Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Fiesta nie fiesta w tym biznesie dla doświadczonego zespołu obsługa WRC Forda czy Citroena to żadna różnica.

Czy Astyle udźwignie taki program nie wiem jedno jest pewne lepiej jeździć w zespole gdzie jest pełne zaangażowanie niż tam gdzie pracują na pól gwizdka.

Z drugiej strony nie ma co wieszać psów na Msporcie bo WRC jak każda inna dziedzina motorsportu to przede wszystkim biznes.

Ja nawet nie muszę widzieć umowy z Msportem bo wiem ze było tam dokładnie sprecyzowane ile i jak rozbitych samochodów wchodzi w skład programu a umówimy sie za wyjątkiem nadwozia i silnika to pewnie M sport zbudować pewnie ze 3 Kompletne auta dla RK bo tye było dzwonów Lotos nie chciał za to dopłacić bo chal żeby Malcolm potraktował to jako inwestycje w przyszłość a ten z kolei przemyślał sobie wszystko dokładnie i stwierdził ze to za duże ryzyko inwestycja w kogoś kto nawet nie wie czy bedzie jeździł dalej w 2015 wiec jak cyferki przestały sie zgadzać przykręciła kureczek na obsługę i rozwój co było wydać pod koniec sezonu.

 

Co tego czym bedzie jeździł to Demso ma racje jezeli miał By jechać Fiesta to by to juz pewnie ogłosili pewnie coś kombinują właśnie z samochodem i mam nadzieje ze niedługo sie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta to czujnik zyroskopowy stosowany w motorsporcie od przynajmniej 20 lat

1999 test subaru impreza WRC widać światełko z tylu samochodu na początku filmiku

http://youtu.be/EM33G4doY5I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msport też wymyślił jakiś nowy laserowy lampion na przodzie. Pomiar prędkości jak w VW ?

 

Nie widze tego w Fordzie , niestety MS przestał tego używać jako jedyny z czołówki nie wiedzieć czemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fb Cezarego Gutowskiego

"Wiemy już, że RK z Maćkiem pojadą Fordem Fiesta WRC i możemy się domyślać, że auto będą przygotowywać nie Brytyjczycy, lecz Włosi (choć Ford musi przejść przez M-Sport)."

Co znaczy że musi przejść przez M-sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fb Cezarego Gutowskiego

"Wiemy już, że RK z Maćkiem pojadą Fordem Fiesta WRC i możemy się domyślać, że auto będą przygotowywać nie Brytyjczycy, lecz Włosi (choć Ford musi przejść przez M-Sport)."

Co znaczy że musi przejść przez M-sport?

 

że części muszą być kupowane od m-sportu i to mnie najbardziej martwi

 

jezeli potwierdzi sie a-style to dla m-sportu oznacza to sprzatniecie duzego klienta sprzed nosa to części z pewnością ........ "pierwszej" jakości będą im sprzedawać  -_-

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary chyba za szybko sobie to poukladal.

Nic na razie w 100 % nie wskazuje na takie rozwiązanie a zwłaszcza wybór samochodu.

Ja bym się na prawdę nie zdziwil jak by to mu właśnie Włosi podstawlil DSa i dlatego negocjacje z PH zostały zerwane.

Auta może jeszcze nie maja i w ostateczności może pojechac Fiesta ale fakt że nie podano auta przy zgłoszeniu świadczy o tym ze RK robi wszystko żeby ta fiesta nie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary chyba za szybko sobie to poukladal.

Nic na razie w 100 % nie wskazuje na takie rozwiązanie a zwłaszcza wybór samochodu. Ja bym się na prawdę nie zdziwil jak by to mu właśnie Włosi podstawlil DSa i dlatego negocjacje z PH zostały zerwane. Auta może jeszcze nie maja i w ostateczności może pojechac Fiesta ale fakt że nie podano auta przy zgłoszeniu świadczy o tym ze RK robi wszystko żeby ta fiesta nie jechać

To praktycznie nie możliwe , A-style nie ma na stanie DS WRC , ba ! nawet nie maja go w PH sport , bo sprzedali oba egzemplarze do Włoch ...... Bodaj niejaki Re go kupił . Zbudowanie WRC to nie jest miesiąc .... no moze dla ekipy fabrycznej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cezary chyba za szybko sobie to poukladal.

