Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Kamiński za nakręcenie tej sprawy i działanie podległych mu służb jak najbardziej winny i też jakiś czas w sanatorium powinien spędzić.

 

Kamiński za nakręcenie tej sprawy i działanie podległych mu służb jak najbardziej winny i też jakiś czas w sanatorium powinien spędzić.

Tylko weź pod uwagę, że szefowie wielu służb na całym świecie zapewne zlecają różnego rodzaju prowokacje, aby złapać przestępców. Prowokacje to chleb powszedni w służbach na całym świecie. ;)

 

Prowakcja to co innego. Jeśli wiesz że ktoś żąda łapówki to może zrobić prowokację. Nie możesz bez dowodów namawiać, stwarzać sytuacji do wzięcia łapówki.

 

Myśle, że nie takie naciągane prowokacje robią służby na świecie ;) Każdą osobę można wrobić w co się chce i go tym złamać. Nic na to nie poradzimy. Z takimi machinami się nie wygra. 

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym stwierdzeniu Ryszarda Kalisza jest sens moim zdaniem. Tyle, że nie o samą możność ułaskawienia bym pytał bo można by na siłę siłę czytać zdanie pierwsze art. 139 Konstytucji w oderwaniu od wszystkiego. (Choć trochę to karkołomne). Raczej o sens takiego ułaskawienia bym pytał. Każdego uważa się za niewinnego, do czasu stwierdzenia jego winy prawomocnym wyrokiem (art 42 ust. 3). Czyli Kamiński jest niewinny. Jak w takim razie zmienia jego sytuację to ułaskawienie? Nijak.

Kamiński mógłby dodać sprawie sensu, gdyby cofnął apelację, ale jakoś nie wierzę, że ro zrobi ;). Za to na miejscu sądu okręgowego będąc, procedowałbym dalej i wydał wyrok. I byłyby jaja, jakby był to wyrok utrzymujący w mocy wyrok sądu rejonowego.

 

PS. Gumas, warunkowe umorzenie oznacza, że jednak winny.

 

W takim razie wydaje mi się ,że będzie c.d.A przynajmniej będą podejmowane próby.

12115788_1069779966400609_91215511081317

:biglol:  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie takie naciągane prowokacje robią służby na świecie ;) Każdą osobę można wrobić w co się chce i go tym złamać. Nic na to nie poradzimy. Z takimi machinami się nie wygra.

 

Wiesz ... tyle, że ta machina dotknęła konkretnego człowieka, który w świecie biznesu cieszył się nieposzlakowaną opinią. Dzień po zatrzymaniu, zmarła jego matka, po prostu dotarła do niej informacja, że syn jest zatrzymany. Niewiele później zmarł ojciec.

 

Nie mówmy więc o machinie, mówmy o konkretnych osobach, a raczej bezdusznych kanaliach pokroju Kaczmarka, którzy za tym stoją i do tego doprowadzili. Nie trzeba być wielkim humanistą, aby zauważyć, że tolerowanie takich metod działań to prosta droga do totalitarnego reżimu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie trzeba szukać - przez ostatnie kilka lat ŚP. Krystyna Chojnacka walczyła z mafią aż popełniła samobójstwo (sprawdźcie sobie statystyczne dane ilości samobójstw w PL) - 8 lat to było za mało, by wydać korzystną dla niej interpretację podatkową (miała nawet wyrok sądu i... minister nic nie zrobił)  tylko na zwykłym Polaku nikt nie zbije politycznego kapitału ani się nie dorobi. W tym wszystkim chodzi o zwykłych ludzi a nie o "elitę", która ma za uszami więcej niż wszyscy tu obecni razem wzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pani ministra edukacji narodowej:

 

Cytat: - Czy uda się usunąć różne genderowe naleciałości z programów edukacyjnych?

- Szkoła musi być wolna od różnych ideologii. Dzieci będą się uczyć w szkole normalnych klasycznych przedmiotów. Poradzimy sobie z tym problemem bez specjalnego zamieszania i konferencji prasowych.

;)

dobrejnocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie to "Lech Poznań przeciwko imigrantom", taka sytuacja. Dobranoc.

