Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

A co za różnica i tak wszyscy jesteśmy pod kreską :-)

 

Musimy przesiąść się na Lexusa albo Porsche w najgorszym wypadku:P

 

Co do A-klasy AMG to fajnie, że konkurencja goni. Troszkę ruszy się w segmencie i pewnie zmotywuje do FHI do tego by STI 2015 było naprawdę dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście ale mimo wszystko dobrze mieć świadomość ze jak dostaniesz rachunek na 30k to ktoś inny go zapłaci a do tego samochód z tak długa gwarancją o wiele mniej traci na wartości.

Ale tak zgadzam sie jak by mi samochód psuł co dwa tygodnie to bym go sprzedał bez znaczenia czy ma gwarancję czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tak zgadzam sie jak by mi samochód psuł co dwa tygodnie to bym go sprzedał bez znaczenia czy ma gwarancję czy nie

zgoda.Jak raz się zraziłem do Forda to czuję to do dzisiaj.A byłem bardzo bliski Kugi2.0T bo ładny gadzina i całkiem fajnie jeżdzi ,jednak odżyły wspomnienia i nici z forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajechałem do salonu Subaru, bo mam potencjalnego kupca na swoją Skodzinę. I pewnie ani chwili bym się nie zastanawiał, gdyby nie trauma po rumuńskim wydarzeniu. Teraz ja się zachowuję na zasadzie "chciałaby, a boi się" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajechałem do salonu Subaru, bo mam potencjalnego kupca na swoją Skodzinę. I pewnie ani chwili bym się nie zastanawiał, gdyby nie trauma po rumuńskim wydarzeniu. Teraz ja się zachowuję na zasadzie "chciałaby, a boi się" ;)

wybierz benzyniaka - ponoc nowe silniki w polaczeniu z CVT sa dosc oszczedne i konsumuja rozsadne ilosci paliwa i oleju :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tak zgadzam sie jak by mi samochód psuł co dwa tygodnie to bym go sprzedał bez znaczenia czy ma gwarancję czy nie

zgoda.Jak raz się zraziłem do Forda to czuję to do dzisiaj.A byłem bardzo bliski Kugi2.0T bo ładny gadzina i całkiem fajnie jeżdzi ,jednak odżyły wspomnienia i nici z forda.

Mam to samo z fordem, bo też się zdążyłem do niego zrazić i nawet do focusa rs podchodzę z lekkim dystansem :D. To jest jasne, że gwarancja to dobra rzecz, szczególnie w przypadku nowych modeli, ale mając do wyboru toyotę z gorszymi warunkami gwarancji od np. renault i tak wezmę tą pierwszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajechałem do salonu Subaru, bo mam potencjalnego kupca na swoją Skodzinę. I pewnie ani chwili bym się nie zastanawiał, gdyby nie trauma po rumuńskim wydarzeniu. Teraz ja się zachowuję na zasadzie "chciałaby, a boi się" ;)

wybierz benzyniaka - ponoc nowe silniki w polaczeniu z CVT sa dosc oszczedne i konsumuja rozsadne ilosci paliwa i oleju :-)

 

Amen:)

 

Wolnyssak + CVT to naprawdę fajna opcja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnyssak + CVT to naprawdę fajna opcja:)

Muszę spróbować. Nie jeździłem jeszcze z subarowskim CVT, ale multitronic (czy jakoś tak) w Audi w ogóle nie przypadł mi do gustu. Miałem wrażenie permanentnie ślizgającego się sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 KM w serii z 2.0 ciekawe jsk będzie z trwałością i coza napęd tam siedzi tak czy diak zapowiada się bardzo ciekawie

 

Przeciez w VAG nie takie moce z litra daja rade i sa trwale :P

 

(wiem, zlosliwy jestem ;) )

 

Ależ skąd. Po prostu jesteś pełen podziwu i zazdrościsz :P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 KM w serii z 2.0 ciekawe jsk będzie z trwałością i coza napęd tam siedzi tak czy diak zapowiada się bardzo ciekawie

 

Vag jakie ma takie ma swoje silniki ale R4 turbo robi juz od kilkudziesięciu lat dla Mercedesa taka jednostka jest całkowicie nowa wiec zawzze istnieje ryzyko ze pierwsi klienci potestuja jeszcze troche dla fabryki ;-)

 

 

 

Przeciez w VAG nie takie moce z litra daja rade i sa trwale :P

 

(wiem, zlosliwy jestem ;) )

 

350 KM w serii z 2.0 ciekawe jsk będzie z trwałością i coza napęd tam siedzi tak czy diak zapowiada się bardzo ciekawie

 

Przeciez w VAG nie takie moce z litra daja rade i sa trwale :P

 

(wiem, zlosliwy jestem ;) )

 

jak juz jestesmy w temacie awaryjnosci.........

 

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/duza-wpadka-bmw-setki-tysiecy-aut-do-naprawy,1894119,320

 

wiem tez jestem zlosliwy.......

