Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Słowa Maćka naprawdę super i od serca i z klasą . Załuje tylko że tej klasy brakuje niektórym emerytowanym sportowcom z motorsportu. Aż wstyd jak sledze ich czasem wypowiedzi na FB :( 

Nikt z nich wiele nie osiągnął ale do krytyki są pierwsi , ba , potrafią z onbordu takie rzeczy wyczytać , że Jost Capito z VW powinien ich zatrudnić :)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż chyba Maciek też sobie zdaje sprawę z tego,że przy odrobinie szczęścia może przejść do historii rajdów.Zresztą tak jak nie było wcześniej kierowcy wygrywającego OS w WRC tak MAciek jest pierwszym pilotem wygranego OS w WRC. Myślę,że Robert zebrał w tym roku dość duży bagaż doświadczeń.Ciekawe jakim autem będzie jedził w 2015r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa Maćka naprawdę super i od serca i z klasą . Załuje tylko że tej klasy brakuje niektórym emerytowanym sportowcom z motorsportu. Aż wstyd jak sledze ich czasem wypowiedzi na FB :(

Nikt z nich wiele nie osiągnął ale do krytyki są pierwsi , ba , potrafią z onbordu takie rzeczy wyczytać , że Jost Capito z VW powinien ich zatrudnić :)  ;)

A ja nie mam FB i nie czytam tych bzdur :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jasny CEL. A ,żeby osiągnąć CEL trzeba jeździć, a chłopaki są już blisko. Wnioski są proste, zostają na WRC na przyszły sezon pytanie jakie auto :)

:yahoo: :yahoo:

A no właśnie, Robert to sobie może mówić, że on to jeszcze nie wie i w ogóle, ale my wiemy! ;) Też tak odebrałem tę wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech hejterzy se hejtują,

Roba w jądra pocałują.

:P

 

 

 

Mnie bardzo ciesza lopatki od przyszlego sezonu - jedno problematyczne gowno z glowy. Pozostanie wybrac zespol, ktory przygotuje konkurencyjny samochod z dzialajacym jak nalezy recznym i wtedy juz tylko pozostanie spokojne kibicowanie Robertowi i Mackowi, ktorzy w koncu w 100% beda mogli skupic sie na jezdzie, czego im z calego serca zycze. :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MKTV mówili, że Robert będzie jeździł w Citroenie w 2015 :P

 

 

Wydaje mi się, że DS3 mu bardzo odpowiadał. Samochód był krojony pod Loeba, który też bardzo technicznie i kwadratowo jeździł i ta fura dobrze się dogaduje z Robertem

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widac roznice klas prawdziwych zawodowych sportowcow jak Maciek,Holek o Robsonie nie wspomne :) a reszta wypowiedzi zasciankowych pseudo zawodowcow ,ktorzy wypowiadaja sie w mediach,coz czekac nam pozostalo teraz na Hiszpanie i tam rowniez Robson da ognia bo przeca pochodzi z F1 :biglol: Brawo Robert oby tak dalej a drzwi tego swiata sportu beda zawsze otwarte dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a reszta wypowiedzi zasciankowych pseudo zawodowcow

 

MK to pikuś , poczytaj sobie komentaze , Gieruszczaka , Madeja , Leszka Wojcika , Mikołajczyka , Rathe , Maciejewskiego, Włocha.  Brak słów  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie tych łopatek od 2015 to już jest ostatecznie zatwierdzone?

 

na 100% , zespoly juz je maja oprocz ….. :)

Oni mają czas, co się będą śpieszyć :D

 

Czyli co wiemy na 99,9%? RK z Maćkiem zostają w WRC ale zostawiają Forda :) i w zasadzie to już wystarcza aby cieszyć się na myśl o 2015 roku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MK to pikuś , poczytaj sobie komentaze , Gieruszczaka , Madeja , Leszka Wojcika , Mikołajczyka , Rathe , Maciejewskiego, Włocha.  Brak słów  :facepalm:

 

Nie znam, nie czytam (dzięki temu nie mam nerwów :P ). Nikt z nich nie odniósł większych lub nawet żadnych sukcesów za granicą w ERC czy WRC więc dla mnie ich komentarz jest tyle warty co komentarze z onetu. Co innego jednak Kościuch ,który trochę w WRC pojeździł, podobnie Hołek czy Kuchar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...