 

 

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,1-euro-z-kazdego-biletu-na-mecz-Lecha-dla-imigrantow-Kibice-przeciwni-pomocy-chca-zbojkotowac-mecz,wid,17844602,wiadomosc.html

A jednak jest nadzieja :)

Wielkie brawa,piękna akcja :)

"Jeszcze Polska nie umarła..." :)

Taka sytuacja :)

Śpij dobrze :)

No może jeszcze tylko jedno słówko :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ edycja Moderatora ]

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymistycznie to "Lech Poznań przeciwko imigrantom", taka sytuacja. Dobranoc.

http://m.stadionowioprawcy.net/news/2566-slask_wroclaw_lech_poznan_31_10_2015.html

 

Europa oburzona tą oprawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszesz,że cokolwiek obiecywałem to zdradzę tajemnice tej mistyfikacji.Radzę pogadać z Chojnym.

 

Nie będę ukrywał że trochę cie podszedłem,  proponując małą wymyślona zabawę ale uznałem, że będzie to lepsze niż kolejny ban ale jak się okazało nie wyciągnąłeś wniosków.

 

Faktycznie niczego nie obiecywałeś. 

 

Miałem jednak nadzieję, że można normalnie z Tobą porozmawiać, ustalić, dogadać się, pójść na obustronne ustępstwo w ramach tej "zabawy"  (ty odpuszczasz swoje zachowanie a ja twojego kolejnego nieuchronnego bana) i dostrzeżesz w tym nie chęć bezwzględnego karania przez modów a poszukiwania do końca dobrych stron i rozwiązania problemu pozwalającego na normalne i kulturalne funkcjonowanie forum, choć przyznaje że w tym przypadku rozwiązania mocno niekonwencjonalnego. Ale było fajnie  ;)

 

Wiem że cie boli "mistyfikacja" ale dla mnie ta sytuacja była kolejną nauczka i jak ci pisałem na PW ta historia i twoje zachowanie jest dla mnie pięknym przykładem tego, ze nie warto z niektórymi rozmawiać, dawać kolejnej szansy lecz zwyczajnie egzekwować regulamin. 

 

W sumie żałuje mocno ze cie w gronie moderatorskim broniłem i dałem nadzieje, że z każdym można się dogadać i znaleźć porozumienie. 

 

Oczekiwałem od ciebie tylko spokoju i zrozumienia a otrzymałem potwierdzenie, że jednak inni moderatorzy mieli racje a ja się myliłem.  

 

Skoro tak bardzo chcesz publicznie o tym rozmawiać to jest właśnie cała "mistyfikacja".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam ostatnio wspominal o cywilizowanej Turcji ze jako kraj muzlumanski potrafi sie zachowac itp. Oczywiscie zapewne nie nałożą

 na nich zadnej kary, bo kara sie tylko ksenofobow i nazistow z polskich stadionow

 

http://prostozmostu.net/mysltv/buczenie-gwizdy-i-allah-akbar-tureckich-kibicow-jako-reakcja-na-minute-ciszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze raz napiszesz,że cokolwiek obiecywałem to zdradzę tajemnice tej mistyfikacji.Radzę pogadać z Chojnym.

 

Nie będę ukrywał że trochę cie podszedłem,  proponując małą wymyślona zabawę ale uznałem, że będzie to lepsze niż kolejny ban ale jak się okazało nie wyciągnąłeś wniosków.

 

Faktycznie niczego nie obiecywałeś. 

 

Miałem jednak nadzieję, że można normalnie z Tobą porozmawiać, ustalić, dogadać się, pójść na obustronne ustępstwo w ramach tej "zabawy"  (ty odpuszczasz swoje zachowanie a ja twojego kolejnego nieuchronnego bana) i dostrzeżesz w tym nie chęć bezwzględnego karania przez modów a poszukiwania do końca dobrych stron i rozwiązania problemu pozwalającego na normalne i kulturalne funkcjonowanie forum, choć przyznaje że w tym przypadku rozwiązania mocno niekonwencjonalnego. Ale było fajnie  ;)

 

Wiem że cie boli "mistyfikacja" ale dla mnie ta sytuacja była kolejną nauczka i jak ci pisałem na PW ta historia i twoje zachowanie jest dla mnie pięknym przykładem tego, ze nie warto z niektórymi rozmawiać, dawać kolejnej szansy lecz zwyczajnie egzekwować regulamin. 

