Skocz do zawartości

Gdzie zjeść?? Warszawa


maciekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Gli Italiani na Rejtana 17. Kiedyś był tu kultowy Da Fabio, a teraz jego znajomi. Włoscy kucharze wychodzący do gości, dobre ceny ( 20 - 30 zł ), pizza i pasty ( mają też nero di seppia ), sporo owoców morza i ryb. Rewelacyjne domowe tiramisu. Za chwilę mają być też wina z rodzinnej produkcji z Ravenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i bylem w Warszawie Wschodniej. Swietnie - polnoc, sroda, a w srodku duzo ludzi. Bardzo mi sie to podoba. Pyszny sledzik - jako ze wizyta tam byla alternatywa dla nocnego kebaba, na wiecej pozwolic sobie nie moglem. Ale niedlugo zamierzam wrocic na cos "powazniejszego", warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SPOCO LOCO - http://www.spocoloco.pl/

Niestety uciekli mi z budy pod domem i przenieśli się do Wilanowa.

Bardzo dobre żarcie tex-mex + inne (ziemniaczki, burgery).

Za 50-kilka złotych kupuje się zestaw dla dwóch osób.

Ja preferuję queski.

Nie polecam rzucać się na sosy najostrzejsze (6-7).

 

trenowałem wczoraj burrito... szału ni ma :huh:

sprawdzę jeszcze quasedille, mam nadzieję, ze będzie lepiej

 

4 była lajtowa :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylem w Warszawie Wschodniej. Swietnie - polnoc, sroda, a w srodku duzo ludzi. Bardzo mi sie to podoba. Pyszny sledzik - jako ze wizyta tam byla alternatywa dla nocnego kebaba, na wiecej pozwolic sobie nie moglem. Ale niedlugo zamierzam wrocic na cos "powazniejszego", warto.

 

Byłem wczoraj ze swoją kobietą :) Miłe zaskoczenie, chociaż na początku czułem się tam nie swojo. Skusiłem się na paprykarz wołowy z kluskami kładzonymi. Bardzo smaczne jedzenie, lokal ma swój klimat. Na pewno jeszcze tam wrócimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek,

chociaż troche mam żal, bo większość miejsc wymienianych jest lanserska i ceny raczej są konkretnie spore.....

 

Może coś od siebie dorzucę,

jak ktoś lubi pizze i mu sie nie przejadła, to na Szczęśliwicach pod stokiem, jest pizzeria Włoska Robota chyba, składniki mocno świeże, np. ananas cięty wprost z owocu itp.

Lubiącym lepszą kuchnię polecam na Ursynowie na Ekologicznej Ciekava, bardzo wykwitna kuchnia, np. zupa z pieczonych buraków (stare buraki prażone w piecu, a potem z nich robiona zupa) i wiele wiele innych. Obiad dwie osoby, i stówka idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am żal, bo większość miejsc wymienianych jest lanserska i ceny raczej są konkretnie spore.....

 

Z ciekawości zajrzałem na stronę "Ciekava.pl" i na pewno zajrzę, lubię mięcho na słodko i spodobała mi się Połowa kaczki w sosie pomarańczowym z kapustą czerowną i opiekanymi ziemniakami.

 

chociaż troche mam żal, bo większość miejsc wymienianych jest lanserska i ceny raczej są konkretnie spore.....

 

100pln za obiad dla dwojga to chyba normalna cena w Warszawie w jakimś ciekawym miejscu, ale jak przejrzysz dokładnie wątek znajdziesz kilka bardzo fajnych miejsc gdziem można tanio zjeść. Warto też przejrzeć ofertę restauracji bo prawie każda ma jakieś promocje na konkretne dni w tygodniu :) Ja za obiad dla dwojga w "Warszawie wschodniej" zapłaciłem 65pln, ale patrząc na rozpisane menu myślałem, że wydam ze 130pln :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

100pln za obiad dla dwojga to chyba normalna cena w Warszawie w jakimś ciekawym miejscu, ale jak przejrzysz dokładnie wątek znajdziesz kilka bardzo fajnych miejsc gdziem można tanio zjeść. Warto też przejrzeć ofertę restauracji bo prawie każda ma jakieś promocje na konkretne dni w tygodniu :) Ja za obiad dla dwojga w "Warszawie wschodniej" zapłaciłem 65pln, ale patrząc na rozpisane menu myślałem, że wydam ze 130pln :P

 

Dlatego napisałem, że większośc, a nie że wszystkie propozycje :)

Ja też bardzo lubie znajdywać jakieś niepozorne miejsca, z zaskakującą kuchnią, bez cen wyrywających z butów, jak kilka propozycji w wątku z okolic Żurawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jadł w restauracji Różana na chocimskiej?

 

Kiedyś tam pracowałem. Polecam kaczkę.

 

Fajny chińczyk jest na Cynamonowej róg Płaskowickiej, tam gdzie kiedyś była pizzeria Vesuvio.

Duże porcje.

 

o tym mówisz?

 

http://goo.gl/maps/MGCom

 

Dokładnie tak.

 

Jak ktoś chce naprawdę dobrego chińczyka to polecam http://www.dilong.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Flaming & Co. - drogo, ale bardzo ładnie. Świetny ogródek. A przede wszystkim - genialna pizza. Dawno nie jadłem tak dobrej. I akurat pizzę da się zamówić za w miarę "normalne" pieniądze. Polecam!

Edytowane przez Mikad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam miejsce, ktore sie zowie "Spokojna 15". Bardzo fajna restauracja/bistro/kawiarnia na weekendowy lunchyk. Przyszne pizze i makarony.

http://spokojna.com/

 

Zawsze uderzamy tam na rowerach wieksza grupa! Zdecydowanie polecam w sloneczne dni, bo mozna usiasc na skwerku. Cisza i spokoj :ok:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaming & Co. - drogo, ale bardzo ładnie. Świetny ogródek. A przede wszystkim - genialna pizza. Dawno nie jadłem tak dobrej. I akurat pizzę da się zamówić za w miarę "normalne" pieniądze. Polecam!

 

słyszałem ze troche pompy i lansu w tym lokalu. ale jesli smacznie, to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to warszawa teraz nie je u modesta? :huh::)

 

Nie, tam to warszawka.

 

A co do Włoskiej Roboty w parku szczęśliwickim to moim zdaniem jest słabiutka jeśli chodzi o jedzenie. Fajnie posiedzieć na tarasie i wypić piwo, ale pizze czy bruschetta marne. Jak już, to lepiej iść do Tarantelli przy Włodarzewskiej, ale też szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...