszy pod oblodzoną górkę tym samym odblokowując wąską ulicę:facepalm:

 

@przemekkaświetna robota na Obieżyświatoforku:thumbup: troszkę jednak szkoda, że się go pozbyłeś - trafił chociaż w Forumowe ręce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek trafił w miejsce dla niego stworzone czyli w Tatry.

 

Właściciel założył konto na forum po tym jak znalazł ogłoszenie na allegro, ale na razie się chyba nigdzie nie ujawnił. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemekka napisał:

Forek trafił w miejsce dla niego stworzone czyli w Tatry.

No i fajnie :)

 

Melduję, że wczasy z małymi dziećmi kształtują charakter i drenują portfel ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę?:unsure:
 
(...) z przykrością stwierdzam, że nie każdy właściciel Subaru to gentleman - pewien woźnica Guźca na blachach WF powinien wiedzieć, że trąbienie i wygrażanie pięścią nie spowoduje, że Ford Mondeo w cudowny sposób wykopie się...

No to jakaś przypadłość jest w przypadku właścicieli pojazdów o numerach rozpoczynających się na W. Oczywiście nie generalizuję bo to nie zawsze (lub rzadko) są kierowcy ze Stlycy, ale z perspektywy roku wszystkie moje „przyjemności” na drogach krajowych związane były z rej. rozpoczynającymi się od „W” :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

Ale że co? Nie będziesz już marudzić? :huh::D

Marudził będę zawsze-_-

 

40 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

No to jakaś przypadłość jest w przypadku właścicieli pojazdów o numerach rozpoczynających się na W. Oczywiście nie generalizuję bo to nie zawsze (lub rzadko) są kierowcy ze Stlycy, ale z perspektywy roku wszystkie moje „przyjemności” na drogach krajowych związane były z rej. rozpoczynającymi się od „W” :)

Ja z kierowcami samochodów z rejestracją rozpoczynającą się na "W" problemów większych, niż z kierowcami z innych województw (poza @elmo - ale to nie na drodze, ale na The Forum) specjalnie nie mam - co więcej, spędziłem w Warszawie kilka ładnych lat i w sumie muszę przyznać, że poziom buractwa i chamstwa na drogach stolicy nie odbiega znacząco od reszty kraju ;) Po prostu nie rozumiem, w jaki sposób popędzanie trąbieniem i ożywioną gestykulacją, plus rzucanie maciami na lewo i prawo, może rozwiązać problem z wjechaniem pod górkę na zaśnieżonej i oblodzonej drodze... i nr rejestracyjny auta nie ma tutaj chyba specjalnie nic do rzeczy - o ile łatwiej, szybciej a przy okazji i bardziej stylowo B) jest po prostu przejechać poboczem, zaproponować pomoc i wyholować nieszczęśnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kierowcami samochodów z rejestracją rozpoczynającą się na "W" problemów większych, niż z kierowcami z innych województw (poza [mention=3691]elmo[/mention] - ale to nie na drodze, ale na The Forum) specjalnie nie mam - co więcej, spędziłem w Warszawie kilka ładnych lat i w sumie muszę przyznać, że poziom buractwa i chamstwa na drogach stolicy nie odbiega znacząco od reszty kraju Po prostu nie rozumiem, w jaki sposób popędzanie trąbieniem i ożywioną gestykulacją, plus rzucanie maciami na lewo i prawo, może rozwiązać problem z wjechaniem pod górkę na zaśnieżonej i oblodzonej drodze... i nr rejestracyjny auta nie ma tutaj chyba specjalnie nic do rzeczy - o ile łatwiej, szybciej a przy okazji i bardziej stylowo B) jest po prostu przejechać poboczem, zaproponować pomoc i wyholować nieszczęśnika


Właśnie - zaproponować pomoc... w punkt. A do Wawy nic specjalnie nie mam, nie mogę - żona ze Stolycy pochodzi, ale sama na problemy z W zwróciła uwagę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O nie, ranking buractwa w Polszy wiedzie EZG i nic tego nie zmieni.


W moim prywatnym rankingu LPR zakasowuje wszystkich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten słodki urok generalizowania... ;) A ja napiszę tak: nie ma to jak jazda po Warszawie BMką na krakowskich blachach. Trzeba mieć nerwy ze stali i zamknięte okna. Jazda po Warszawie subaru wywoływała mniej emocji u bliźnich... :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, piotrek_p napisał:

 

Dzięki Aga, dzięki :P

GD nie lubi GWE.

GWE krzywo patrzy na GPU.

 

Po mojemu to ważniejsze czy kierownikowi kapelusz drogi nie zasłania a tablice to sprawa wtórna.

Ale wiesz, dlaczego mieszkania na ostatnim piętrze w Chylonii są tańsze? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Aga napisał:

Ale wiesz, dlaczego mieszkania na ostatnim piętrze w Chylonii są tańsze? :mrgreen:

Znam 2 wersje ;). Obie niestety nieprawdziwe bo nie widać ani Wejherowa ani Gdańska.

Podobnie jak i są 2 odpowiedzi po co Sopot między Gdańskiem a Gdynią.

Fakt faktem GWE darzony jest szczególną sympatią :yahoo:

 

11694865_1634987586779959_7080338850817540788_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...