 

W sumie żałuje mocno ze cie w gronie moderatorskim broniłem i dałem nadzieje, że z każdym można się dogadać i znaleźć porozumienie. 

 

Oczekiwałem od ciebie tylko spokoju i zrozumienia a otrzymałem potwierdzenie, że jednak inni moderatorzy mieli racje a ja się myliłem.  

 

Skoro tak bardzo chcesz publicznie o tym rozmawiać to jest właśnie cała "mistyfikacja".

 

Cię, Ciebie piszę sie z dużej litery. ;)

Chyba że nie wyraża się szacunku do tej osoby ;)

 

 

O co znowu sie kłucicie dziewczyny?

 

Ja Wam powiem powód tego wszystkiego. Za dużo czasu spędzacie na forum i przez to roją sie problemy.

 

 

 

 

Po za tym jesli zaczyna sie temat polityczny albo religiny ja wychodzę.

To są podstawowe problemy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znam Was obu osobiście i nie chce mi się wierzyć, że nie uda się wam osiągnąć porozumienia.

 

Stachu, pisałem Ci wczoraj, nie warto wszystkich na siłę nawracać. I tak Ci się nie uda, a niepotrzebnie wdajesz się w retorykę obniżając poziom. Zamiast prowadzić krucjatę zacznij korzystać z regulaminu. :)

 

W złe intencje Chojnego też nie uwierzę. Mieliśmy okazję się poznać w "wymagających" okolicznościach i wiem, że można liczyć na jego pomoc oraz, że to naprawdę "równy chłop".

 

Chyba trzeba jakiegoś spota meldunkowego w końcu zrobić. ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stachu, pisałem Ci wczoraj, nie warto wszystkich na siłę nawracać. I tak Ci się nie uda, a niepotrzebnie wdajesz się w retorykę obniżając poziom. Zamiast prowadzić krucjatę zacznij korzystać z regulaminu. :)

 

 

o to to.

 

Stach, ja wiem jaki jesteś nastawiony do polityki, i Twoje poglądy różnia sie od moich ale ja tego nie piętnuje.

Ale są tacy ktorych może to boleć. ...

 

Ja mam w nosie politykę.


 

 

to naprawdę "równy chłop".

 

to cza będzie flaszke wypić ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam żal, bo poczułem się oszukany i po części wykorzystany przez chojnego do jego niejasnej gry.

Nie robi się tak,że na PW pisze się jedno a w rzeczywistości prowadzi się jakąś grę po to żeby Cię oszukać. To są niezgodne metody,żeby nie powiedzieć mocniej.Taka osoba traci wiele w moich oczach.Kazdy ma swoje standardy.

Jeśli zasługiwałem na ban to trzeba było mi go dać a nie prowadzić dziwną grę.Jakos bym to przeżył poraz kolejny.

post-7717-0-36137500-1447838441_thumb.jpg

 

Proszę kawkę, może to moja ostatnia na tym forum,bo widzialem ,że nawet Ape i Flipper się pofatygowali ;)

PS.Szu,masz 100% racji,za dużo czasu tu spędzam.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam żal, bo poczułem się oszukany i po części wykorzystany przez chojnego do jego niejasnej gry. Nie robi się tak,że na PW pisze się jedno a w rzeczywistości prowadzi się jakąś grę po to żeby Cię oszukać. To są niezgodne metody,żeby nie powiedzieć mocniej.Taka osoba traci wiele w moich oczach.Kazdy ma swoje standardy.

 

 

Gra? To było bardzo proste.

 

Dogadać się zamiast karać. 

 

Jeżeli czujesz się oszukany, przez moją próbę wykazania twojej dobrej woli i bezbolesnego załagodzenia sytuacji to bardzo przepraszam, następnym razem będzie od razu ban.  

 

Obiecuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...