Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przestańcie sie nakręcacza bedzie dobrze to są narazie tylko niepotwierdzone plotki.

 

 

Ale jednak na razie to wszystko są plotki. I te lepsze i te gorsze "dla nas".

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech A-style buduje zaplecze, Lotos sypnie sporą kaską + Pirelli i niech się nie oglądają na żabojadów i angoli.

Kto wie czy w prywatnym wozie, gdzie wszyscy traktują się z szacunkiem w przyjaznej atmosferze wyniki nie będą lepsze niż u $Malcolma$.

 

A-style nie ma takiego zaplecza to raz. Dwa to wyszłoby to pewnie jeszcze drożej niż Fiesta prosto z M-Sportu

 

 

To już chyba lepiej tego i20 brać. W takiej sytuacji Wilson mu niezłęgo grata podstawi do jazdy jak będzie RK na niego skazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szanse są zerowe aby debiutancki zespół mógł namieszać w WRC.No może z górą pieniądzy której A-style przecież nie ma.

 

PS.Szkoda Kubka.To upokarzające. Wygrał z przepraszam za słowo ułomnością a nie ma samochodu. Co się tu ............. dzieje ???

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę, że prędzej będziemy oglądać go znowu w Fordzie. Sam o takiej możliwości wspominał.

 

Ew. tak sobie jeszcze myślę, że trochę DS3 na rynku wtórnym jest;) Jeżeli Pirelli by poważnie miało sypnąć kasą, to niech kupią fury i budują team. Mechaników z M-Sportu pewnie są w stanie zatrudnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...