Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

MAteriał z WRC włoski. od 12:50 wywiad z Robertem ( i od 24:00 jeszcze jeden na mecie...), nic nie zrozumiałem ale i tak fajne , i potym materiale widac ze jak sie chce i wylozy odpowiednio $ to mozna otrzymac wiecej materialu od promotora WRC, tak jak tutaj nawet onboardy swoich włoskich zawodników mają... no ale polsat tak jak z f1 tak i z relacjami na łatwizne poszedł i bierze to co dostepne ogolnie, ale dobre i to :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niewiedza co traca ale to ich problem http://eurosport.one...j-od-wtcc/nwspn

 

 

e, chyba zle temat zalapales, Yves Matton tam pewnie nadal ostro naciska Roberta na WTCC, no ale z całym szacunkiem dla Roba to za wolne samochody po prostu, i mysle ze jakby mial zamiar sie zadaszonymi scigac to wybrałby DTM

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niewiedza co traca ale to ich problem http://eurosport.one...j-od-wtcc/nwspn

 

 

e, chyba zle temat zalapales, Yves Matton tam pewnie nadal ostro naciska Roberta na WTCC, no ale z całym szacunkiem dla Roba to za wolne samochody po prostu, i mysle ze jakby mial zamiar sie zadaszonymi scigac to wybrałby DTM

Ni

Nawet niewiedza co traca ale to ich problem http://eurosport.one...j-od-wtcc/nwspn

 

 

e, chyba zle temat zalapales, Yves Matton tam pewnie nadal ostro naciska Roberta na WTCC, no ale z całym szacunkiem dla Roba to za wolne samochody po prostu, i mysle ze jakby mial zamiar sie zadaszonymi scigac to wybrałby DTM

Niby tak ale poszedl tam juz Loeb ktory praktycznie zrobil wszystko co bylo do zrobienia w WRC Robert jest doskonalym kierowca i mysle ,ze dla niego wszystko jest za wolne niz F1widzialem go na Hungarika poprostu szok co prawda brak mi porownania bo nie widzialem go na WRC2ale moze kiedys :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaskakujące jak szybko VW POLO zdetronizował Citroena. Mało tego Ford z Fiestą WRC także podąża tą drogą. Czy Citroena stać jeszcze zrobienie konkurencyjnego auta ? A wydawao się niedawno,że Citroen uzyskał przewagę na wiele lat, zwłaszcza po częściowym wycofaniu forda a zwłaszcza Subaru i Mitsubishi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Citroena stać jeszcze zrobienie konkurencyjnego auta

 

Chyba zapomniałeś że w tym roku Loeb wygrał tym starym nic nie wartym Citroenem ;) Monte Carlo , w Szwecji był drugi , a w Argentynie wygrał w cuglach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps 23.9 :D

 

Nieźle. ;)

 

Ja na razie 25,414, a najlepszy perfect 27,537. Wszystko na gridzie 3x3 i jednym palcem (i czasem, ale to bardzo rzadko, jeszcze z udziałem kciuka drugiej ręki).

 

Może niektórym to cokolwiek ułatwi - bez dźwięku jest prościej (zwłaszcza zareagować na pomyłkę) - przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...