Nic na razie w 100 % nie wskazuje na takie rozwiązanie a zwłaszcza wybór samochodu. Ja bym się na prawdę nie zdziwil jak by to mu właśnie Włosi podstawlil DSa i dlatego negocjacje z PH zostały zerwane. Auta może jeszcze nie maja i w ostateczności może pojechac Fiesta ale fakt że nie podano auta przy zgłoszeniu świadczy o tym ze RK robi wszystko żeby ta fiesta nie jechać

To praktycznie nie możliwe , A-style nie ma na stanie DS WRC , ba ! nawet nie maja go w PH sport , bo sprzedali oba egzemplarze do Włoch ...... Bodaj niejaki Re go kupił . Zbudowanie WRC to nie jest miesiąc .... no moze dla ekipy fabrycznej tak.

 

 

 

czyli mowisz, ze powinnismy sie pogodzic ze jednak bedzie to Fiesta A-stylowa  ;)  ? 

 

kurde martwi mnie bardzo taki wariant, moze byc ciezko o jakies wyniki tym samochodem : / 

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cezary chyba za szybko sobie to poukladal.

Nic na razie w 100 % nie wskazuje na takie rozwiązanie a zwłaszcza wybór samochodu. Ja bym się na prawdę nie zdziwil jak by to mu właśnie Włosi podstawlil DSa i dlatego negocjacje z PH zostały zerwane. Auta może jeszcze nie maja i w ostateczności może pojechac Fiesta ale fakt że nie podano auta przy zgłoszeniu świadczy o tym ze RK robi wszystko żeby ta fiesta nie jechać

 

To praktycznie nie możliwe , A-style nie ma na stanie DS WRC , ba ! nawet nie maja go w PH sport , bo sprzedali oba egzemplarze do Włoch ...... Bodaj niejaki Re go kupił . Zbudowanie WRC to nie jest miesiąc .... no moze dla ekipy fabrycznej tak.

 

 

 

czyli mowisz, ze powinnismy sie pogodzic ze jednak bedzie to Fiesta A-stylowa  ;)  ? 

 

kurde martwi mnie bardzo taki wariant, moze byc ciezko o jakies wyniki tym samochodem : /

Myśle ze tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokomplikowało się to wszystko  -_-

 

no nic pozostaje liczyć na to, że jakoś to pójdzie

Wbrew pozorom moze nie być tak zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że jeśli Fieścina będzie lepiej obsługiwana niż przez M-Sport( a to chyba pewne ;) ) Robert może zrobić przyzwoity wynik.

 

Obsługa obsługą, tylko skad niby wyczaruja nowiutką Fiestę z topowymi gratami ?

 

Ich Fiesta jest z 2012 roku i nie ma co liczyc, ze czesci ktore M-sport dostarcza swoim klientom są tymi topowymi  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie całkiem dobrze. Pirelki to jednak duży handicap. Prokop robił naprawdę dobre wyniki na tych oponach. Ktoś tam od Pirelli spodziewał się przed Sardynią, że Prokop na asfalcie będzie trzaskał czasy w pierwszej piątce.

Do tego system zmiany biegów który będzie funkcjonawał bez przycinek i opóźnienia.

Pytanie tylko czy michelin nie zamierza poprawić opon na przyszły sezon...

 

Ważne, że zrobert jedzie, najważniejsze nawinięte kilometry na koła. Są już jakieś przecieki do do Janner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jezeli sklei jakoś cały sezon to najważniejsze bedzie robił kilometry i z każdym rajdem bedzie rosło doświadczenie na przyszłość.

 

Tylko patrząć po tym jak to wygląda w kwestii samochodu na nadchodzący sezon, to tutaj będzie trzeba zrobić kilka konkretnych wyników, żeby na sezon 2016 mieć coś porządnego wkońcu, a jak wspominałem może to nie być takie proste tym samochodem - obym się mylił.

 

 

Pokładam moja nadzieję w gumkach Pirelli.

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że A-style nie ma DSa dziś o niczym nie przesądza. Jak mają kapuchę to tak jak można sprzedać tak i można kupić.  Włącznie z tym,że DSa mogła by podstawić fabryka. Ale wtedy nie chodzi już tylko o pieniędze ale i o politykę.

 

 

Naiwnie liczę na jakąś niespodziankę bo to co się dzieje jest po prostu bardzo przykre. Kierowcy z którymi RK ścigał się w WRC2 dziś mają dużo lepsze auta i Robert będzie musiał wyczyniać cuda aby się do nich zbliżyć. A co najbardziej przykre to to,że w zeszłym sezonie RK wygrał bodajże 5 OSów a w takim układzie wątpię aby był w stanie zrobić to w 2015 choćby Astyle stawał na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...