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada wadzie nie równa.

Jest czym innym nagłe zgaśnięcie samochodu podczas jazdy,lub np. informacja z komputera że musimy bezwarunkowo sie zatrzymać bo jest awaria układu kierowniczego-co zdarzyło sie mojemu koledze tuż po odebraniu X3,a czym innym jest akcja przywoławcza bo ponoć grzeją się silniczki od wycieraczek -co miało miejsce w moim Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda niestety samochod który mi stanie i trzeba go brać na lawete jest dla mnie spalony i nie pomoże że był by to Aston , 911 czy RS6 idze do zyda w pierwszy weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda niestety samochod który mi stanie i trzeba go brać na lawete jest dla mnie spalony i nie pomoże że był by to Aston , 911 czy RS6 idze do zyda w pierwszy weekend.

 

niestety taką ewentualność musisz brać pod uwagę przy każdej marce. Osobna sprawa, że akcja BMW dotyczy US. Jak biorą tanich podwykonawców/dostawców z "lokalnego" rynku typu Meksyk to trudno się dziwić.

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda niestety samochod który mi stanie i trzeba go brać na lawete jest dla mnie spalony i nie pomoże że był by to Aston , 911 czy RS6 idze do zyda w pierwszy weekend.

 

niestety taką ewentualność musisz brać pod uwagę przy każdej marce. Osobna sprawa, że akcja BMW dotyczy US. Jak biorą tanich podwykonawców/dostawców z lokalnego rynky typu Meksyk to trudno się dziwić.

a Ty myslisz ze te meksykance nie dostarczaja do Europy?

W mojej firmie glownym odbiorca jest Audi, Porsche i BMW. Segment SUV - TOP 3 dostawcow to Meksyk, Rumunia i Kazachstan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to pokazuję ze nie ma w tej chwili samochodów bezawaryjnych sa tylko te które pasują się mniej lub bardziej.

 

 

;-) To stwierdzenie chyba zawsze mialo waznosc. W dzisiejszych czasach po prostu dostep do informacji jest tez latwiejszy. Jesli 20 lat temu nikomu z Twojego otoczenie samochod marki A sie nie zepsul, to uznawales te marke za bezawaryjna. Dzis, jesli jeden egzemplarz marki A na innym kontynencie ma zle spasowana tylna kanape, to zaraz jest to powielane na forach na calym swiecie :)

 

Nie chce absolutnie slepo bronic BMW, ale pamietajmy o tym, ze akcja wcale nie znaczy, ze w 570 tys samochodow usterka wystepuje, tylko ze istenieje pewne ryzyko jej wystawpienia i na wszelki wypadek zaleca sie sprawdzenie samochodu pod tym katem (lub wymiane, szczegolow nie znam).

 

Oczywiscie jest to zle! Ale lepiej zeby firma na wszelki wypadek sprawdzila, niz udawala ze problem nie istnieje ;)

 

 

Z innej beczki: w Genewie zostanie zaprezentowana alternatywa dla Forka XT (a raczej hipotetycznego XV STI?): Audi RS Q3.

 

310KM, 5 cylindrow, naped na cztery kola i sportowe nastawy zawieszenie etc etc.

 

2014_audi_rs_q3_overseas_06_1-0220.jpg

 

Problem? No coz... cena: 54.600 Euro. W Polsce dojdzie jeszcze akcyza :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w USA jak sie cos stanie to Firme moze wywalic z rynku jak stalo sie niegdys z VW !. W Europie VW i Audi i BMW rowno olewaja klijentow i ich arogancja nie zna granic!

 

po prostu w europie robi sie to bez wielkiego rozglosu... mielismy niedawno akcje przywolawcza na nieprawidlowe mocowanie tasmy airbagu w pewnej europejskiej marce (140 tys szt)... sprawa rozwiazana bez rozglosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w USA jak sie cos stanie to Firme moze wywalic z rynku jak stalo sie niegdys z VW !. W Europie VW i Audi i BMW rowno olewaja klijentow i ich arogancja nie zna granic!

 

po prostu w europie robi sie to bez wielkiego rozglosu... mielismy niedawno akcje przywolawcza na nieprawidlowe mocowanie tasmy airbagu w pewnej europejskiej marce (140 tys szt)... sprawa rozwiazana bez rozglosu :)

Bo jest sraczka, żeby przypadkiem wizerunek firmy nie ucierpiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) alternatywa dla Forka XT (a raczej hipotetycznego XV STI?): Audi RS Q3.

 

310KM, 5 cylindrow, naped na cztery kola i sportowe nastawy zawieszenie etc etc.

 

2014_audi_rs_q3_overseas_06_1-0220.jpg

 

Problem? No coz... cena: 54.600 Euro. W Polsce dojdzie jeszcze akcyza :mellow:

kupujesz Forka XT, a za reszte / roznice modzisz go... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...