Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

wybieram się jutro w nocy do Monaco pokibicować Robertowi, ale bardzo ciężko jest mi się doszukać informacji o odcinkach, trasach itd, czy ktoś były rad podrzucić jakimś linkiem gdzie takie coś znajdę. Przyjmę wszystkie dobre rady od tych co już tam byli :)

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dużo na ipla może kosztować wykupienie tylko relacji z odcinka?

@@markos007, z iplą różnie bywa. Na pewno warto wziąć pod uwagę: https://plus.wrc.com/. Przynajmniej działa, możesz to oglądać kiedy chcesz, na czym chcesz no i materiałów jest dużo więcej. Zapowiedzi, sporo filmów dokumentalnych, onboardy, mapki itp. Dodatkowo możesz się tam zalogaowć jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Jak korzystałem z ipli (relacje F1), to nie można było oglądać poszczególnych zdażeń na różnych urządzeniach, czyli jak oglądałeś kwalifikacje np. na tablecie, to wyścig też trzeba było tak oglądać :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak korzystałem z ipli (relacje F1), to nie można było oglądać poszczególnych zdażeń na różnych urządzeniach, czyli jak oglądałeś kwalifikacje np. na tablecie, to wyścig też trzeba było tak oglądać :unsure:

 

Ja się loguję z kompa albo z telefonu. Nie ma znaczenia.

 

http://www.ipla.tv/pakiet/SPORT#/content/channels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG:

 

"To będzie wyjątkowo suchy i ciepły Rajd Monte Carlo. Ponownie świeci piękne słońce i jest odwilż. Ponoć dwa pierwsze oesy czyste. Dopiero na trzecim i czwartym leży trochę śniegu i lodu, ale mało. Generalnie wybór opon tym razem powinien być prosty. Może to i lepiej... Raz na jakiś czas mniej losowości a więcej speedu"

 

Hmmm, a nie mówiłem  ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się loguję z kompa albo z telefonu. Nie ma znaczenia.

 

http://www.ipla.tv/pakiet/SPORT#/content/channels

U mnie na dwóch tabletach to samo konto blokuje oglądanie danego kanału na drugim. Co ciekawe wylogowanie się nie pomaga (przynajmniej nie od razu) i na drugim urządzeniu ciągle wywala, że jest ograniczenie do jednego urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie na dwóch tabletach to samo konto blokuje oglądanie danego kanału na drugim. Co ciekawe wylogowanie się nie pomaga (przynajmniej nie od razu) i na drugim urządzeniu ciągle wywala, że jest ograniczenie do jednego urządzenia.

 

obstawiam, że oba urządzenia jadą na tym samym IP zewnętrznym (np. routera) i stąd error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG:

 

"To będzie wyjątkowo suchy i ciepły Rajd Monte Carlo. Ponownie świeci piękne słońce i jest odwilż. Ponoć dwa pierwsze oesy czyste. Dopiero na trzecim i czwartym leży trochę śniegu i lodu, ale mało. Generalnie wybór opon tym razem powinien być prosty. Może to i lepiej... Raz na jakiś czas mniej losowości a więcej speedu"

 

Hmmm, a nie mówiłem  ? :D

Ja już tydzień temu pisałem: "Szykuje się słoneczny rajd, z temperaturami na plusie do nawet 15 stopni w niższych partiach gór, i z temperaturami od -10 w nocy do +5 w wyższych partiach.

Czyli będzie raczej sucho z ewentualnym topniejącym śniegiem na przełęczach."

 

Także spokojnie mógłym robić za pogodynkę w teamie rajdowym u Roberta.  :) Do tego mam dobre czasy w Smash Lights :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...