Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

No dajcie spokoj - zamist robic cos pozytecznego, to kwadraciki naciskam. :P

Siedmnascie sekund to dla mnie kosmos. Na razie 25 sekund i nie wiem, czy na plus, czy na minus jest to, ze pstrykam na tym prostokaciku dziesieciocalowym. Byc moze latwiej trafic, ale za to plansza wieksza i sie czas traci na przesuwanie dlonia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ilu kibiców z Polski jeździ już oglądać Roberta średnio? Chyba i ja muszę przejrzeć kalendarz;)

trudno powiedziec, w finlandii było naprawde sporo, generalnie co rajd to wiecej , choc na Kanarach , praktycznie nikogo nie było , w tamtym roku we włoszech czy francji na du Var , tez mało , ale mozna było spotkac kilkunastu , w Niemczech pewnie bedzie duzo , we Francji mało , na Cataloni sporo , na Walii garstka , a na Polskim ..... plaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ilu kibiców z Polski jeździ już oglądać Roberta średnio? Chyba i ja muszę przejrzeć kalendarz;)

trudno powiedziec, w finlandii było naprawde sporo, generalnie co rajd to wiecej , choc na Kanarach , praktycznie nikogo nie było , w tamtym roku we włoszech czy francji na du Var , tez mało , ale mozna było spotkac kilkunastu , w Niemczech pewnie bedzie duzo , we Francji mało , na Cataloni sporo , na Walii garstka , a na Polskim ..... plaga :)

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, może się gdzieś uda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.867 3X3 W 24h rankingu 75 miejsce, mam dziwne wrażenie,że to mój limit.Nie mam pojęcia w jaki sposób można nabić 14.5 sec :blink: :blink:

 

Jak widziałem na własne oczy jak Robert gra , to miałem szczękę na ziemi :evil2: . wygladało to jak na filmach co roboty składają układy scalone . :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, po obejrzeniu reklamy Biedronki, rozłącza mi połączenie z tą stroną. Można to znaleźć gdzie indziej w sieci?

A jutro relacja na TVP sport o idealnej godzinie 10:55. Wszyscy wtedy siedzimy przed telewizorami :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chcielibyśmy zobaczyć Roberta w WRC w przyszłym roku, jednak wymaga to pewnej dyskusji. Niemniej jednak, jeśli pozostanie z Citroenem, będziemy chcieli włączyć go do programu WTCC - powiedział na łamach L'Equipe, szef Citroen Racing, Yves Matton.

Na początku tygodnia Citroen ogłosił nazwisko drugiego kierowcy zespołu w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych (WTCC). Będzie nim doświadczony Yvan Muller. Jego partnerem będzie Sebastien Loeb. Nie wyklucza to jednak angażu kolejnego zawodnika.

- Mamy kilka możliwości dla trzeciego samochodu, ale wciąż nie przygotowaliśmy odpowiedniej strategii - stwierdził Matton, który nie ukrywa, że idealnym kandydatem na to stanowisko byłby Robert Kubica.

L'Equipe, Sportowe Fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak jezdzi najlepszy drifter swiata i oczywiscie czym? SUBARU :yahoo: normalnie odlot

http://www.youtube.com/watch?v=XnFgTxZlJfI

 

suchar panie kolego B)

 

ps

Block najlepszym drifterem świata? :biglol: :biglol:

Wiesz mozna sie smiac,polemizowac w USA w latach 2010-11 uznawali go za najlepszego w swiecie jestem ciekaw ilu bohaterow umie 1% co on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mozna sie smiac,polemizowac w USA w latach 2010-11 uznawali go za najlepszego w swiecie jestem ciekaw ilu bohaterow umie 1% co on

 

może wśród kierowców rajdowych... i tu też nie jestem przekonany czy jakiś Fin by go nie zaskoczył.

poza tym wybacz, ale Stany nie są wyznacznikiem tego sportu na świecie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mozna sie smiac,polemizowac w USA w latach 2010-11 uznawali go za najlepszego w swiecie jestem ciekaw ilu bohaterow umie 1% co on

 

może wśród kierowców rajdowych... i tu też nie jestem przekonany czy jakiś Fin by go nie zaskoczył.

poza tym wybacz, ale Stany nie są wyznacznikiem tego sportu na świecie :)

Dlatego napisalem,ze mozna polemizowac ale jezdzic umie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...