Skocz do zawartości

Subaru vs reszta Świata


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też się małpuje na seryjnych gratach. :OO:

O żesz ty........ frustracie z małym........ :biglol:;)

 

Zresztą... za pare dni i tak Ci się wszystko rozsypie.

Trudno, co zrobić? Na wszelki wypadek wożę w bagażniku szufelkę, zmiotkę i kubełek, co by posprzątać to co się rozsypie :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem virusa do BMW e91 2.0dA i samochód się tak zmienił, ze czułem przez dłuższy czas, jakbym miał nowe auto :) zdecydowanie polecam zabawę, ale tylko i wyłącznie pod jednym warunkiem - w sprawdzonym miejscu! Jeśli to zapewnimy, to będziemy mieć 130% bazowego silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece troszke grubiej bo z katalizatorem i troszke wiekszym IC wiec bedzie to taki stage 2+ tak ze moze przy odrobinie szczescia trojka sie z przodu pokaze ale to dopiero na wielkanoc.

 

U Ciebie bez żadnych innych modów będzie grubiej, bo masz valvetronica i w serii przy tej samej mocy jest 350 niutków. Po programie moc pewnie byłaby podobna ( myslę że do 270), ale niutków spokojnie powyżej 400. Z samym wydechem jest juz grubo - http://www.rperforma...jekty.php?id=70

 

Możesz zdradzić ile taka przyjemność kosztuje,

Mnie kosztowało to 1700zł brutto. Miało być 2000zł, ale na szczęście okazało się że mój sterownik nie miał jeszcze zabezpieczenia przed flashowaniem przez złącze OBD i nie trzeba było go wyjmowac i rozbebeszać.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie bez żadnych innych modów będzie grubiej, bo masz valvetronica i w serii przy tej samej mocy jest 350 niutków. Po programie moc pewnie byłaby podobna ( myslę że do 270), ale niutków spokojnie powyżej 400. Z samym wydechem jest juz grubo - http://www.rperforma...jekty.php?id=70

 

ta sztuka nie ma katalizatora dlatego tak ladnie wyszla , ze sportowym katalizatorem sa okolice 290 wiec i tak bardzo przyzwoicie.

Ja juz u Witka bylem w zeszlym roku ale po wjechaniu na hamownie okazalo sie ze nie mam jak auta przypiac a ze byl piatek wieczor to pole manewru bylo slabe. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jak byk na stronie że ukłąd wydechowy 2.75" z dwoma tłumikami i katalizatorem

 

blad na stronie , to jest ten samochod:

 

http://sport-tig.blogspot.no/search/label/AUDI%20A4%20B8%202.0TFSI

 

jest bez katalizatora i zgadza sie ma dwa tlumiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret... a najlepsze, że najbardziej spinają się świeżynki z BD pod maską... starzy forumowicze, chyba przestali już tu zaglądać. I nie mówie o tym temacie, tylko w ogóle o forum.

swieta prawda :-(

 

Starzejecie się, że gadacie jak stare pryki? ;-)

Wy też kiedyś przestaniecie tu zaglądać. I ja, choć dopiero co zacząłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serweryn ale ja nie mam pretensji do tych co już przestali tu zaglądać. A wiesz czemu? Bo wiem skąd się to wszystko bierze. Jestem tu dość długo i uwierz, że dużo się zmieniło na złe niestety. Nie mówie tylko o szacie graficznej.

