Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dzisiejszy wynik ma szczególne znaczenie !!!! Prosiłem go przed rajdem aby dzis wycisnął mega wynik , bo wczasie gdy trwał testowy , trwały uroczystości pogrzebowe mojego ojca .

Jakiez to miłe i wzruszające uczucie , jak dostajesz SMS-a , ze zrobił to dla mojego taty .......... Wielki człowiek i sportowiec .

 

 

wielki szacunek dla Roberta za taką postawę  :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiste ujęcie Jariego jak sie koncertował przed startem.Jest fighter !

Przekombinował i za bardzo agresywnie jechał ale trzeba przyznać ze Robson trzasnął czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze to najważniejszy rajd dla niego w tym sezonie i bedzie chciał pokazać ze still got what it takes zwłaszcza ze jedzie u siebie i bedzie pewnie chcal odwrócić passe fatalnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Roberto jaki czas trzasnął, jak on jechał to tor jeszcze mokry był, brawo :bowdown:  

W tym sezonie to na takich super oesach chyba nie wychodzi z TOP5 - trening we włoskich imprezach + brak opóźniacza zrobiły swoje.

 

Jari w Finlandii jest wyjątkowo wyluzowany, już od zapoznania i udzielania wywiadów - może to dobry znak. Podczas gdy Ogier i Mikkelsen mocno skoncentrowani i z pokorą podchodzą to tego rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Jari w Finlandii jest wyjątkowo wyluzowany, już od zapoznania i udzielania wywiadów - może to dobry znak. ...

 

A ja jak zobaczyłem te Jego szamanizmy to pomyślałem,że ma większy problem niż się powszechnie sądzi.

 

PS> Choć to tylko krótki odcinek to ładnie to wygląda :

gg.jpg

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...