 

To żeby już dalej nie odbiegać od wątku powiem tak: Szkoda, że dopiero teraz zacząłem jeździć Subaru a wcześniej jeździłem resztą świata -- nie załapałem się na to "lepsze forum" :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak racja jak ktoś ma diesla i nie tuninguje nie lubi VAG'a i ma mniej postów niż ileś tam to nie może tu zaglądać :(

Nie mam diesla, tuningowałem, nie lubię VAG'a i mam ponad 10000 postów, ale ostatnio jeździłem paskiem CC 1.8 TSI 160 kucy - bardzo fajne auto, byłem zaskoczony tym, jak jest wykonane, jak się prowadzi, świetne fotele, bardzo dobry system nagłaśniający no i szyby bez ramek (szacun), tylko że nie zmienia to faktu, że dalej nie lubię VAG'a. Po prostu nie bo nie. Wiem, w jakiś sposób mnie to ogranicza, ale trudno, tak mam i generalnie nie zamierzam nic z tym robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz i jest to szczera odpowiedz a nie w stylu nie bo nie .Po czesci ja cie doskonale rozumie bo ja mam tak samo z BMW i tez czuje ze mnie to w pewnym stopniu ogranicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@BartZ, @@turdziGT a wiecie jaki jest na to sposób ? Trzeba sobie kupić odpowiednio Audi albo BMW...pojeździć rok, dwa...zapewniam z autopsji, że perspektywa się zmienia. Zresztą trzeba mówić o konkretnych modelach a nie o całej marce...gdyż takie uogólnianie nie ma sensu, w każdej znajdują się produkty lepsze i gorsze.

 

A BMW 6 Gran Coupe to jest mistrzostwo świata w kategorii auto rodzinne :) ... szkoda, że cenowo jest tak wysoko pozycjonowane.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subleo

szczerze mówiąc wierzę Ci, poważnie, ale u mnie zostanie to tylko w sferze wiary, gdyż ja nie jestem mentalnie w stanie zrobić tego pierwszego kroku, czyli zakupu ergo nie pojeżdżę rok czy dwa i się nie przekonam :twisted:

 

Powiem więcej, przez ponad rok miałem służbowego paska, noofka funkiel nie śmigana, odebrana przeze mnie osobiście z salonu w Zielonej... Nic, nic nie poczułem... zupełnie jak w "Pół żartem pół serio" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja VAGa nie lubię, bo nie - i nie czuję, że mnie to jakoś ogranicza :)

Ale przyznam, że kiedyś nienawidziłem jeszcze bardziej BMW, byłem fanem Mercedesa, po czym... kupiłem sobie BMW e91 i..... zakochałem się w tym samochodzie i w marce :D Także coś w tym jest, jeśli chodzi o organoleptyczny test :) W tej chwilii kocham miłością równą Subaru i BMW, ale innych marek nie wykluczam do końca. Poza VAG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze wieloma samochdami Passat, Ford , Merc, Audi, Opel. I nie powiem dzisiejsze auta sa OK. W kazdym da sie wytrzymac nawet taki Fokus 1,6 TDCi (najnowsza generacja) jest moze nawet lepiej wykonany od Legacy :wacko: Czesto sie zastanawiam co mnie trzyma przy Subaru ale jak wsiadam i jade to wiem

1. Nie siedzisz jak w bunkrze np. Opel (masakra) , Audi materialowo jest ok ale za nisko

2. Boxer nie jest cichy ale nie denerwuje. Przy kazdych obrotach brzmi tak samo przyjemnie 2 TDI w Passacie i Mondeo na dluzsza mete draznia.

3. AWD tego nie da sie porownac do Haldexu. Moze i Haldex dziala poprawnie ale to nie to samo. Jezdzilem i wiem

 

Do plastikow sie przyzwyczailem (sa twarde ale nie skrzypia i sa dobrej jakosci) ale do buczacego motoru nie potrfilbym

Tez lubie BMW i moze kiedys jakies kupie jak tu mowia inne matki tez maja ladne corki.

Co do starego Forum to ciekawie bylo nie powiem ale te klutnie byly zawsze :) a nawet wycieczki osobiste ... patrz Krzysiom i maglownica.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale innych marek nie wykluczam do końca. Poza VAG :D

No, ale powiedz, tak z ręką na sercu i uczciwie, że tego z linku poniżej też tak absolutnie i kategorycznie nie chciałbyś mieć/jeździć :twisted:

http://www.netcarshow.com/audi/1985-sport_quattro_s1/800x600/wallpaper_01.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...